برچسب های امنیتی

شرکت ایران هولوگرام

برچسب امنیتی

 واژه  هولوگرام از کلمات یونانی Holo و Gram  به دست آمده است که به ترتیب به معنی دید کلی و نوشته شده است.همانطور که می دانید یک هولوگرام در برگیرنده دو یا چند تصویر مرتب شده است که هر کدام از آنها بسته به زوایه و دید بیننده قابل مشاهده خواهند بود. برچسب امنیتی و در واقع برچسب هولوگرامی ، هویت محصولات و مراقبت در برابر جعل و تقلب را فراهم می کند.

این موضوع به فراهم کنندگان برچسب و مشتریان کمک می کند همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشند. محصولات تقلبی که وارد بازار می شوند یکی از بزرگترین نگرانی های موجود برای صاحبان کسب وکارها هستند.این نوع محصولات می توانند اثر مخرب بر روی برند اصلی داشته باشند. محققان بر این باورند که مشتریان به هنگام جستجو برای محصولات با کیفیت به دنبال برچسب هولوگرامی می روند. این گزینه می تواند اصل بودن یک محصول را تضمین کند.

معمولا امکان جعل در برچسب های هولوگرامی وجود ندارد. این نوع برچسب ها به طور گسترده در  نوشته های بانکی، پاسپورت ها و کارت های اعتباری مورد استفاده قرار می گیرند.برندهای با کیفیت لباس نیز در حال حاضر از این برچسب ها استفاده می کنند زیرا یک روش موثر و سریع برای شناسایی هویت برند محسوب می شود.

برچسب امنیتی

ویژگی های این برچسب ها

  • قابل تولید مجدد نیستند.
  • ظاهر بسته بندی را بهبود می بخشند و باعث افزایش آگاهی از برند می شوند.
  • با جعل و تقلب مقابله می کنند.
  • اعتبار سنجی برچسب امنیتی سریع و اسان است.
  • می توان آن را برای برند یا لوگو سفارشی سازی کرد.
ویژگی های برچسب های امنیتی

 سایر برچسب های امنیتی نیز که در بازار وجود دارد شامل برچسب های فویل داغ، برچسب های تخریب پذیر، برچسب های حرارتی و یو وی و برچسب های ضد سرقت است. برچسب های فویل داغ، یکی از جایگزین های مقرون به صرفه برچسب امنیتی یا برچسب هولوگرامی است و هنوز هم  می تواند حس امنیت و کیفیت را در اختیار مشتری قرار دهد.

این نوع برچسب ها کمتر از سایر موارد برای ضد جعل و تقلب مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر  ظاهر زیبایی به محصول می بخشند. برچسب های فویل داغ  در بیشتر صنایع کارکرد خوبی دارند و در رنگ ها و الگوهای متفاوت در اختیار مشتری قرار می گیرند.

برچسب های تخریب پذیر نیز در با دزدی مقابله می کنند.  برچسب هایی که در برگیرنده تغییر رنگ ، فلورسنس یا جوهر های یو وی نا مرئی هستند به شناسایی اصل بودن محصول کمک می کنند. برچسب های ضد سرقت نیز به طور گسترده در بسته بندی ها  و صنایع برچسب گذاری مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید برچسب امنیتی و چاپ برچسب امنیتی

بعد نگار ایرانیان یکی بزرگترین و فعالترین شرکت در زمینه تولید و چاپ هولوگرام و برچسب امنیتی و ضد سرقت و  همچنین انواع لیبل های هولوگرامی می باشد.این شرکت خدمات گسترده ای در حوزه امنیتی و بر چسب امنیتی و برچسب ضد سرقت  ارائه می نماید.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1