برچسب هولوگرام شفاف کارت PVC

لمینیت شفاف کارت PVC

آنچه در “برچسب هولوگرام شفاف کارت PVC” خواهید خواند:

اگر نیاز به حفاظت و پوشش اطلاعات توسط هولوگرام را دارید بصورتی که اطلاعات درج شده در زیر هولوگرام قابل دیدن باشد پیشنهاد ما برای شما استفاده از انواع گوناگون برچسب هولوگرام شفاف است که راهکاری موثر و مفید است. در این نوع لیبل اطلاعات قابل مشاهده بوده و بیشتر برای زمانی که نیاز هست اطلاعات ضمن حفاظت و جلوگیری از دستکاری، توسط کاربر محصول رویت شود پیشنهاد می شود. این برچسب ها کاملاً آشکار است، به این معنی که اگر شخصی سعی در حذف برچسب داشته باشد، از بسته جدا می شوند ولی الگوی ابطال و ساقط شدن از اعتبار همانند “VOID”  را برجای می گذارند و لیبل ابطال شده قابل استفاده مجدد نمی باشد.

برچسب هولوگرام شفاف

کاربرد های برچسب هولوگرام شفاف PVC

1/ برچسب های هولوگرام شفاف برای حفاظت کارت شناسایی مناسب هستند. آنها را می توان بر روی کارت شناسایی چسباند و یا آن را روی کارت لمینت (الصاق گرم با دستگاه) نمود.

2/ هولوگرام شفاف از اطلاعات مهم در برابر تغییرات و دستکاری محافظت می کند. فقط برچسب هولوگرام را روی داده هایی که می خواهید از آنها محافظت کنید (عکس ، تاریخ تولد ، امضاها و غیره) استفاده کنید.

3 /این هولوگرام ها یک روش مقرون به صرفه برای اعتبار سنجی مجدد کارت های شناسایی می باشند. به جای چاپ کارتهای شناسایی جدید هر ساله، کافی است برچسب هولوگرام شفاف (یا روکش شفاف) را بر روی کارت شناسایی موجود بچسبانید و در موقع لزوم به روز رسانی نمایید . گزینه دیگر این است که تاریخ انقضا جدید (یا شماره سریال و غیره) را در متن یک برچسب هولوگرام به صورت چاپ سفارشی درج کنید.

همه برچسب های هولوگرام شفاف دارای ویژگی آشکار تشخیص اصالت هستند. اگر تلاش شود که برچسب را از کارت یا سند خارج کرده یا آن را از بین ببرید ، تصویر خود را خراب می کند. این یک ویژگی امنیتی اضافی است که به طور معمول الگویی روی سطح لیبل باقی می ماند.

برچسب لمینت شفاف PVC

تولید هولوگرام با ایجاد افکتهای هولوگرافیک

تولید هولوگرام با ایجاد افکتهای هولوگرافیک با همان ویژگی های امنیتی، روی لایه ای از فیلم شفاف نیز امکانپذیراست همچنین با ایجاد ویژگی امنیتی، فضای مفید سند و بسته بندی از بین نخواهد رفت و اطلاعات آن قابل دیدن و خوانش بوده که علاوه بر زیبایی از آن محافظت میشود همچنین امکان تخریب شونده بودن محصول نیز در فویل فیلم های شفاف می توانند وجود داشته باشند. این برچسب در دو نوع هولوگرام شفاف و نیمه شفاف تولید می شود و تمامی ویژگی های امنیتی را دارا می باشد. این نوع هولوگرام که می توان به شیوه ی چاپ گرم  هم آنها را تولید کرد به هیچ وجه قابلیت جدا شدن سالم و کامل از محصول را ندارد.

استفاده از برچسب هایی از این دست روی محصولات، کارت های گارانتی و یا اسناد شما به مشتریان نشان می دهد که شما در انجام کارها دقیق و حساس هستید و برای کمک به کاهش بازه ها و متدهای کلاهبرداری و مطالبات گارانتی که مشتری با آن روبروست ، تفکر نموده و اقدامات کاملی را انجام داده اید. ضمنا استفاده از یک روکش (فیلم لمینیت) روی کارت شناسایی دیجیتالی چاپ شده، جوهرها را در برابر سایش بیش از حد محافظت می کند ، که این باعث افزایش طول کارت می شود.

اضافه کردن یک فیلم هولوگرافی به روکش PVC باعث افزایش امنیت کارتهای شناسایی شما خواهد شد. پوشش های شفاف هولوگرافی مانع از تغییر در اطلاعات کارت شناسایی می شود و با کپی کردن کارت های شناسایی مبارزه می کند. تصویر هولوگرام فقط در زوایای دید خاص مشاهده می شود ، که امکان مشاهده اطلاعات و عکس های کارت شناسایی را نیز در زیر فراهم می کند.


امنیت کارت های شناسایی با برچسب هولوگرام شفاف

پوشش های شفاف با الگوهای هولوگرافی گزینه ای مقرون به صرفه برای تقویت امنیت کارتهای شناسایی شما است. و این نوع از لمینیت با طراحی سفارشی برای کارت های با ضریب امنیتی بالاتر توصیه می شود. بدین گونه که متن یا لوگوی سفارشی شما با فویل شفاف هولوگرافی ساخته شده است تا امنیت سفارشی را برای شما تامین نماید.

ضمنا برای تولید کارت ویزیت با حجم زیاد ، پوشش های ساده و هولوگرافی وجود دارد که می تواند توسط دستگاه چاپگر کارت شناسایی اعمال شود. پس برای محافظت از کارت شناسایی آنرا  لیمنیت میکنیم . حال میخواهیم در مورد لمینیت شفاف هولوگرافی بر روی کارت های PVC کمی بیشتر توضیح دهیم .


مقایسه لمینیت های هولوگرافی و ساده

هنگامی که نوبت به انتخاب سبک لمینت برای کارتهای شناسایی می رسد ، دو گزینه اصلی دارید: لمینت ساده یا لمینت هولوگرافی. قبل از ادامه باید توجه داشته باشیم که لمینت های هولوگرافیک و شفاف از نظر بصری واضح و شفاف هستند. در این حالت “روشن” به این واقعیت اشاره دارد که هیچ تصویری روی لمینت چاپ ( از جوهر بهره گرفته نمی شود ) نشده است.

استدلال هایی برای هر دو مدل وجود دارد ، و شما نمی توانید آنها را اشتباه بگیرید. در اکثر موارد  اینگونه است که انتخاب هولوگرافیک کارتهای شناسایی شما را معتبر تر و زیبا تر میکند. امنیت یکی از دلایل اصلی انتخاب لمینت شفاف هولوگرافی است و کارت های شما در برابر جعل گارانتی میشود. سطح هولوگرافی در نور انعکاس خاص متناسب با طرح طراحی شده دارد و می توان دید که کارت مجاز است. اگر جاعلی سعی در کپی کردن کارت شما داشته باشد ، کپی کردن آن ها تقریباً غیرممکن است.

شما به دنبال یک عامل “wow” هستید. صادقانه بگوییم: لمینت هولوگرافیک بسیار جالب به نظر می رسد. نحوه درخشش اثر و بازتاب نور ، واقعاً باعث زیبایی و همچنین مقاومت و ایستایی آن می شود. اگر به دنبال نشان های کارمندان یا کارتهای شناسایی معتبر هستید ، از این روش هولوگرافی استفاده کنید.

قیمت یک نگرانی اساسی است، ورق های روکش شفاف معمولاً ارزانتر از ورق های روکش لایه ای هولوگرافی هستند. اگر سازمان شما به دنبال چیزهایی نیست که کار را با کمترین سرمایه گذاری ممکن انجام دهد ، لمینیت شفاف هولوگرافی راهی است که باید انجام شود. اگر شما به دنبال چیز اساسی هستید و مثلا می خواهید نشان های شناسه ای خود را داشته باشید، لمینت شفاف هولوگرافی انتخاب بهتری خواهد بود.

شما می خواهید چهره کارت شما مورد توجه واقع شود ، گاهی اوقات ، یک طراحی هولوگرافی براق و متناسب می تواند توجه زیادی را به خود جلب کند ، و تمرکز را از نشان شناسه دور نگه دارد. اگر تلاش زیادی را برای طراحی کارت منحصر به فرد انجام می دهید و می خواهید آن را برجسته کنید، این روش بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.


سوالات متداول


  1. کاربرد های برچسب هولوگرام شفاف PVC

    1/ برچسب های هولوگرام شفاف برای حفاظت کارت شناسایی مناسب هستند.
    2/ هولوگرام شفاف از اطلاعات مهم در برابر تغییرات و دستکاری محافظت می کند.
    3 /این هولوگرام ها یک روش مقرون به صرفه برای اعتبار سنجی مجدد کارت های شناسایی می باشند.

  2. کاربرد لمینیت شفاف کارت PVC چیست ؟

    در این نوع لیبل اطلاعات قابل مشاهده بوده و بیشتر برای زمانی که نیاز هست اطلاعات ضمن حفاظت و جلوگیری از دستکاری، توسط کاربر محصول رویت شود پیشنهاد می شود. این برچسب ها کاملاً آشکار است، به این معنی که اگر شخصی سعی در حذف برچسب داشته باشد، از بسته جدا می شوند ولی الگوی ابطال و ساقط شدن از اعتبار همانند “VOID”  را برجای می گذارند و لیبل ابطال شده قابل استفاده مجدد نمی باشد.