آشنایی با کاربردهای فویل های هولوگرافی

فویل های هولوگرافی

فویل های هولوگرافی با نقش های هولوگرافی سفارشی همراه اند و به آسانی با روش های چاپ معمول متناسب با بسته بندی چاپ می شوند و در موارد زیر به کار گرفته می شوند:

  • ALU-ALU
  • فویل های برجسته
  • فویل های منقش
  • فویل های سفارشی داروسازی
  • فویل های هولوگرافی آلومینیومی
  • فویل های هولوگرافی منقش

فویل آلومینیومی

فویل آلومینیومی مستقیما تصویر هولوگرامی را برسطح فویل آلومینیومی برجسته می سازد. این طرح ها با لایی نیکل بر سطح هولوگرام به صورت موثری برجسته می شوند. سپس طرح هولوگرافی با تکنولوژی پیشرفته به فویل آلومینیومی انتقال داده می شود. در این پروسه تحت دمای بالا تصویر محو نمی شود.

این طرح های هولوگرام با آرم، طرح، متن همراه است. اشکال جدید و خاص دو/سه بعدی با مشخصات محصول ارائه می شود. این محصولات در طرح، ابعاد و اشکال متفاوت متناسب با نیاز مشتریان در قیمت رقابتی ارائه می شوند.از کاربرد این هولوگرام ها در بخش های داروسازی می توان اشاره کرد.

فویل های هولوگرافی

فویل های هولوگرافی برجسته

برجستگی های هولوگرافی به گونه ای در فویل های برجسته ترکیب می شود که هولوگرام بخشی غیر قابل جداشدنی از هولوگرام می شود.این هولوگرام مشابه نمونه هایی است که در بسیاری از کشورها دروجوه مالی استفاده می شود.در این فرآیند نوارها با چاپگرهای لیزری و هولوگرافی به بسته بندی الصاق می شوند. امکان جعل و کلاهبرداری در این هولوگرافی به حداقل می رسد.

این محصولات با بدیع ترین تکنولوژی با کیفیت بالا، مطمئن و منحصر به فرد تولید می شوند.به همین دلیل این هولوگرافی مناسب بسته بندی های متعدد است. همچنین می توان از طرح های متفاوت بنا به درخواست مشتریان استفاده کرد. از کاربرد این هولوگرافی در بخش داروسازی می توان اشاره کرد.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

فویل های هولوگرافی منقش

فویل های منقش را با برجسته سازی هولوگرام بر روی نوارهای پلی استرمتالیک لاکی و پوشاندن آن با پوشش های چسب دار و انتقال طرح های هولوگرافی به سطوح با استفاده از دستگاه های نقش انداز تولید می شود. اطلاعات و برند محصول نیز به همین روش به فویل انتقال می یابد. این فویل ها در رنگ ها، طرح ها و سایه های متفاوت به منظور بسته بندی های امنیتی موجود است. از کاربرد این هولوگرافی در قسمت های دولتی، آموزشی، دریانوردی و اتومبیل سازی اشاره کرد.

امنیت اسناد با فویل هولوگرافی

هولوگرام ها و فویل های رنگی به مدت طولانی برای انواع اسناد دولتی (اسکناس ها , تمبرهای غیر مجاز, فرم ها و گواهی نامه ها ) به عنوان عناصر امنیتی آشکار و پنهانی مورد نیاز هستند.  فویل های رنگی , هولوگرافی و ترکیبی هستند که برای احراز هویت سند به کار میروند . فویل متضمن کاربرد سریع و قابل اعتماد در بسیاری از انواع ماشین آلات داغ مهرزنی است , هر دو به عنوان نوار پیچ , تصویر زمینه و یا پیچ دانگ صداست.

تصاویر هولوگرافی با وضوح بالا شامل ویژگی های آشکار, پنهان و قانونی میباشد که شامل عناصر سینتیک آکروماتیک سفید بسیار امن می باشد. فویل های موجود در فلزات (آلومینیوم و مس), HRI (شاخص انکساری بالا), محدوده ی شفاف و تغییر رنگ ها در دسترس هستند و میتوانند محاسبات دقیق را به ثبت برسانند .

فویل هولوگرافی

برچسب های هولوگرافی محافظ امضا

حفاظت از امضای مجاز بر روی یک سند مانند وکالت , فرم انتقال و یا گواهی عنوان برای جلوگیری ازتقلب اسناد موضوع مهمی است . HRI (شاخص انکیارس بالا) و یا برچسب هولوگرافی اعمال شده که از چندین امضا قابل اعتماد در برابر امضا های تقلبی و دیگر تغییرات جعلی محافظت می کند.

برچسب های هولوگرافی حفاظت امضا عبارتند از: تصاویر هولوگرافی پیشرفته , برنامه نویسی (moer) قابل خواندن, ترتیب دهی پیشرفته شمارشی و بارکدهای کاربردی با استفاده از تکنولوژی ND YAG لیزر اچ. این برچسب ها همچنین میتوانند برای محافظت از سایر اطلاعات حساس مانند تاریخ ها مقادیر اسناد و قرار داد های مالی مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر بدانید: هولوگرام طرح عمومی

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.