آشنایی با برچسب های کوپن

برچسب های کوپن چیست

استیکرهای ترفیعی و برچسب های کوپن یک راه کارآمد و آسان برای صاحبان محصول است تا مزایای مربوط به تعطیلات محصول خود را برای خریدارانی که دغدغه ی بودجه دارند تبلیغ کنند. این چه مزایایی مانند “یکی بخر دو تا ببر“باشد و یا مورد چاپ محدود، راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید مشتریان را در مورد خرید محصولات خود با برچسب های کوپن، هیجان زده کنید و در عین حال به آنها کمک کنید که وارد حال و هوای تعطیلات بشوند.پیشنهادی ارائه دهید که آنها نتوانند نادیده بگیرند.

ایجاد یک کوپن موفق

ما کمی بیشتر در مورد طراحی برچسب های کوپن وقت خواهیم گذاشت، ولی بیایید در مورد انواع مختلف پیشنهاداتی که شما می توانید برای ترفیع های تعطیلاتی خود در نظر بگیرید،صحبت کنیم.

درصد تخفیف:

یک راه محبوب که ما در مورد برچسب های ترفیعی مشاهده می کنیم این درصد های تخفیف است که عموماً بین ۵ تا ۷۵ درصد است. تخفیف های بزرگ و بیشتر از ۵۰ درصد باعث می شوند که مشتریان بیشتری جذب شوند ولی بهترین کاربرد آن برای رد کردن محصولات روی دست مانده و کالای کهنه است.تخفیف های درصدی می تواند نسبت به آیتم های خاص، برندهای مربوطه یا تمام موجودی انبار اعمال شود.

تخفیف بدنه:

این نوع از تخفیف برای جذب مشتریانی مفید است که با تعداد زیادی از افراد در ارتباط هستند و به این فکر می کنند که اینجا می تواند وعده های غذایی خانواده های بزرگ را فراهم کند و می توانند برای دوستان و همکاران خوراک آماده کنند. بعضی از نمونه های تخفیف بدنه ای عبارت اند از: “۱۰ تا بخر و ۱۰ درصد تخفیف بگیر

کد کوپن:

بعضی ازکوپن ها اغلب یک بارکد برای اسکن و یا یک کد عددی/الفبایی را آشکار می سازند که مشتریان می توانند از آن دوباره خرید کنند. کدهای کوپن می تواند در کنار دیگر انواع تخفیف استفاده شود؛ تفاوت بین تخفیف های درصدی و بدنه و برچسب های کدهای کوپن این است که برچسب های کوپن به طور اتوماتیک به کار نمی روند،مگر اینکه به صندوقدار داده شوند و برای استفاده های بعدی ذخیره شوند.

یک راه برای اینکه شما کوپن خود را در مقابل دیدگان تعداد زیادی مخاطب قرار دهید این است که از یادداشت های چسبنده در صفحات جلویی استفاده کنید که می توانند در روزنامه ها،هفته نامه ها، الحاقات، ایمیل های مستقیم و غیره به کار گرفته شوند.

یکی بخر دو تا ببر: راه مؤثر دیگری برای اغوای توده ی مشتریان است.این قسمت به صورت های متنوعی مانند دو تا بخر سه تا ببر و غیره ارائه می شوند.

کد QR:

با یک برچسب کد QR به مشتریانی که میانه ی خوبی با موبایل دارند متصل شوید؛ بارکد های QR گرافیک های مربعی هستند که می توانند با یک اپلیکیشن گوشی هوشمند که یک صفحه ی وب،ویدئو،عکس و غیره را باز می کنند اسکن شوند.برای مزایای تعطیلاتی،شما می توانید از برچسب های کد QR برای باز کردن کوپن های دیجیتال،تبلیغات ویژه ی هفتگی،فاش کننده ها یا ثبت نام های رقابتی یا مسابقه ها استفاده کنید.

مزیت استفاده از QR،انعطاف پذیری آن است.برای مثال،کدهای QR دینامیک و پویا به شما این امکان را می دهد که چیزی را که به جایی لینک شده در هر زمانی بدون این که مجبور باشید تصویر را تغییر دهید،عوض کنید (کدهای ایستا فقط چیز آنلاینی که اول لینک شده بود را باز می کند)

بیشتر بدانید: هولوگرافی

طراحی برچسب های کوپن بر اساس ذهن مشتری

وقتی شما پیشنهاد های خود را تشخیص دادید، قدم بعدی قسمت جالب کار هنری است.با کار کردن با یک طراح برچسب حرفه ای،دست یابی به یک کار هنری باکیفیت را آسان می کنید که نه تنها چاپ به خوبی صورت می پذیرد بلکه برای مشتریان هم چشم نواز است. چه شما قصد داشته باشید که یک متخصص طراحی استخدام کنید و چه روی مهارت های طراحی خود حساب کرده باشید،در اینجا چند سرفصل وجود دارد که به شما در تهیه ی برچسب های کوپن و استیکرهای ترفیعی کمک می کند که باعث می شود پیغام شما به چشم مشتریان بیاید.

 شکل های مختلف برچسب های کوپن

بیشتر برچسب ها متمایل به مستطیل هستند چون شکلی است که برای کاربردهای مختلفی جواب می دهد و فضای طراحی بیشتری نسبت به دیگر اشکال ارائه می دهد.ولی تعداد زیادی شکل دیگر هم وجود دارد که شما می توانید برای ساخت کوپن خود و برای متمایز شدن آن در نظر بگیرید.ستاره، بیضی، الماس و غیره. ما بیش از ۲۰۰۰ طرح داریم که شما میتوانید شکل و اندازه ی مناسبی که در هماهنگی با بسته بندی محصول شما باشد را انتخاب کنید.

برچسب های کوپن

طراحی برچسب های کوپن با رنگ های روشن

برچسب های سفید با متن مشکی هیجان انگیزترین ظاهر برای برچسب ها نیستند.به طراحی برچسب خود با رنگ های قرمز،آبی و سبز فکر کنید تا ارائه ی شما جذاب تر به نظر برسد.شما می توانید از برچسب های روشن یا از متن ها و تصاویر رنگی استفاده کنید تا به طراحی خود هیجان بخشید.ولی با استفاده ی بیش از حد از رنگ ها،تصاویر و متن‌ها طرح خود را شلوغ نکنید چون ارائه ی شما باید در یک نگاه مختصر، خوانا به نظر آید.

طراحی برچسب های کوپن با مواد هولوگرافیک

با استفاده از مواد فویل یا هولوگرافیک که نور را با زاویه های مختلف منعکس می کند،توجهات را جلب کنید.برچسب های درخشان نه تنها توجهات را جلب می کند،بلکه آنها می توانند شبیه به زیور آلات و نورهایی به نظر برسند که می توانند به شاد به نظر رسیدن کوپن های شما کمک کند،به خصوص در زمانی که با یک طراحی به شکل ستاره همراه شوند.مواد هولوگرافیک و فویل همچنین به طرح ظاهری لوکس تر می بخشند که در القای کیفیت محصول شما عالی عمل می کند.

تعطیلات زمان ویژه ای است ولی به این معنی نیست که با دردسرهایی به خصوص برای خریدارانی که نگاه می کنند که چه مقدار پول برای خرج کردن دارند همراه نیست. یک وضعیت برد-برد برای کسب و کار خود و مشتریان ایجاد کنید و این کار را با ارائه ی کوپن های تعطیلاتی و ترفیعی انجام دهید.این مهم است که شما پیغام خود را به شکلی مناسب برای مخاطبان هدف خود بفرستید و از بین برچسب ها و استیکرهایی انتخاب کنید که می توانند به بهترین نحو آن پیغام را انتقال دهند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.