برچسب ضد سرقت

برچسب ضد سرقت

آنچه در برچسب ضد سرقت خواهید خواند:

امروزه مطمئن ترین و ارزان ترین راه حل برای جلوگیری از جعل ، تقلب و سرقت و نشان دهنده اصل بودن کالا، حفظ اعتبار اسناد و محصولات و رواج دهنده علامت تجاری آن در تمامی کشورهای پیشرفته استفاده از برچسب ضد سرقت است، زیرا این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی‌باشد. همچنین تولید هولوگرام و برچسب ضد سرقت نوعی استاندارد محسوب گردیده و به مانند ISO و سایر استاندارد ها نشان دهنده کیفیت مطلوب و مرغوبیت کالاست. برچسب های امنیتی و فوق امنیتی، یک نشانه تصویری سه بعدی است که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می‌شود و دارای جلوه‌های بصری منحصر به فرد از نام یا آرم گرافیکی در لایه‌های مختلف می باشد.

امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده سیستم های کامپیوتری مدرن با استفاده از نرم افزار و سخت افزار و ابزار میکرولیتوگرافیک هولوگرام هایی با دقت، ظرافت و پیچیدگی بسیار بالا ایجاد نمایند که همین امر کپی برداری و تکثیر غیر مجاز از آن را در هر کجا غیرممکن ساخته است لذا وجود هولوگرام بر روی کالا بهترین ضامن برای اصالت محصول بوده و مصرف کننده با دیدن هولوگرام شرکت تولید کننده بر روی کالا، با خیال آسوده اقدام به خرید می‌نماید. گذشته بر ایجاد امنیت، هولوگرام دارای جلوه زیبایی می باشد. مهم ترین ویژگی هولوگرام که باعث شده است به مطمئن ترین برچسب روی کالاها تبدیل شود آن است که این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی باشد.

برچسب ضد سرقت

ویژگی های برچسب ضد سرقت

 1. ضمانت و نشانه اصل بودن کالا
 2. قابل تولید در اندازه های متفاوت
 3. غیر قابل انتقال بر روی اقلام دیگر و غیر قابل تولید برای افراد دیگر به دلیل انحصاری بودن
 4. بدلیل استفاده از تکنیک های نور لیزر با هیچ روشی کپی برداری نمی شود
 5. زیبایی و شفافیت در چهار رنگ متنوع ( طلائی – نقره ای – آبی – قرمز )
 6. قیمت مناسب و قابل چسباندن برروی کلیه اقلام

قابل استفاده برروی :

 • اوراق بهادار
 • کارتهای اعتباری و اینترنت
 • محصولات آرایشی بهداشتی
 • دارویی
 • غذایی
 • پزشکی
 • کارتهای ضمانت
 • انواع بسته بندی محصولات و …

مزایای برچسب ضد سرقت برای شرکت ها

شما نمی‌توانید روی بسته‌بندی و طراحی محصولات سنتی حساب کنید و جاعلان را از نیت‌های شوم بازدارید. برای از بین بردن چنین احتمالاتی برای شرکت خود، وقت آن است که  از مزایای برچسب ضد سرقت آگاه شوید و به استفاده از آن متوسل شوید.

هنگامیکه محصولات عرضه شده ی شرکت شما مجهز به برچسب هولوگرام یا شود، شما میتوانید از چند جهت سود ببرید. ابتدا، شما لازم نیست که نگران انبوه محصولات جعلی و مشابه به اصل در بازار باشید. به‌علاوه، مشتریان به ‌راحتی میتوانند محصولات اصل را از تقلبی تشخیص دهند.

برای تشخیص برجستگی روی هولوگرام، نیازی به دانش زیاد خریداران از تکنولوزی نیست. برچسب‌های هولوگرام به ‌راحتی قابل‌ تشخیص‌اند. این برچسب‌ها بسیار سخت می‌توانند دقیقاً کپی شوند و محصولات شما را از کپی محصول در امان نگه می‌دارد. جدا از تشخیص ظاهری، این برجسب‌ها می‌توانند توسط کامپیوتر شناسایی شوند. این امر محصولات شما را یک گام به امنیت نزدیکتر می‌کند.

مزایای برچسب ضد سرقت در این است که می‌توانند بی دردسر با انواع مختلف محصولات بکار روند. شما می‌توانید چه پوشاک، چه غذا یا حتی دارو بفروشید، برچسب‌های هولوگرامی می‌توانند با محصولات شما بدون هیچ دردسری استفاده شوند.

مزایای برچسب ضد سرقت

هزینه ی برچسب‌های هولوگرامی

با پیشرفت‌های قابل ‌ملاحظه در این حوزه از فناوری، هزینه ی برچسب‌های هولوگرامی بسیار کاهش یافته است. شما می‌توانید از این موضوع بهره ببرید و یک سازمان برچسب‌زنی حرفه‌ای استخدام کنید تا بتوانید برای محصولات و شرکت خود به کیفیت برچسب‌های ضد سرقت دست یابید و تا حدی که جلوی تباه شدن پول شما را می‌گیرد.

ارائه‌دهندگان قدیمی خدمات برچسب‌گذاری هولوگرامی، می‌توانند برچسب‌های هولوگرامی دلخواه را به مشتریان خود عرضه کنند. این مراکز، همچنین میتوانند از نماد، لوگو و نام مندرج بر روی برچسب‌های هولوگرامی شما استفاده کنند. این کار به محصول شما مهر یکتا بودن میدهد. نیازی نیست که درباره ی افزایش هزینه به دلیل درج برچسب های هولوگرامی بر روی محصولات خود نگران باشید. تولیدکنندگان حرفه‌ای خدمات هولوگرام می‌توانند این برچسبها را در دوره‌ای محدود و با صرف هزینه‌ای کمتر از هزینه‌ای که شما برای برچسب می‌پردازید، به طور انبوهی تولید کنند.


شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب های هولوگرام در داخل کشور می نماید.به عنوان تولید کننده بخش خصوصی برچسب هولوگرام (چاپ هولوگرام) در داخل کشور تمامی توان خود را در ارائه خدمات گوناگون در خصوص تولید انواع برچسب ضد سرقت هولوگرام بکار بسته است . شرکت ایران هولوگرام عضو اتحادیه بین المللی تولید کنندگان IHMA ، گواهینامه ISO9001/2008 ، عضو اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران، عضو اتحادیه چاپخانه داران، منتخب یازدهمین دوره مسابقات تخصصی جشنواره چاپ ایران در رشته چاپ امنیتی است.


سوالات متداول

 1. ویژگی های برچسب ضد سرقت

  ضمانت و نشانه اصل بودن کالا
  قابل تولید در اندازه های متفاوت
  غیر قابل انتقال بر روی اقلام دیگر و غیر قابل تولید برای افراد دیگر به دلیل انحصاری بودن
  بدلیل استفاده از تکنیک های نور لیزر با هیچ روشی کپی برداری نمی شود
  زیبایی و شفافیت در چهار رنگ متنوع ( طلائی – نقره ای – آبی – قرمز )
  قیمت مناسب و قابل چسباندن برروی کلیه اقلام

 2. مزایای برچسب ضد سرقت

  مزایای برچسب ضد سرقت در این است که می‌توانند بی دردسر با انواع مختلف محصولات بکار روند. شما می‌توانید چه پوشاک، چه غذا یا حتی دارو بفروشید، برچسب‌های هولوگرامی می‌توانند با محصولات شما بدون هیچ دردسری استفاده شوند.