معرفی برچسب‌ هولوگرامی

برچسب هولوگرامي

برچسب هولوگرامی می تواند یکی از نو آورترین و قابل توجه ترین ابزار بازاریابی در اختیار شما باشد. نه تنها فوق العاده پیچیده و قابل توجه به نظر می رسند، بلکه تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مشتریان ایجاد می کنند.

برچسب‌ های هولوگرامی چیست؟

برچسب‌ هولوگرامی محصولاتی اپتیکی هستند که با تکنولوژی لیزر و با استفاده از تجهیزات و تکنیک های پیشرفته تولید می‌شوند. زمانی که به این برچسب ها در زیر نور نگاه می‌کنیم تصاویری رنگی دیده می‌شوند که با تغییر زاویه دید، طیفی از رنگ های مختلف را در آن مشاهده می‌کنیم. یکی از خصوصیات جالب هولوگرام، نمایش تصاویر سه بعدی است که غیرقابل کپی برداری بوده و با روش های دیگر قابل تولید نیستند.

در جدیدترین روش ها برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از جعل از برچسب های هولوگرامی استفاده می شود. تصاویر برچسب‌ هولوگرامی حتی با جدیدترین روش های کپی و اسکن رنگی قابل کپی‌برداری نمی‌باشند. بسته به نوع چسب مورد استفاده, انتقال یا جدا کردن برچسب از محل الصاق شده مشکل و در بعضی موارد غیرممکن می‌باشد. برخلاف روش های مختلف چاپ و تکثیر که در دنیا وجود دارد تکنولوژی هولوگرام در سطح دنیا محدود است .

تولید کنندگان هولوگرام می‌بایستی عضو اتحادیه بین‌المللی سازندگان هولوگرام IHMA ) International Hologram Manufacturers Association ) در لندن باشند. لذا هولوگرام‌های تولید شده توسط شرکت‌هایی که عضو این اتحادیه باشند در این اتحادیه ثبت می‌شوند که به این ترتیب جلوی هرگونه تقلب و تکثیر مجدد بدون مجوز صاحب امتیاز هولوگرام گرفته خواهد شد.

درجه امنیت برچسب‌ هولوگرامی

در بعضی از موارد حتی می‌توان با ایجاد رمزهای نامرئی در نور عادی, هولوگرام با درجه امنیت بسیار بالا در اختیار مصرف کننده قرار داد ( Hidden Image ). برای تهیه فیلم لیزری ( تهیه MASTER ) ادوات اپتیکی در محل‌های خاص چیده می‌شوند که با کوچکترین جابجایی ادوات اپتیکی برای ثبت لیزری، تصویر نهایی دچار تغییرات ظاهری می‌شود . لذا خلق مجدد یک تصویر بدون هیچگونه تغییر نسبت به تصویر اول حتی برای تولیدکننده اصلی هولوگرام نیز غیرممکن می‌باشد. لذا تهیه تصویر مجدد که بر روی ورقه‌های نیکلی تهیه می‌شود بسیار مشکل می‌باشد و قابل کپی‌کردن نمی‌باشد.

طراحی متمایز برچسب های هولوگرامی

طراحی متمایز انواع برچسب هولوگرام برای شرکت شما می تواند کسب و کار حرفه ای شما را نشان دهد و اینکه چطور هر جنبه ای از ارتباطات خود را به طور جدی اتخاذ می کنید.

بهتر از همه، کارت های کسب و کار باریک با یک برچسب امنیتی هولوگرام هستند که به آسانی در هر جا قابل حمل هستند، بنابراین همیشه شما چیزی برای شرکای تجاری، خریداران و مشتریان در دست دارید. آنها خصیصه ای بسیار بیشتر از کارت های کسب و کار منظم دارند، بنابراین به شما کمک می کنند تا تاثیری پایدار ایجاد کنید تا موجب شگفتی هر کسی شود که آن را دریافت می کند!

همچنین برچسب هولوگرامی برای جلوگیری از جعل، دزدی، دستکاری و سرقت استفاده می شوند. یکی از انواع آن در صورت جدانمودن، سطح برچسب نیز خراب می شود و این برچسب ها یکبار مصرف هستند. نوع دیگری از آن ها دائمی بوده و حتی در صورت جداشدن، سطح برچسب همچنان در وضعیت خوبی خواهد بود. تصویر هولوگرام دارای طراحی خاصی است که قابل کپی شدن با اسکن نیست و مانع از سرقت و جعل می شود.

برچسب امنیتی هولوگرام

استفاده از برچسب‌ هولوگرامی در صنایع مختلف

تولید محصولات پرطرفدار پزشکی بهداشتی، متقلبان را بر آن داشته که اقدام به سوء استفاده از محبوبیت برندها نمایند. سازمان بهداشت جهانی با هشدار جدی در این مورد ارزش بازار محصولات تقلبی و غیر استاندارد را بیش از ۳۲ میلیارد دلار برآورد می کند.

این افراد علاوه بر محصول اصلی، بسته بندی را نیز جعل می کند و به این ترتیب جان میلیون ها انسان را به خطر می اندازند. شرکت ها اقدام به استفاده از بسته بندی محصولاتشان به عنوان یکی از راه های جلوگیری از این نوع تقلب ها نموده اند. از شواهد این گونه به نظر می رسد که هولوگرام و برچسب‌ هولوگرامي و برچسب ضد سرقت در خط مقدم این نبرد قرار دارد.

این سربازان در سال ۱۹۸۹ برای اولین بار توسط شرکت Glaxo و برای محصول zantac مورد استفاده قرار گرفتند و از آن زمان تا به اکنون، تقریبا تمامی شرکت های دارویی پزشکی از این هولوگرام ها بر روی برخی از محصولات خاص در بازارهای خاص سود می برند. نوع استفاده از هولوگرام ها بسیار متنوع است و انواع گوناگونی از آنها در بازار یافت می شوند.

این برچسب ها معمولا در مکان هایی نصب می شوند که کاملا قابل رویت باشند ولی نوع طراحی آنها به گونه ای است که تقریبا غیرقابل جعل باشند. برچسب های هولوگرامی اما تنها وسیله دفاعی صاحبان برندهای معتبر نیستند و در اغلب موارد ، از وسایل امنیتی دیگر نیز سود می برند. در برخی موارد و با در نظر گرفتن بازار هدف، برخی محصولات با استفاده از فویل های هولوگرام عرضه می شوند.

دیگر استفاده های برچسب های هولوگرامی

بسیاری از تولید کنندگان محلی، منطقه ای و بین المللی از هولوگرام ها و برچسب های آن در محصولات خود بهره برده اند. نصب هولوگرام ها بر روی محصولات بسیار آسان و امکان جعل آن بسیار دشوار است . فرآیند ساخت این هولوگرام ها منحصر به فرد است و امکان بازتولید آن به نظر پیچیده و سخت می رسد. برچسب های هولوگرامی با بازتاب نور از اشیای متفاوت تولید می شوند و ازجهات متفاوت به چشم بیننده می رسد. برچسب های هولوگرامی در صفحات بزرگ سیلیکونی تولید می شوند.

برچسب های هولوگرافی منحصر به فرد، اطلاعات گسترده ای در اشکال، سایز و در پهنای گسترده ای از محصولات را انتقال می دهند. برچسب های هولوگرافی اصلی ترین راه برای جلوگیری از جعل و کلاهبرداری به شمارمی آیند. هم چنین نمونه های متفاوتی از برچسب هولوگرافی سفارشی برای ایجاد جلوه ی بصری زیباتر به محصولات در اختیار مشتریان قرار داده می شود. تقاضای محلی هولوگرام ها ما را در رتبه ی نخست در منطقه قرار داده است. هم چنین شرکت ما یکی از برترین تولید کننده هولوگرام های تبلیغاتی در ایران به شمار می آید.

بیشتر بدانید: سفارش هولوگرام

جاذبه های برچسب های امنیتی هولوگرامی

هولوگرام دارای وظیفه مشخصی است. حتی ممکن است که برچسب‌ هولوگرامی اصل باشد در حالی که بسته بندی تقلبی است. اینجاست که هنر هولوگرام مشخص شده و دست جاعلین و متقلبان قهار را رو می کند. در مواقعی جعل بسته بندی که کاملا منطبق با اصل باشد ممکن است ولی جعل هولوگرام اصل، غیر ممکن است.

یکی دیگر از جاذبه های برچسب های امنیتی هولوگرامی، قابلیت پیگیری و ردیابی محصول است. امروزه یکی از نگرانی های اصلی تولید کنندگان محصولات پزشکی بهداشتی، این است که یک محصول در کجا و در چه زمانی اهمیت پیدا می کند که یک مرجع قانونی مایل باشد بداند منشاء و منبع توزیع یک محصول، در کجا قرار دارد. هم اکنون در ایالات متحده، استفاده از هولوگرام درجهت حفظ بیشتر حقوق مشتریان و جلوگیری از فروش محصولات تقلبی، الزامی شده و این برنامه تحت عنوان meditag در مالزی نیست در حال انجام است.

در چنین طرح گسترده و وسیعی، تمامی اطلاعات انواع داروها، اعم از جدید یا قدیمی، بایستی به صورت کد، بر روی برچسب‌ امنیتی هولوگرام حک شده و بر روی محصول نصب شود. این فرایند توسط یک مرکز کنترل شده و همچنین افرادی در جهت کنترل صحت این برچسب ها نیز آموزش داده خواهند شد. از زمان شروع این طرح، تعداد موارد تقلبی شناسایی شده، به سرعت رو به افزایش است. چنین اقدامی دارای پیامدهای مثبت روانی برای جامعه خواهد بود چرا که اعتماد مصرف کنندگان را بیش از پیش افزایش می دهد و آحاد جامعه از سلامت داروهای مصرفی، اطمینان خواهند داشت.

برچسب‌ هولوگرامی

چاپ برچسب هولوگرامی با شماره سریال یکسان

دو برچسب هولوگرامی با شماره سریال یکسان برای تایید یادنامه ها و تجارت نامه ها ی کلکسیونی به کار گرفته می شود. یکی از برچسب ها برای تایید کالای کلکسیونی و دیگری برای تایید برگه ی سهام به کار گرفته می شود. این محصولات از شناخته ترین نوع برچسب دوگانه به شمار می آیند  و بیش تر هولوگرام ها با شماره سریال های یکسان تولید می شوند.

بسته به طرح انتخابی برچسب های هولوگرامی با شماره سریال یکسان در دو صورت ایجاد می شوند .

 • هولوگرام های دو لانه ای که تصاویر در مجاورت با یکدیگر قرار دارند .
 • در هولوگرام های یک لانه ای دو برچسب اول شماره سریال یکسان دارند و در خط بعد برچسب ها شماره سریال بالاتر دارند .

دلایل استفاده از برچسب‌ هولوگرامی

برچسب هولوگرام و فناوری های موجود را نمی توان به سادگی مورد جعل و تقلب قرار داد. در تولید چنین تصاویری از فناوری های پیشرفته و خاص استفاده می شود. بعد از ایجاد پول های تقلبی بسیار، استفاده از برچسب هولوگرام دار در بانک ها نیز رواج یافته است. پول رایجی که در کشورها وجود دارد معمولا متفاوت است و هر کدام از آن ها هولوگرام هایی را بر روی خود دارند. ورود تروریست ها به کشور نیز باعث شده است دولت ها بیشتر از قبل به فکر مسائل امنیتی بیفتند. این افراد معمولا با کمک پاسپورت های تقلبی به کشور وارد می شوند.

به همین خاطر هولوگرام ها بر روی پاسپورت ها، کارت های بانکی و نیز محصولات با کیفیت نیز مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر محصولات چینی تقلبی در بازار وجود دارد . این محصولات قیمت کمتری نسبت به سایرین دارند اما وجود چنین مواردی باعث نگرانی تولید کنندگان شده است.  هیچ کس دوست ندارد پول و هزینه خود را به هدر بدهد.

اگر افراد در مورد محصولی که خریداری می کنند مطمئن  نباشند آن را برای همیشه کنار خواهند گذاشت. محصولات تقلبی رقابت موجود در بازار را افزایش می دهد.  تنها راه حل مناسبی که برای تمامی این مشکلات وجود دارد قرار دادن برچسب هولوگرامی بر روی محصولات است. امروزه هر محصولی از خودکار گرفته تا خودرو برچسب هولوگرامی خودش را دارد و امنیت محصولات و هویت شرکت را تایید می کند. این نوع برچسب ها می تواند از خلاقیت و نوآوری های شما محافظت نماید.

کاربرد برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرامی رایج ترین و موثرترین راه برای تبلیغ و تصدیق برندهای تجاری است. از آن جایی که این تکنولوژی در شکل برچسب است می توان آن را در هر محصول وکالایی به کار برد. استفاده از هولوگرام ها بسیار آسان (تنها با چسباندن و جداکردن ) است.

انواع برچسب هولوگرامی محصولات

انواع برچسب‌ هولوگرامی محصولات

 • برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی
 • برچسب های هولوگرامی غیر قابل نفوذ
 • برچسب های گارانتی هولوگرامی
 • برچسب های تبلیغاتی هولوگرامی
 • برچسب های هولوگرامی چسبان
 • برچسب های هولوگرامی سفارشی

انواع مختلفی از برچسب هولوگرامی به شکل ماتریس نقطه ای، دو بعدی و سه بعدی وجود دارد. بیشتر شرکت ها برچسب های هولوگرامی خود را بر روی محصولات قرار می دهند و روانه بازار می سازند. بهتر است بدانید که هولوگرام ممکن است هر چیزی باشد. به عنوان مثال یک هولوگرام ممکن است تصویر، نام، نام شرکت، تصویر، لوگو یا هر مورد دیگری باشد.

استفاده از آن باعث می شود محصولات شرکت منحصر به فرد باشد . علاوه بر این موارد، قوانین بسیار سخت و شدیدی در مورد افرادی که محصولات را جعل می کنند وجود دارد. همه افراد باید در مورد برچسب های هولوگرامی آگاه باشند و  برچسب شرکتی که قصد خرید از آن دارند را مورد بررسی قرار دهند.  هرگز نباید محصولات تقلبی خریداری شوند زیرا این محصولات هیچ گونه خدمات خوبی ارائه نمی کنند.

برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی

برچسب هولوگرام های دو/سه بعدی از لایه های دوبعدی چندگانه با تصاویر هولوگرامی حک شده بر روی آن برای به وجود آوردن جلوه ی سه بعدی به هولوگرام ساخته شده است. در این نوع هولوگرام عمق بصری جالبی میان لایه ی اول و لایه های متفاوت وجود دارد.

این تصاویر از خطوط باریکی تشکیل شده اند که زاویه شکست های بزرگ مشاهده می شوند. تمامی طرح و لوگوی موجود در هولوگرام های دوبعدی /سه بعدی با عمق و پارالاکس ایجاد می شوند. این برچسب ها با ارزش دهی به محصول ومحافظت از برند از جعل آن جلوگیری می کند و با کیفیت و ماندگاری بالا، تمامی نیازهای مشتریان را برطرف می کند. سفارشات هولوگرامی در ابعاد و اشکال متفاوت پذیرفته می شود.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل اشاره کرد.

برچسب هولوگرامی

برچسب های هولوگرامی غیر قابل نفوذ

این هولوگرام ها در صورت جداسازی از صفحه تخریب می شوند.این هولوگرام ها بسیارشکننده و ترد هستند. این هولوگرام ها از هر گونه مبادله جلوگیری می کنند. در حالی که در برخی موارد پس از جداسازی هولوگرام ها قسمت های چسبناکی ازآن باقی می مانند.

عبارت های معمولی مانند “باز شده “، “باطل”، الگوهای در محل های دلخواه چاپ می شوند. این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و ورقه ای در رنگ های متفاوت و باضخامت ۲۴/۳۶میکرون تولید می شوند.

برچسب های گارانتی هولوگرام

ضمانت نامه عبارتی ثبت شده مرتبط با خرید و فروش محصول است. در ابتدا خریداران نشان ضمانت محصول بررسی می کنند تا از مشخصات محصول آگاه شوند. اگر محصول بدون برچسب گارانتی خریداری می کنید بدان معناست آن محصول تقلبی است و یا اینکه ضمانت نامه در تعهدات تولید کننده نیست. این مسأله در خرید و فروش محصولات محلی فاقد برچسب ضمانتی صدق می کند.

در مواردی مشاهده شده فروشندگان نمونه ی تقلبی را جایگزین این برچسب ها کرده اند .محدوده ی گسترده ای از برچسب های ضمانتی هولوگرامی متناسب با صنایع متفاوت وبرندهای متفاوت تولید می شود.

استفاده از این برچسب ها بسیار آسان است به گونه ای که این برچسب بر روی سطوح متفاوت با هدف امنیتی چسبانده می شوند.هرگونه تلاش به منظور جداسازی این برچسب ها بی اثر خواهد بود.این هولوگرام ها با آخرین تکنولوژی های به روز طراحی می شوند. هم چنین برچسب ها در سایز ها و اشکال متفاوت با نام و لوگوی شرکت طراحی و ساخته می شوند.

کاربردهای این برچسب هولوگرامی به بخش های اتومبیل و الکترونیک می توان اشاره کرد.

برچسب های تبلیغاتی هولوگرامی

هولوگرام های تبلیغاتی به منظور افزایش فروش و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع هولوگرام ها در نمایشگاه ها، یادگاری ها، مجله ها، بروشورها و کارت های یادگاری استفاده می شوند.

هولوگرام های سری شماره دار محصولتان را از سایر محصولات متمایز می کند. اطلاعات متعددی همانند شماره بر روی سطوح هولوگرامی حک می شود. این هولوگرام ها ویژگی غیر قابل نفوذی نیز دارد. از برچسب های هولوگرامی تبلیغاتی در قسمت تبلیغات و فروش محصول استفاده می شود.هولوگرام های تبلیغاتی جلوه ی بصری و گرافیکی بسیار زیبایی دارند به گونه ای که متناسب اهداف تبلیغاتی هستند.

این هولوگرام ها به صورت چاپ تمام رنگی، پیش زمینه ی هولوگرافی بازتابی متالیک و با کیفیت عالی ارائه می شود. برای محافظت و دوام بیش تر این کارت ها یک لایه ی محافظتی اضافی بر روی هولوگرام افزوده شده است. هولوگرام های تبلیغاتی یک نمونه ی بدیع و ابتکاری اند. تکنولوژی لیزرسک از به روزترین متدهای توزیع برای هولوگرام های تبلیغاتی استفاده کرده است.از کاربردهای این هولوگرام به بخش های دریانوردی، تاسیسات و لوله کشی ها اشاره کرد.

برچسب هولوگرام چسبان

در برچسب های چسبنده ی هولوگرامی نوار هولوگرام به برچسب برای حفظ امنیت بیش تر چسبانده می شود همچنین این برچسب ها با نوشتارهای امنیتی uv و سری شماره گذاری یکپارچه می شوند. از این برچسب ها در نمونه کارهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود. این برچسب ها به سبب اینکه از نوار پلی استر تشکیل شده اند در تمامی محصولات با ضخامت های متعدد ۲۳،۳۶ و ۵۰ میکرون و با رنگ های سیلور،طلایی و سایر رنگ ها بنا بر سفارش مورد استفاده قرار می گیرند.

این برچسب به شکل توپی و یا برش داده شده توزیع می شوند.با تلاش کارشناس بر چسب های هولوگرامی چسبنده در قیمت های رقابتی تولید می شوند. این برچسب ها در سایزها و ابعاد متفاوت متناسب با بسته بندی ها، اسناد و محصولات تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام به بخش های داروسازی، دریانوردی،آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل می توان اشاره کرد.

برچسب هولوگرام بازتابانده

این برچسب های هولوگرامی ساختاری دارند که در هنگام برداشته شدن نشان، تصویرو یا هر گونه متنی مانند “opened”،”void”،”checkboard pattern”را به جای می گذارند. جنس این برچسب ها نوعی کاغذ ترد وچسبنده است که در هنگام جداسازی اثراتی را از خود به جای می گذارد. این نوع هولوگرام ها برای کارهای تبلیغاتی و شناسنامه ی هویتی محصولات مناسب اند.

در طراحی این برچسب ها از مواد درجه یک باکیفیت وچسبنده های قوی استفاده شده است. امنیت این هولوگرام ها به گونه ای است که هر گونه تلاش برای جداسازی و آلوده سازی آن امکان پذیر نخواهد بود علت چنین امری جدایی لایه های فوقانی هولوگرام است. برای برآورده سازی ایمنی صنعتی این هولوگرام دراشکال، طرح ها وترکیبات رنگی متفاوتی تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش های داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک، اتومبیل و..اشاره کرد.

برچسب هولوگرام بازتابانده

خصوصیات برچسب هولوگرام

جلوگیری از کلاهبرداری

درسال های اخیر میزان کلاهبرداری و جعل محصولات رشد چشمگیری داشته است و سازندگان محصولات تقلبی مهارت خاصی در رونوشت آن پیدا کرده اند. آن ها از استانداردهای پیشرفته ای برای رونوشت محصولات استفاده می کنند به گونه ای که تشخیص جنس تقلبی از اصل بسیار دشوار می شود. در این برهه تنها آگاه سازی مشتریان از این محصولات کافی نیست بلکه هموارسازی راه برای جلوگیری از جعل نیز اهمیت ویژه ای دارد.

طرح های سفارشی برچسب های هولوگرامی آن را در برابر هر گونه کلاهبرداری ایمن نگه می دارد. بسیاری از اسناد و محصولات تجاری به سبب دارا بودن مشخصه ی هولوگرامی انتخاب می شوند. تکنولوژی هولوگرافی، ظاهر جذاب و منحصر به فرد به محصول می دهد و حافظت از محصول را با ویژگی امنیتی دوچندان می سازد.

قابلیت به روزترین برچسب های هولوگرامی

یکی از موثرترین راه های جلوگیری از شکست های پی در پی ناشی از جعل به کار گیری به روز ترین برچسب های هولوگرامی درمحصولات است. این برچسب های هولوگرافی تاثیر لازم را در مراحل متعدد اختراع دارد. این برچسب ها به آسانی با دستگاه های پیچیده خوانده می شوند ولی رونوشت نمی شوند. هنگامی که این نشان امنیتی در کنار سایر ابزار هویتی امنیتی استفاده می کنید، امکان رونوشت آن برای جاعلان حرفه ای غیر ممکن خواهد بود.

ساختار نوری پیچیده

از ویژگی های برچسب های هولوگرامی می توان به ساختارهای نوری پیچیده ی آن اشاره کرد. این الگوها اطلاعات مرتبط به عمق و ظاهر فوتوگرافی تصویر را بازگشایی می کنند. برای ساخت برچسب های هولوگرامی اصلی به ابزار نوری دقیق، لیزر و مواد خاصی نیاز است. برخی از تصاویر هولوگرامی “مخفی” تنها در شرایط نوری خاصی قابل مشاهده هستند. بعد از ساخت هولوگرام اصلی تولید انبوه تصاویر در فرمت های متعدد امکان پذیر خواهد بود.

ظاهر چشمگیر و جذاب هولوگرام

ظاهر چشمگیر و جذاب هولوگرام های تجاری را در میان رقیبان متمایز می کند و در عین حال ایمن بودن از دسترس جاعلان به دور است. هولوگرام ها با برچسب های چسبنده بر روی محصولات تجاری با ویژگی های نهان و آشکار ایمنی و سندیت محصول را دوبرابر می کنند. کارایی بالای هولوگرام ها آن را به طور گسترده در میان صنایع مختلف رایج می کند.

اگر در جستجوی راهی برای محافظت شرکتتان از جعل و دادن اطمینان کافی به مشتریان از لحاظ ایمنی محصول هستید می توانید با مشاوران ما در ایران هولو تماس حاصل نمایید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد برچسب‌ هولوگرامی قابلیت تشخیص و مشاهده صحنه ها و رنگ ها در زوایا و عمق های متعدد است. این جلوه های رنگی از زیر ساختارهای موجود در برچسب های هولوگرامی نشات می گیرد که به نوبه ی خود باعث انکسار نور می شود.


فواید برچسب هولوگرام

جاعلان تنها در جستجوی برندهای نامی اند. بنابراین به موفقیت یک برند می توان از طریق شناسایی تعداد جاعلان آن دست یافت. ما از به روزترین تکنیک های هولوگرافی برای محافظت محصولات استفاده می کنیم. برچسب های هولوگرامی به طورگسترده در تمامی بخش های تجاری و صنعتی برای محافظت از برندها مورد استفاده قرار می گیرند.

 • هولوگرام ها ابزار های نوری پراکنده ای غیرقابل کپی واسکن هستند که با استفاده از تکنولوژی های لیزری ساخته می شوند.
 • بیش از ۹۰کشور از مشخصه های هولوگرامی به سبب امنیت بالا در وجوه مالی استفاده می کنند.
 • برنامه های گسترده ای به منظورمحافظت از برندها و مقابله با جاعلان راه اندازی شده است.
 • هولوگرام های تولیدی امنیت بالا و زیبای بصری چشمگیری برای مشتریان به ارمغان می آورد. این هولوگرام ها ویژگی های نوری منحصر به فردی دارد که در آن امکان هیچ گونه کپی برداری و یا اسکن وجود ندارد.
بیشتر بدانید: هولوگرام سه بعدی

برچسب هولوگرام و راهکارهای موثر بر مشتریان

بحث کوچکی که به وضوح بارها بارها تکرار شده است یا کمک بیشتری نمی کند که رابطه دوستانه واقعی با مردم ایجاد شود، صحبت با مشتریان و خریداران مانند اینکه آنها افرادی واقعی هستند، و به طور فعال به آنچه شما می گویید گوش می دهند و اجازه دهید تا جریان گفتگو به طور طبیعی پیش رود. و این بخش بزرگی است که نشان می دهد افراد بیشتر از یک معامله کسب و کار با شما هستند.

ارائه یک پاسخ فوری

شما ممکن است با جنبه های دیگر کسب و کار مشغول باشید، اما زمانی که کسی با شما تماس بگیرد سعی کنید بدون اتلاف وقت پاسخ دهید. گفتن اینکه “ظرف ۴۸ ساعت” با شما تماس میگیرم می تواند خسته کننده باشد، و احتمال این وجود دارد که آنها به دنبال رقیبی باشند که سریعتر پاسخگو است.

حتی اگر نمی توانید پاسخی قطعی ارائه کنید، توضیح شما بتواند این پیام را برساند و اینکه شما هرچه زودتر با آنها تماس می گیرید راه حلی است که می تواند از آنها دلجویی کرده و آنها را علاقه مند به کسب و کار خود نگه دارید.

نیازسنجی مشتریان

و آن نیاز را به آنها برگردانید! با در نظر گرفتن زمان از آنها سوال بپرسید و اینکه دقیقا آنها به چه نیاز دارند، بنابراین شما می توانید بهترین راه حل سفارشی را به آنها ارائه کنید. زمانی که آنها تلاش زیاد شما را می بینند تحت تاثیر قرار گرفته و وفاداری آنها افزایش خواهد یافت.

آگاهی کامل از باطن سفارش خود

هر آنچه ماموریت شرکت شما است، مطمئن باشید هر کسی از منشی گرفته تا مدارج بالاتر دائما خود را با آن تطبیق دهند. وقتی پرسیده می شود، هر یک از کارکنان باید قادر باشند به سرعت آنچه شرکت در حال انجام است را خلاصه بیان کند. به طور جدی هر مشتری یا خریدار را تحت تاثیر قرار دهند، تا بتوانند به شرکتی که می داند چه کاری انجام می دهد ایمان آورند.

آیا می خواهید مشتریان و خریداران خود را با برچسب هولوگرام تحت تاثیر قرار دهید؟ با ما تماس بگیرید و بگویید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و ما می توانیم هولوگرام سفارشی را برای کسب و کار شما طراحی کنیم.

سریال سازی برچسب های هولوگرامی

در بعضی مواقع معمولا ردیابی محصولاتی مانند: دستگاه ها، دارایی های با ارزش، گواهینامه ها، گوشی های همراه، اسناد و مدارک دیگر برای برخی سازمان های دولتی مهم و ضروری است. به همین منظوربرخی شرکت ها و نهاد ها، با رائه ایده و پیاده سازی یک سیستم تراشه ای برای راحتی کاراین سازمان ها کمک می کنند.

بخشی از این سیستم این موارد را با اختصاص شماره های قابل شناسایی منحصر به فرد برای هر نوع اقلام پیگیری میکند. سپس این اعداد روی برچسب های هولوگرامی چاپ میشوند که به اقلام متصل میشوند. عنوان این روند سریال سازی می نامند.برچسب های هولوگرام با اضافه کردن یک لایه ی اضافی به برچسب های سریال با اطمینان بیشتر امنیت و احراز هویت میکنند. سریال سازی را میتوان از طریق حکاکی لیزر و چاپ زنی انجام داد.

برچسب هولوگرام و راهکارهای موثر بر مشتریان

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی دارای کاربری امنیتی، ضد انتقال به کالای دیگر، کد ضد دزدی، یک بار مصرف و امنیت است. می توان با هر طرح و شکلی سفارشی شود. به طور گسترده در کارت های تلفن، کارت های دلتا، کارتهای بازی، کارت های سرمایه گذاری و غیره استفاده می شود.


ویژگی هولوگرام های مادر

هولوگرام مادر، قطعه ی نیکلی است که نقش کلیدی امنیتی را در ساخت هولوگرام ایفا می کند. ترکیب ویژگی های امنیتی مختلف مانند ۴بعدی،۳/۲ بعدی، ماتریکس نقطه ای، سه بعدی، دو بعدی، رنگ واقعی، متون مخفی در تصویر، متون میکرونی، لنزهای اُپتیکال، خطوط گیلوشه، چندکاناله، ۳۶۰”، خال خالی، انعکاسی و …است که می تواند هولوگرام خوبی در مقابل جعل ایجاد کند.


هولوگرام ضد خدشه امنیتی

طرح ها دارای مواد قابل رویت، شماره ی سریال، متالیزه شده، روزنه های امنیتی و شکل تاس مانند آن امنیت برچسب های هولوگرامی را افزایش می دهد. نشانگر خدشه/دستکاری، VOID ضد خدشه، ضد دستکاری اوریجینال، هانی کامب(شانه عسلی)، نشانگرهای قابل رویت.

بیشتر بدانید: هولوگرام طرح عمومی

انواع برچسب هولوگرامی با حکاکی لیزری

برچسب های هولوگرامی با حکاکی لیزری شماره، لوگو، متن، رنگ سیاه روی لوگو، متن، شماره و بارکد چاپ شده.

خدمات هولوگرام AFC

 • طراحی: طراحی رایگان، طراحی سفارشی متن، لوگو ، شماره ی سریال و …
 • رنگ: رنگ های سفارشی، نقره ای، رنگی، برچسب های هولوگرامی شفاف یا رنگی
 • موارد استفاده: تبدیل کد، ضد جعل
 • مواد : پوشش خاکستری، پوشش های سازگار با لیزر، پوشش سیاه، پوشش مواج
 • سایز: سفارشی، در پانل هایی با سایز ۱۵۰*۱۶۰ میلیمتر موجود است.
 • ظاهری مطلوب و موارد امنیتی می تواند به طراحی نوار کمک کند.
 • دائمی، یکبار مصرف، نشانگر کامل خدشه، برچسب های هولوگرامی نشانگر خدشه موجود هستند.
 • مشتری ها علاقه مند به برچسب های هولوگرافی برای امنیت، زیبایی و تبلیغ محصولاتشان هستند.

تکنیک هولوگرام چیست؟

هولوگرام تکنیکی است که به امواج ساطع شده از جسم امکان ثبت می دهد و بعدها می توان آن را بازسازی کرد و آن را ظاهر نمود درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و این مساله بستگی به ابزار ثبت در هنگام ثبت تصویر شی دارد. با تغییر موقعیت و جهت تصویر نیز تغییر می کند درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و به این ترتیب تصویر ثبت شده از جسم ( هولوگرام) حالتی سه بعدی پیدا می کند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.