آشنایی با هولوگرام دو بعدی و اهمیت آن

هولوگرام دو بعدی

اکثرا زمانی که از هولوگرام ها صحبت می شود و بحث طراحی آن ها به پیش می آید ما به یاد برچسب هایی میفتیم که در نور به صورت رنگین کمانی دیده می شوند و نشان دهنده اصالت و کیفیت کالا می باشند. هولوگرام دو بعدی نوعی از این محصول است که به صورت دو حالته طراحی شده است و بر اساس زاویه دید تغییر حالت می دهد. در طراحی هولوگرام دو بعدی از دو طرح مجزا استفاده می شود که با استفاده از تکنولوژی های خاص لیزر ساخته می شوند و باعث می شوند تا زاویه تابش نور بر اساس موقعیت تفاوت پیدا کرده و شما بتوانید دو طرح مختلف مشاهده نمایید.

در طراحی هولوگرام دو بعدی باید موارد بسیار زیادی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین محصول را برای کسب و کار خود ثبت سفارش نمایید. لازم به ذکر است که انواع هولوگرام های دو بعدی برای شرکت ها، کسب و کارها و کارخانجات مختلف در انواع گوناگون توسط شرکت ما تولید شده و شما می توانید برای خرید این محصول به صورت مستقیم از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمایید.

هولوگرام دو بعدی

طراحی این هولوگرام ها

زمانی که بحث از طراحی هولوگرام دو بعدی می شود لزوما نظر ما هولوگرام های دو بعدی آماده ای نیست که در بازار عرضه می شود و ما به دنبال هولوگرام هایی هستیم که بر اساس نوع و طرح برند آماده شده اند و خریدار می تواند با مشاهده هولوگرام پی به اصالت کالا ببرد. شما می توانید نکات امنیتی مختلفی را در طراحی هولوگرام در نظر داشته باشید که در طراحی آن به شما کمک می کند مانند انواع برچسب امنیتی . برای مثال نوشته یا طرح برند باید حتما بر روی هولوگرام شما درج شده باشد و شما می توانید برای این کار از گروه طراحی هولوگرام ما بهره بگیرید.

این گروه با دانش فنی بالایی که دارند می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید بهترین هولوگرام را تولید کرده و از آن استفاده نمایید. طراحی هولوگرام کاری حرفه ای است و باید توسط متخصصین انجام شود. همچنین تولید آن نیاز به تکنولوژی خاصی دارد که در این زمینه می توانید به گروه ما اطمینان کنید. هولوگرام ها در مدل های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید برای استفاده از این محصول نیازهای خود را در نظر گرفته و بر این اساس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت طراحی هولوگرام دو بعدی

یکی از مهم ترین پارامترها برای طراحی هولوگرام های دو بعدی را می توان قیمت آن دانست. هزینه ها برای طراحی این محصول بسیار مناسب بوده و با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما می باشد. در صورتی که می خواهید طراحی هولوگرام شما بر اساس برند شما باشد و این برای شما مهم است که هولوگرامی اصل داشته باشید و نمی خواهید از طرح های رایجی که برای این کار استفاده می شود بهره بگیرید، قیمت طراحی این هولوگرام ها کمی بیشتر خواهد بود.

طراحی هولوگرام کاری بسیار تخصصی است و باید توسط افراد حرفه ای انجام داده شود تا بتواند بهترین نتیجه را برای شما داشته باشد. برای طراحی هولوگرام دو بعدی و پیاده سازی آن نیازمند آن هستید که از تکنولوژی و دانش روز استفاده کنید تا ضرایب امنیتی مناسبی بر روی آن پیاده سازی شود. همچنین می توانید بر اساس کد کالا و یا شماره سریال های مورد نیاز، این اعداد را بر روی هولوگرام خود پیاده سازی کنید که این روش بیشتر برای شرکت هایی مورد استفاده است که می خواهند محصول خود را در بازار عرضه کنند و مشتریان نیاز به کدهای گارانتی برای محصولات اصلی پیدا می کنند.

چرا هولوگرام دو بعدی ؟

هولوگرام‌ دو‌بعدی یک راه حل ضد جعل فوق‌العاده‌ای است. آنها می‌توانند به‌صورت لوگو شرکت‌ها یا نام محصولات تولید شوند. استفاده از آنها راهی مبتکرانه و کم هزینه‌ برای حفظ هویت محصول در بازار است.نیاز هشدار‌دهنده‌ای برای ایمن‌سازی بازار از جعل‌ها وجود دارد. امروزه، هر چیزی که در بازار وجود دارد، اصل نیستند. این مسئله، تنش بزرگی برای شرکت‌های تولیدی و همچنین دولت و مشتریان فراهم می‌کند. افراد زیادی با کپی کردن محصولات اصل پر‌تقاضا مردم را فریب می‌دهند. مشتریان صادق گول تمام محصولات تقلبی را می‌خورند.

طراحی هولوگرام دو بعدی

حتی برای شرکت‌ها حفظ هویت خود و حفظ اصالت محصولات بسیار دشوار است. شرکت‌ها برای حفظ اصالت و اعتبار خود استفاده از هولوگرام‌ های دو‌بعدی را برای محصولات و بسته‌بندی آن‌ها آغاز کرده‌اند. این کار از هر‌گونه کپی از محصول جلوگیری کرده و آنها را نسبت به کالای رقابتی دیگران متفاوت جلوه می‌دهد. کمپانی‌ها برای این کار هزینۀ زیادی را صرف می‌کنند. حتّی دولت‌ها کمپین‌هایی را علیه در فواصل زمانی منظّم شکل می‌دهند تا مردم را از راهکار‌های حیله‌گرانۀ برند‌های تقلّبی آگاه کنند و اطّلاعاتی دربارۀ محصولاتی که اصالت آنها ثابت شده است، ارائه کنند.

محصولات تقلبی به گیرایی، شناخت، ارزش و وجهۀ کالای اصل آن صدمه وارد می‌کند. در فرایندهای رفت و برگشتی یک شرکت خاص و برای حفظ اعتبار خود، هزینۀ زیادی برای تشکیل و آماده‌سازی هولوگرام‌های دو‌بعدی صرف می‌کنند. این هولوگرام‌ها به منظور حفظ از هر نوع آسیب در بازار بر روی بسته‌ها و محصولات چسبانده می‌شوند.

اکنون مردم به این موضوع نیز اعتقاد دارند که داشتن هولوگرام از برند خود یا شرکت آن ارزش استفادۀ چشم و گوش بستۀ از آنها را دارد. کپی‌برداری برای هرکسی که به بازار مرتبط است یک تنش به شمار می‌آید، خواه تولید‌کننده و خواه مشتری باشد.

انواع طراحی هولوگرام

اهمیت استفاده از این هولوگرام ها

امروزه، هر فرد عادی می‌داند هولوگرام که فقط بر روی کالای اصل و خالص وجود دارد، چیست. هولوگرام‌های دو‌بعدی به همراه فناوری‌های هولوگرامی دیگر، برای حفظ اصالت و اعتبار محصول نیاز است. درج هولوگرام بر روی داروها برای حفظ آنها اجباری است. این کار آگاهی از برند شرکت سازندۀ آنها را بالا می‌برد و محصول را جذاب‌تر و خاص‌تر می‌سازد. همچنین حتی این کار راهی برای تبلیغ یک برند است. شرکت‎ها با طراحی هولوگرام‌های خاص خود، حریفان را از میدان به در می‌کنند. یک هولوگرام شامل نام، لوگو و پیام‌هایی است که شرکت می‌خواهد به مشتریان و سایرین ارائه کند. متخصّصان حرفه‌ای زیادی برای این کار استخدام شده‌اند. حتّی تعدادی شرکت سازندۀ هولوگرام دو‌بعدی وجود دارند که به کمپانی‌های مختلف، راه حلّ‌های ایمنی مرسوم برای هولوگرام ارائه می‌کنند.

تمامی جزئیات و محتوای یک محصول بر روی آن درج گردیده که هیچ شک یا سوالی در ذهن مشتری ایجاد نمی‌کند. هیچ کسی حاضر نیست که حتی با وجود پیشرفت تکنولوژی وقت ارزشمند خود را با جستجوی مدرکی بر اصالت هر محصولی هدر دهد. آنها بیشتر می‌دانند که نگاهی به لوگوی برند و تصویر دو‌بعدی محصول بیاندازند. انواع دیگری از هولوگرام وجود دارد که از همۀ هولوگرام‌های دوبعدی، واقعی‌ترند چون واقعاً کپی کردن آنها دشوار است و به راحتی نمی‌توان آنها را از روی محصول زدود. هولوگرام‌ها می‌توانند واقع‌بینانه‌تر باشند و می‌توانند به هر شکلی خواه به شکل لوگوی شرکت یا به صورت نام محصول طراحی شوند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1