هولوگرام تمام نگار

هولوگرام تمام نگار

هولوگرام تمام نگار یکی از انواع هولوگرام های پرکاربردی است که امروز در این مقاله می خواهیم آن را معرفی کنیم. این مدل از هولوگرام ها ویژگی های مختص خودشان را دارند و به همین خاطر نیز در موارد مخصوصی به کار می روند. اگر بخواهیم به زبان ساده این مدل از هولوگرام را توضیح دهیم، می توانیم بگوییم که هولوگرام تمام نگار به یک سطح صاف گفته می شود که با تابیده شدن نور به آن، می تواند یک تصویر سه بعدی را ارائه کند.

هولوگرام تمام نگار چیست؟

هولوگرام تمام نگار به هولوگرامی گفته می شود که با استفاده از دستگاه لیزر ساخته می شود. تمامی هولوگرام ها با استفاده از پردازش نور لیزر ساخته می شوند، اما آن چیزی که اهمیت دارد آن است که در این مدل از لیبل ها، لیزر به

صورتی کار پردازش را انجام می دهد که در نهایت اگر نور به هولوگرام ایجاد شده برخورد کند، یک تصویر سه بعدی دیده می شود.

هولوگرام تمام نگار

مزایای استفاده از هولوگرام تمام نگار

چندین مزیت در ارتباط با استفاده از هولوگرام تمام نگار وجود دارد. هر کدام از این مزیت ها سبب می شوند تا مشتریانی که به دنبال خرید آن ها هستند، بتوانند دلیل این حجم از استقبال از این هولوگرام ها را درک کنند.

افزایش ارزش کالا

هولوگرام هایی که از نوع تمام نگار هستند در نگاه اول بسیار جذاب و منحصر به فرد به نظر می رسند. همین مسئله سبب می شود تا استفاده از آن ها بر روی محصولات مختلف، بتواند محصولات را نیز منحصر به فرد سازد. با این کار مسلما ارزش و حتی قیمت کالای مورد نظر بیشتر می شود.

توجه نظر مشتریان

مورد بعدی در خصوص توجهی است که مشتریان به کالاهای دارای این طرح نشان می دهند. استفاده کردن از لیبل های تمام نگار به دلیل تصویر سه بعدی که ایجاد می کنند و همچنین به دلیل درخشندگی و براقیتی که کالاها دارند، می تواند در همان نگاه اول توجه افراد را جلب کند. مسلما اگر محصولی که لیبل بر روی آن استفاده شده است مورد توجه مشتریان قرار گیرد، می تواند فروش بهتری را نیز داشته باشد.

بیشتر بدانید: شماره هولوگرام

افزایش امنیت

هولوگرام ها معمولا برای افزایش امنیت و جلوگیری از کپی کالاها نیز استفاده می شوند. در همین خصوص بهتر است بدانید که هولوگرام تمام نگار می تواند میزان امنیت کالایی که دارید را نیز بالاتر ببرد. این نوع از هولوگرام ها قابل کپی برداری نیستند و به همین خاطر نیز اگر بر روی محصولی چسبانده شوند، این محصولات را می توان از خطر کپی برداری کاملا حفظ کرد.

ایجاد طرح سه بعدی

لیبل های تمام نگار به شکلی ساخته شده اند که بتوانند یک طرح سه بعدی را ایجاد کنند. ایجاد کردن یک طرح سه بعدی که غیر قابل لمس نیز می باشد، توجهات زیادی را جلب می کند. این طرح های سه بعدی می توانند صرفا به نظر برسند و در واقعیت وجود ندارند. به همین خاطر نیز باید حتما این نکته را در نظر بگیرید که طرح های سه بعدی ایجاد شده صرفا جنبه تزئینی داشته و به منظور نشان دادن تکنولوژی استفاده شده در تولید محصول و بسته بندی آن هستند.

هولوگرام تمام نگار

جلوگیری از جعل

جلوگیری کردن از جعل در کارت های اعتباری، گواهینامه ها، کارت های ملی و… از هولوگرام تمام نگار استفاده می شود. این موضوع نیز می تواند زیر شاخه افزایش امنیت قرار گیرد اما آن چیزی که اهمیت دارد آن است که این مدل از حفظ امنیت کمی متفاوت است.

مولفه های مهم در خرید هولوگرام تمام نگار

برای خریدن این نوع از هولوگرام ها لازم است حتما به چند مولفه مهم توجه داشته باشید. مولفه های مهمی که برای خریدن هولوگرام ها وجود دارد در چند بخش طبقه بندی می شوند. این بخش ها را به طور کامل در این بخش معرفی کرده ایم.

خرید از شرکت معتبر

اولین کاری که می کنید آن است که شرکت معتبری را برای این کار پیدا کنید. پیدا کردن یک شرکت معتبر که هولوگرام های مناسب و باکیفیتی را عرضه می کند، می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. برای این کار باید حتما محصولات چندین شرکت معتبر را بررسی کرده و سپس بهترین مورد را انتخاب کنید.

اصل بودن هولوگرام ها

اصل بودن هولوگرام ها می تواند مربوط به آن باشد که چه شرکتی هولوگرام مورد نظر را تولید کرده است. شاید هولوگرام تمام نگار تقلبی دارای قیمت های پایین تری باشد، اما مسلما کیفیت اولیه لازم را نیز ندارد و به همین خاطر سبب می شود تا نتوانید نتیجه مدنظر خودتان را از آن بگیرید.

هولوگرام تمام نگار

کلام پایانی

هولوگرام تمام نگار از جمله مهم ترین هولوگرام هایی است که امروزه در بازار استفاده می شود. این نوع از هولوگرام ها می توانند جذابیت زیادی به محصول بدهند، ارزش محصول را به دلیل شکل منحصر به فردی که دارند، بالاتر ببرند و همچنین می توانند خطر کپی برداری از روی محصولات را کمتر کنند. به همین دلیل نیز امروزه استفاده از این نوع لیبل ها و هولوگرام ها بسیار زیاد شده است. برای آن که بتوانید به شکل مناسبی از این هولوگرام ها استفاده کنید، حتما آن ها را از فروشگاه های معتبری خریداری نمایید.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.