چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام

آنچه در این مقاله می خوانید :

استراتژی افزودن هولوگرام و خدمات چاپ هولوگرام به ماهیت شرکت روشی نوین برای این است که ثابت کنید کسب و کارتان رو به پیشرفت گام بر می دارد و مخالف آزمودن تکنیک های مختلف نیست. یافتن خدمات مناسب چاپ هولوگرام برای طراحی هولوگرام و برچسب لوگوی هولوگرام برای کارتان که می تواند روی تمامی تبلیغات و محصولات شما استفاده شود اولین گام در آغاز این راه است. تنها چند مزیت برای اضافه کردن این موارد مقرون به صرفه و موثر روی برند و یا برجسب محصولاتتان وجود دارد.

احتمالا هولوگرام ها حدود ۷۰ سال پیش بوجود آمده اند، اما هنوز هم ” عامل خاص” بودن خودشان را از دست نداده اند. هر شغلی که هولوگرام را به عنوان بخشی از ابزار بازاریابی اش  طراحی و استفاده می کند همچنان پیشرو بوده و مشتریان خود را تحت تاثیر قرار می دهد. اما همیشه اولین چیز پیدا کردن خدمات چاپ هولوگرام مناسبی است که کمکتان کند بهترین نتیجه را از هولوگرام خود بگیرید.

عناصر مختلف بسیاری وجود دارند که روی بسته بندی اثر می گذارند، از ساختار بسته که برای شبیه سازی استفاده می شود، رنگ ها، فونت ها و استفاده از برچسب های هولوگرام، که می توانند چیزی غیر معمول و قابل توجه را اضافه کنند. ترکیب مناسب می تواند درخواست مشتری را در یک سطح ناخودآگاه دریافت کند، و این در ناخودآگاهی است که در اکثر افراد موجب تصمیم گیری نهایی برای خرید می شود!

اگر همچنان به دنبال دلیل قانع کننده ای برای استفاده از هولوگرام جهت بازاریابی خود هستید، در اینجا دلایلی را عنوان می کنیم تا اهمیت استفاده از این روش جدید را دریابید.

اضافه کردن لوگوی هولوگرام روی کارت ویزیت

اضافه کردن لوگوی هولوگرام روی کارت ویزیت جلب توجه بیننده را تضمین می کند. طراحی هوشمندانه به سرعت مردم را تحت تاثیر قرار داده و آن ها را ترغیب می کند تا به افکت های آن توجه کنند. احتمال اینکه کارت ویزیتی که داری چاپ هولوگرام است را نگه دارند بسیار بالاست و این یعنی پیشی گرفتن شما از رقبا. بعلاوه احتمال اینکه کارت ویزیت شما را بع سایرین نیز نشان دهند بیشتر است و این یعنی افزایش آگاهی ثانویه نسبت به کار شما.

اضافه کردن لوگوی هولوگرام روی کارت ویزیت

دلایل استفاده از چاپ هولوگرام

1/هولوگرام ها از نظر بصری تاثیر گذار هستند

هیچ شکی نیست که چاپ روی برگه ی هولوگرام بسیار تاثیر گذار است. در محیط کاری، چاپ هولوگرام به شما کمک می کند تا در بین سایر رقبای خودتان متمایز به نظر برسید. برای مثال، برچسب هولوگرامی روی کارت ویزیت شما  بسیار حرفه ای به نظر می اید و آیتمی بسیار چشم گیر و خاص است.

2/ تاثیری ماندگار با استفاده از هولوگرام 

تمام هدف بازاریابی این است که تاثیری ماندگار برای کار شما به جا بگذارد. هیچ راه بهتری از چاپ هولوگرام وجود ندارد که بتواند در ذهن بیننده  و نیز مشتریان کنونی باقی بماند. تکنولوژی سه بعدی هیچ وقت قدیمی نشده و همیشه برای مشتری جذابیت داشته و وی را با کار شما درگیر می کند. بدون شک هولوگرام نقطه ی کانونی هریک از ابزار بازاریابی است. مشتریان همیشه مجذوب این  طراحی پویا خواهند شد و ابزار بازاریابی شما را بیش از هر نوع پیشنهاد معمولی تاثیر گذار خواهند کرد. از عرف های قدیمی دور شوید و از هولوگرام برای ایجاد خاطره ای ماندگار در کسب و کارتان استفاده کنید.

به طور کلی، بازاریابی هولوگرافیک به شما فرصت ارتباط عمیق تری با مشتری داده و تاثیری ماندگار به جا می گذارد.هولوگرامی که به خوبی طراحی شود، نه تنها نکات بسیاری را درباره ی کار شما بیان می کند بلکه روش شما در بازاریابی نشان می دهد که چقدر درباره ی ارتباط با مشتریانتان جدی بوده و به دنبال راه های جدید برای این منظور هستید.


کاغذ چاپ هولوگرام

سوال متداولی که در زمینه هولوگرام مطرح می شود این است که کاغذ چاپ هولوگرام چیست یا در واقع جنس کاغذی که روی آن چاپ صورت می گیرد چیست؟ به هرحال هیچ چیزی به نام کاغذ چاپ هولوگرام نیست. هولوگرام ها با استفاده از فویل ساخته می شوند که می توان آن ها را روی مواد مختلفی مانند پلاستیک و کاغذ قرار داد. فویل هولوگرافیک بسیار نازک بوده و می توان آن را روی مواد مختلفی چسباند.

روش چاپ استمپ داغ

یکی از روشهای کاربرد اصولا شامل “استمپ داغ” است که فویل روی سطح مورد نظر قرار گرفته- کاغذ پلاستیک یا هر چیز دیگر. در حین به کارگیری گرما و فشار، هولوگرام به طور دائمی به سطح می چسبد. هولوگرام به وجود آمده را می توان در موارد متعددی مانند بلیط، کوپن جایزه، بسته بندی، گواهینامه، چک، فرم های تجاری، برچسب، کارت های اعتباری و بانکی به کار گرفت.

مشابها برچسب های هولوگرامی که خودشان دارای چسب هستند را نیز می توان به کار برد. آن ها را می توان مستقیما روی کالا و یا مدارک چسباند و روشی مناسب برای پیگیری کالا بوده و اصالت کالا را تا حد زیادی تایید می کند.

کاغذ چاپ هولوگرام

تکنیک جدید چاپ هولوگرام

کاغذ چاپ هولوگرافی تخصصی، ممکن است دیگر هنگام چاپ هولوگرام به اصطلاح رنگین کمان نیاز نباشد.  Stak در این باره  گزارش می دهد که دانشمندان تکنیک جدیدی را برای چاپ هولوگرام ها از یک پرینتر جوهر افشان منظم گسترش داده است، تکنیک جدید چاپ هولوگرام  یک نوآوری است که می تواند خدمات چاپ هولوگرام سنتی را مختل کند بطوریکه به طرز قابل توجهی تولید را از نظر زمان و قیمت کاهش دهد.

دانشگاه ITMO در سن پترزبورگ ، روشی به منظور افزایش روند چاپ هولوگرام برای اقدامات لازم امنیتی طراحی کرده است. هولوگرام ها معمولا به عنوان ویژگیهای امنیتی در مواردی از قبیل کاغذ چاپ گواهی، کارت های بانکی و برچسب های اعتبار محصول استفاده می شوند. .جوهری که ضریب شکست بالایی در نور مرئی دارد روی کاغذ برجسته میکرو ذخیره می شود قبل از اینکه با هر لایه پلیمر یا رنگی پوشیده شود، یک تصویر منحصر به فردی را ایجاد می کند.

با استفاده از این فرآیند هولوگرام ها می توانند به سرعت چاپ شوند، و زمان چاپ را از چند روز به چند دقیقه کاهش دهند.گرچه تصاویر هولوگرافی اولین بار در اواخر دهه ۴۰ اختراع شد، و برای افزایش امنیت از دهه ۶۰ استفاده شد، مسائلی وجود داشت که با این تکنولوژی از پیشرفت آنها جلوگیری شده است.

تکنیک جدید چاپ هولوگرام

ویژگی چاپ هولوگرام های رنگین کمانی

گروهی از دانشمندان روسی، که توسط الکساندر وینگرادوو هدایت شده بودند، چاپ هولوگرام های رنگین کمانی را برای دسترسی بیشتر بازار مشترک ساختند، که می توانست میلیون ها کسب و کار و سازمانهای کوچکتر را از تقلب حفاظت کند. این روش مطابق با رسوم هولوگرامی ایجاد شد که می توانست بیش از چند روز طول بکشد.

نخست لازم است برای آماده سازی هولوگرام اصلی، لیزر روی پلیمر حساس به نور ضبط شود. برای مرحله بعدی، این پلیمر خشک و شسته شده تا منطقه بدون حفاظ را حذف کند. این استنسیل سپس به یک ماتریس فلزی منتقل می شود، سپس با پوشاندن تصویر روی فیلم پلیمری استفاده می شود.

نتایج حاصل از این مطالعه در نسخه مجله علمی توسعه عملکرد مواد در ۱۷ نوامبر منتشر شده است. در حالیکه بعید است این تکنولوژی جدید بخواهد به زودی وارد بازار شود.


استفاده از خدمات چاپ هولوگرام به عنوان گزینه تبلیغاتی

ارائه ی محصولات تبلیغاتی در کنفرانس ها و رویداد ها راهی عالی برای این است که دیدگاه خوبی در ذهن مشتری باقی بگذارید. دفترچه هایی با لوگوی هولوگرامی شرکت یا قاب موبایل با تصویر هولوگرافیک جذاب روی پشت آن مواردی کاربردی هستند که می توانید بین شرکت کنندگان توزیع کنید. این مواجهه می تواند آگاهی نسبت به برند را افزایش دهد و هویت شرکتتان را ارتقا دهد و این هزینه های شما هیچ بانکی را ورشکست نمی کند( زیاد و بی فایده نیست).

بیشتر بدانید: برچسب امنیتی

استفاده از هولوگرام و ارائه اطمینان مضاعف به مشتریان از خدمات چاپ هولوگرام

با اضافه کردن هولوگرامی که به راحتی قابل تشخیص باشد روی برچسب محصولات و یا تگ آنها می تواند علامت اطمینان برای مشتریان شما باشد. نه تنها محصولتان بیشتر محافظت می شود، بلکه کپی کردن این هولوگرام ها نیز بسیار دشوار است. با حضور همیشگی هولوگرام به آن ها اطمینان می دهید که هربار که این محصول را خریداری می کنند، کیفیت و تداوم مرتبط با کار شما را نیز دریافت می کنند.

احتمالا سخت افزارهای بسیاری دارید که برای نشان دادن هویت شرکتتان از آن ها استفاده می کنید.از موارد چاپی گرفته تا هر ابزار دیگری که با هدف کار شما مورد استفاده قرار می گیرد.حاملان برند متفاوتی وجود دارند که می توانید برای ارتقا هویت شرکتتان استفاده کیند.فرصت نشان دادن نوآوری کسب و کارتان را از دست ندهید، اطمینان حاصل کنید که از تمامی حاملان برند که جزئیات کارتان را نشان می دهند، استفاده کرده اید.می توانیم برچسب های هولوگرافیک سفارشی برای حفاظت از محصول و کالای شما ارائه دهیم و هویت شرکت تان را ارتقا دهیم. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

خدمات چاپ هولوگرام

خدمات چاپ هولوگرام برای بسته بندی موفق

بسته بندی موفق باید معیارهای زیر را دارا باشد:

برجسته بودن

بسته بندی شما باید چشم مصرف کننده را به خود جلب کند و به سرعت ارتباطی با برند و محصول شما برقرار کند. چاپ برچسب هولوگرامراهی عالی برای انجام این دو می باشد، همچنین به کسب و کار شما اعتبار می بخشد.

ساده بودن

یک طرح ساده همیشه اثر گذارتر است، به طوری که ارتباطی واضح و روشن با مشتری برقرار می کند. در محل های خرده فروشی شلوغ، آنها در میان شلوغی جلب توجه خواهند کرد.

تعامل با مصرف کننده

بسته بندی شما باید احساسی را در مشتری ایجاد کند، خواه تمایل، کنجکاوی یا تعجب باشد، که تعهدات احساسی بتوانند همه این تفاوت ها را ایجاد کنند.

وقتی که شما این ها را یکجا داشته باشید پس زمان آن است که به نظاره بنشینید و منتظر بمانید که محصولاتتان از قفسه ها پرواز کنند! برای جزییات بیشتر در مورد طراحی هولوگرام و چاپ برچسب هولوگرام سفارشی محصولتان با ما در تماس باشید! ما مشتاقیم تا نیازهای شما را با جزییات بیشتر بشنویم، و مشاوره ویژه ای را ارائه کنیم از اینکه چطور میتوانید برای بهبود شانستان در درخواست ناخودآگاه مشتریتان چاپ برچسب هولوگرام را استفاده کنید.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.