هولوگرام سه بعدی

هولوگرام های سه بعدی

هولوگرام های سه بعدی و کاربردهای آن

نوآوری و فن آوری هایی که زندگی ما را آسانتر ساخته اند. همینطور آغاز فناوری هولوگرافیک که زندگی بسیاری از مردم را آسانتر کرده است. بهترین استفاده از این فناوری در ساخت هولوگرام ۳D توسط سازندگان برچسب های هولوگرام می باشد، که به دلایل مختلف امنیتی، برای برچسب رویداد ، ID، محصول یا بسته بندی محصول استفاده می شوند. هولوگرام های سه بعدی از تصویر اصلی هستند که چاپ می شود، و باید عنوان کنیم، با فن آوری پیشرفته ایجاد شده، و این فن آوری هولوگرافی نامیده می شود. کلمه هولوگرام از کلمات یونانی، ʾهولوʿ وʾگرامʿ سرچشمه می گیرد که به ترتیب معنی ʾنمای کلʿ و ʾنوشته شدهʿ را می دهد.

بر اساس یک گزارش ، با جعل کردن حدود ۳۰۰ میلیارد دلار از گردشهای قانونی کسب و کار ، در تمام جهان دزدی میشود. و این در زمانی اتفاق افتاد که استفاده از فن آوری هولوگرافی رواج پیدا کرد. مفهوم واقعی این فن آوری برای پدیدار شدن احتیاج به علامت معتبر دارد، که به اندازه کافی ساده باشد حتی شخص عامی نیز آن را تشخیص دهد. علاوه بر این، باید به اندازه کافی پیچیده باشد تا کپی کردن آن را غیرممکن بسازد. روند کامل ساخت آن چندین مرحله فیزیکی، شیمیایی، و مهمترینش هنری را شامل می شود.

هولوگرام های سه بعدی

روند تولید این هولوگرام

روند تولید این هولوگرام های سه بعدی  خیلی پیچیده، محرمانه، و محفوظ است که ساخت کپی دقیق از یک هولوگرام ممکن نیست.

استفاده از هولوگرام های سه بعدی تنها به دلایل محرمانه و امنیتی مشهور نشد بلکه این شهرت را به دست آورد زیرا در حال حاضر به عنوان راهی برای افزایش و حفظ تصویر یک برند در بازار دیده می شود.هولوگرام با استفاده از فن آوری هولوگرافی، شرکتها می توانند تصویر برند و محصولاتشان را افزایش دهند. آنها می توانند این امکان را به مشتریانشان بدهند تا هولوگرام منحصر به فردشان را بشناسند ، به طوری که مشتریان دائم بتوانند محصولات خود را از میان برند رقبای دیگر شناسایی کنند.جدایی از آن، این فن آوری هولوگرافی برای بسته بندی جذاب محصول، امنیت، سنجش سوابق پزشکی وغیره استفاده می شود.

فن آوری تولید طرح های هولوگرام های سه بعدی

  1. تکنولوژی برتر لیزر: تصویر سه بعدی از پرتو لیزری با استفاده از اکسیژن و نیتروژن ساخته می شود که در یک ماده شربت مانند سوخته و پراکنده می شود و در هوا تصویر سه بعدی شکل می گیرد.
  2. فن آوری تعاملی: تصویر برنامه ریزی شده با ویژگیهای تعاملی می تواند در دیواره جریان گاز شکل گیرد.
  3. خط کامل ۳۶۰ را نشان می دهد: این فن آوری تصویری به منظور دست یابی به تصویر سه بعدی برنامه ریزی شده در آینه دوار با سرعت بالا می باشد.
آشنایی با  فن آوری های هولوگرافیک

آشنایی با  فن آوری های هولوگرافیک

فیلم های هولوگرافیک

آنها برای بسته بندی های انعطاف پذیر و استفاده در صنعت بسته بندی ایده آل هستند. فیلم های هولوگرافیک گسترده به طور معمول برای بسته بندی کادوها، بسته بندی لمینیت، چاپ و غیره استفاده می شود.

نوار هولوگرام

نوار هولوگرام امنیتی در سطح بسیار بالا از حفاظت برای پاکت، کارتن، جعبه و غیره استفاده می شود. آنها حفاظت مشهود – بازتابنده هستند. این نوارها برای همه نوع درخواستهای امنیتی مانند تجاری، دولتی، نظامی و غیره استفاده می شوند.

کاغذ هولوگرافیک

اساسا دو نوع کاغذ هولوگرافیک وجود دارد، یک نوع فلز آلومینیوم هولوگرافیک با مقوای نازک کاغذی و نوع دیگر پوشش هولوگرام منتقل شده روی کاغذ است. آنها اساسا برای بسته بندی سیگار، پزشکی، نوشیدنی و غیره استفاده می شود.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1