هولوگرام کارت پی وی سی

هولوگرام کارت پی وی سی

آنچه در هولوگرام کارت پی وی سی خواهید خواند:

هولوگرام کارت pvc از جنس پلاستیک بوده که در سایز استاندارد ۸۶*۵۴ میلی‌متر (مشابه کارت‌های بانکی) ارائه می‌شود. امروزه در سرتاسر دنیا از این نوع کارت در موارد مختلف همچون کارت شناسایی و پرسنلی، کارت بانکی، کارت اعتباری، کارت دانشجویی، کارت خرید و فروشگاهی و… استفاده می‌شود. هولوگرام کارت pvc در انواع مختلف نظیر ساده، مغناطیسی و هوشمند (بدون تماس) قابل ارائه است. هولوگرام کارت PVC دارای مقاومت و طول عمر بالایی هستند و در کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به نوع کاربری و استفاده ی آن، قابلیت چاپ پذیری و ترکیب با انواع تکنولوژی ها را دارد که بسته به نیاز مشتری طراحی و تولید می شود. این کارت ها توانایی اجرا و تلفیق با انواع طرح ها، لوگوها، بارکد ها و همچنین اعمال ویژگی های امنیتی و ردیابی و ضدجعل مثل  الصاق هولوگرام‌ ها، انتن RFID ، CHIPهای اطلاعاتی و یا نوارهای مغناطیسی را دارد.

هولوگرام کارت های PVC

تولید هولوگرام کارت PVC

برای تولید هولوگرام کارت پی وی سی به طور معمول از  ماده پلی وینیل کلراید به تنهایی استفاده می شود چرا که پلاستیکی مقاوم در شرایط متفاوت و  دارای ماندگاری بالاست. با این حال می توان به صورت ترکیبی با مواد و پلاستیک های دیگر تولید شود. به این صورت که کارت از سه لایه تشکیل شده است که شامل دو  لایه PVC در سطح بالا و پایین کارت و لایه ی میانی از جنس پلی استر است. از این نوع کارت برای کاربرد‌های پرمصرف مثل کارت های شخصی (ID Cards) استفاده می شود.

موارد استفاده هولوگرام کارت pvc

با کارگذاری آنتن های RFID، می توان قابلیت ردیابی، ظرفیت و ویژگی امنیتی کارت را افزایش داد. میزان آنتن دهی و فاصله ای که آنتن خوانده می شود، بستگی به کاربرد و موارد مصرفی آن دارد. از این آنتن برای اختصاصی سازی و رهگیری کالا و انبارداری استفاده می شود.

بیشتر بدانید: لمینیت شفاف کارت PVC

چاپ هولوگرام کارت PVC

سیستم چاپ کارت شناسایی امکان چاپ بر روی انواع هولوگرام کارت pvc و یا کارت هوشمند را فراهم می‌نماید. امکان کدگذاری کارت ها توسط این سیستم امنیت بالایی را جهت عدم سوء استفاده های احتمالی بوجود می‌آورد.

هولوگرام کارت پی وی سی

کاربرد هولوگرام کارت پی وی سی

همانطور که دیدید استفاده از هولوگرام کارت PVC بخش گسترده ای از زندگی روز مره ما را تشکیل میدهد و هر یک از ما ممکن است به مراتب در طول روز از این نوع کارتها استفاده کنیم.

 • کارت پرسنلی حراست ها
 • کارت های عابر بانک
 • کارت های اعتباری
 • کارت های هدیه
 • استفاده جهت مصارف فوق امنیتی

قابلیت های هولوگرام های کارت پی وی سی

شرکت بعد نگار ایرانیان (ایران هولوگرام)، به منظور پاسخگوئی به نیاز مشتریان بازار داخلی اقدام به تولید هولوگرام مخصوص کارت PVC نموده است. این نوع هولوگرام کارت pvc با ایجاد پوششی بسیار نازک امکان دسترسی مستقیم به متون و اطلاعات روی کارت را غیر ممکن نموده و امکان برداشتن این لایه جهت دسترسی به کارت به دلیل ساختاری خاص امکان پذیر نیست. از قابلیت های این نوع کارت ها می توان به جلوگیری از دست بردن در متن کارت و بالا رفتن امنیت در کارت اشاره کرد.


سوالات متداول

 1. هولوگرام کارت پی وی سی چیست ؟

  هولوگرام کارت پی وی سی از جنس پلاستیک بوده که در سایز استاندارد ۸۶*۵۴ میلی‌متر (مشابه کارت‌های بانکی) ارائه می‌شود.هولوگرام کارت PVC دارای مقاومت و طول عمر بالایی هستند و در کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند

 2. کاربرد هولوگرام کارت pvc

  کارت پرسنلی حراست ها
  کارت های عابر بانک
  کارت های اعتباری
  کارت های هدیه
  استفاده جهت مصارف فوق امنیتی


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.