گسترش تکنولوژی هولوگرام بر روی گوشی همراه

گسترش تکنولوژی هولوگرام

گسترش تکنولوژی هولوگرام باعث شد رایج ترین مدل های گوشی های همراه در سال جاری طراحی گوشی های هوشمند تمام صفحه است . تمامی تاجران ابزاری را طراحی می کنند که برنامه ی مورد نظر در تمامی قسمت نمایش گوشی های همراه پخش گردد .

از این نمونه گوشی های همراه می توان به گوشی های جدید شرکت های سامسونگ و اپل اشاره کرد .البته نمونه های بسیار مشابه به این گونه ها نیز وجود دارند. اختراع بعدی در صفحه نمایش گوشی های همراه چه چیزی خواهد بود در حالی که اکنون صفحه نمایش های فاقد لبه با قدرت واکافت بالا در اختیار داریم.

نمونه تلفن همراه هایی همانند سامسونگ و ال جی در حال کار بر روی هولوگرام هایی هستند که بدون نیاز به عینک های خاص وبا کمک هدست ها عمل می کنند. این تکنولوژی به زودی در آینده ی نزدیک عملی خواهد شد.جالب ترین نوع این تکنولوژی گونه ای است که بدون نیاز به عینک های خاص قابل مشاهده هستند .

گسترش تکنولوژی هولوگرام

گسترش تکنولوژی هولوگرام در تصاویر هولوگرامی

تصاویر هولوگرامی که از طریق نمایشگرهای گوشی نمایش داده می شوند مستلزم حجم داده ای کمترهستند. مرکز تحقیقاتی سامسونگ در حال گسترش هدست هایی با قابلیت هولوگرامی بالا است که زمانی طولانی برای ارسال و راه اندازی آن نیاز است. یک فرد آشنا به امور هولوگرامی گفت:” تکنولوژی هولوگرام برای نمایشگرهای از طریق هدست در حال تکمیل شدن است . اما شرکت ها در حال سنجیدن این مسئله هستند که زمان پرده برداری از این تکنولوژی برای افزایش سود رسیده است یا نه ؟

بیشتر بدانید: برچسب امنیتی

تکنولوژی هولوگرام در تولید قاب های هولوگرامی

شرکت های سامسونگ و ال جی در حال گسترش تکنولوژی قاب های هولوگرامی تحت نظر شرکت های کره ای در سال گذشته بوده اند. با گسترش تکنولوژی هولوگرام بر روی گوشی های همراه قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی پنج اینچی در فضا به وجود می آید. ویدیوی مقدماتی از قاب های فوق قدرت برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۹ساخته خواهد شد.

این هولوگرام ها چهار برابر بیش تر تصویر سلولی در هر اینچ از نمایشگرهای galaxy note 8دارند . هر چه تعداد سلول های تصویری بیش تر باشد هولوگرام حاصل با کیفیت تر خواهد بود . ساخت چنین نمایشگرهایی در حال حاضرآسان نیست و تولید هولوگرام هایی با چنین قابلیت هایی با تاخیر خواهد بود .

این صفحات فوق واکافت به تلفیق کننده های ارتباطی یکپارچه نیاز دارند . زمان انتشار اولین گوشی های همراهی که هولوگرام ها را در هوا ایجاد می کند مشخص نیست. احتمالا شرکت هایی همانند سامسونگ و یا ال جی آن را به وجود خواهند آورد. هر دو شرکت بر سر نمایشگرهای الد آیفون در حال تعارض اند که در آن سامسونگ برنده ی این مسابقه است. اپل تکنولوژی را طراحی کرده است که در آن کاربران قابلیت تماشای تصویر در فضا را دارند .


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.