لمینیت شفاف کارت PVC

لمینیت شفاف کارت PVC

لمینیت شفاف کارت PVC چیست ؟

لمینیت شفاف کارت PVC در کارت های شناسایی برای محافظت از کارت های شناسایی ،نشان و گواهینامه های شما با قیمت مناسبی محافظی کارامد ارائه می دهند. کاور ها برای لمینت (لایه دار کردن) کارت های شناسایی پرینت شده روی کاغذ استفاده می شوند. لمینت های گرمایی دوام کارت ها را به دنبال دارند.  لمینیت شفاف کارت PVC های ضخیم تر کارت شناسایی های بادوام تری دارند. کارتهایی که بوسیله ی گرما چسبانده شده اند تا حدودی نشانگر خدشه نیز هستند. تلاش برای جداکردن لایه ی لمینیت شفاف کارت PVC  معمولا منجربه پاره شدن کاغذ کارت شناسایی می شود. در مقابل دستکاری محافظ کارت بوده و با مواد رایج و روش های چاپی می توان جایگزین آن ها را ساخت. به کارت شناسایی ،نشان و گواهینامه ی رانندگی شما علاوه بر جنبه ی امنیتی زیبایی و جذابیت نیز می دهد. سایر هولوگرام های شفاف از این قرار هستند:

  • هولوگرام های امنیتی شفاف
  • کاورهای هولوگرامی شفاف
  • دکال ( لایه ی محافظ روی صفحه ی موبایل) شفاف هولوگرامی
  • هولوگرام شفاف ضد خدشه VOID
لمینیت شفاف کارت PVC

طراحی کاور لمینیت شفاف

این کاورهای هولوگرامی با طراحی خاص, به صورت ۲ یا ۳ بعدی و با ضخامت قابل قبول است. می توانیم هولوگرام های ماتریکسی بزرگتر با افکت های انیماتوری ( متحرک) خاصی نیز طراحی کنیم.

کاورهای لمینیت شفاف کارت PVC کارت شناسایی دارای تصویر های سفارشی است که رنگ, شدت و جلوه ی آن ها با تغییر زاویه ی دید تغییر می کند. تصاویر هولوگرامی می توانند ماتریکس نقطه ای با وضوح بالا داشته و با تصاویر دوبعدی/سه بعدی هولوگرامی ترکیب شوند.

نکات کاور لمینیت شفاف

تصویر هولوگرامی روی هولوگرام امنیتی شفاف اضافه شده که بسیار زیبا و شفاف است. تصاویر با شدت رنگ کم,  نشان دهنده ی دستکاری. تصویر خراب شده نشان دهنده ی تصویر جایگزین شده است. و نبود تصویر نشان دهنده ی کارت تقلبی است. زمانی که تلاش برای جدا کردن لمینت صورت گیرد, روی لایه ی لمینتی آثارش قابل مشاهده است حتی اگر فرد خاطی سعی در جایگزین کردن و تعویض لمینت کارتی دیگر روی جای اصلی کند.

لمینیت شفاف کارت PVC چگونه ایجاد می شود؟

کاور لمینیت شفاف کارت PVC  از دوقطعه پلاستیک شفاف  تشکیل شده که بوسیله ی گرما بهم چسبیده اند. با دمای بیشتر از ۱۰۰ درجه و فشار بالا به هم چسبانده می شوند.

کاورهای هولوگرامی دو رو دارند که بوسیله ی گرما می چسبند. پس بوسیله ی دستگاه لمینت داغ می توان آن را مهر و موم کرد. می توان هر دو روی کاورتصویر هولوگرام قرار داد.

چطورمی توان کاور های لمینتی را , لمینیت شفاف کارت PVC  کرد؟

با پوشانندگی کامل همه ی قسمت ها مورد محافظت قرار می گیرد. هولوگرام های شفاف لمینیت شفاف کارت PVC شده کل سطح را با طرح های هولوگرافیک خود می پوشانند. این پوشش هرنوع تلاش برای جعل را نشان میدهد و تقلب و جعل را به خوبی آشکار می کند.

مزایای لمینیت شفاف کارت PVC

با حفاظ لمینیت شفاف کارت PVCمی توان پشت و روی کار را همزمان دید. برخلاف سایر هولوگرام هایی که اطلاعات را می پوشانند, در هولوگرام های شفاف , لایه ی امنیتی شفاف است.

انواع هولوگرام های مادر برای کارت های شناسایی

  • DOT-MATRIX Hologram
  • ۲D/3D Hologram
  • هولوگرام های متحرک

کاورهای لمینیت شفاف کارت PVC استاندارد و سفارشی با ویژگی های زیر ارائه می شوند

  1. نوع مواد: به طور معمول ( ۴۰ درصد نوار/۶۰% چسب داغ)= ۱۰۰ میکرون ضخامت
  2. ضخامت مواد: ۳۷ میکرون, ۵۰ میکرون, ۷۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون
  3. سایز: کارت اعتباری استاندارد, گواهینامه رانندگی, کارت خدمت سربازی, برچسب چمدان, جامبو, سایز های سفارش

هولوگرام ها با لمینیت شفاف کارت PVC روی کارت های شناسایی قرار می گیرند. با استفاده از نوار هولوگرافیک شفاف روی کارت های شناسایی چاپی , جوهر و رنگ در مقابل فرسودگی, رنگ پریدگی محافظت شده که دوام کارت را افزایش می یابد و میزان امنیت کارت شناسایی را افزایش می دهد. لایه ی هولوگرافیک میزان تقلب در کارت را کاهش داده و درمورد جعل و کپی از روی کارت محافظ خوبی به شمار می رود. لایه هایی که در اینجا ارائه شده اند برچسب های شفاف ” جدا کن و بچسبان” هستند که به صورت دستی روی کارت چاپ شده قرار می گیرند. اندازه ی این لایه ها کمی کوچکتر از کارت شناسایی عادی است.

برچسب هولوگرامی شفاف کارت های شناسایی

هولوگرام های شناسایی شفاف ( روکش ی هولوگرامی, لایه های هولوگرافیک شناسایی, هولوگرام های شفاف) برای محافظت از کارت های شناسایی در مقابل جعل و کپی ساخته شده اند. هولگرام های شفاف شناسایی در واقع همان هولوگرام شفاف هستند که تصویر روی کارت شناسایی را نمی پوشانند و می توانید از ورای آن تصویر هولوگرافیک را ببینید. هولوگرام های سفارشی اغلب برای کارت های شناسایی سایز بندی شده اند و نسبت به فشار حساس می باشند . فقط لایه ی پشت کاغذ را جدا کنید تا چسب فعال شوذ و آن را روی کارت شناسایی تان بچسبانید.

روکش های کارت های شناسایی عموما شفاف , دارای چسب سرخود بوده و برای کارت های شناسایی, نشان کارمندان, و سایر کارت های مورد نیاز به کار می آیند.روکش های سفارشی با لوگو یا آرم شرکت حداکثر امنیت ممکن را به کارت شناسایی می دهد. بعد از ساخت هولوگرام سفارشی ( ماتریکس نقطه ای یا ۲/۳ بعدی) برای سازمان یا شرکت تان, طراحی مجددا با سیستم ثبت جهانی IHMA ثبت می شود. روکش به صورت یک لایه ای از لمینیت شفاف کارت PVC  طراحی می شود.هولوگرام به ضخامت ۲۵ , ۵۰ و ۱۰۰ میکرون روی نوار پلی استر چسبانده می شود. سپس روکش به ابعاد مورد نظر بریده می شود. ضخامت کلی ۳۰ میکرون  ( ۲۰ میکرون+ ۱۰ میکرون چسب ) است. به منظور سهولت استفاده این محصول به صورت ” جدا کن و بچسبان” ارائه شده است.