نکات لازم برای طراحی هولوگرام

تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

طراحان در زمینه‌ های مختلفی خدمات بسیار مناسبی را به افراد ارائه می دهند. لذا در زمینه طراحی هولوگرام و برچسب های امنیتی باید از افرادی استفاده کنیم که به این کار آشنایی کافی داشته باشند و از خلاقیت لازم برای طراحی یک هولوگرام برخوردار باشند. بعضی از افراد تصور می‌ کنند که این کار آنچنان سخت نمی ‌باشد اما می‌ توان گفت که یک طراحی مناسب می تواند در جذب مشتریان به کالا و خدمات افراد تاثیرگذار باشد. پس باید طرح های بی نظیر را در این زمینه ارائه داد.

توصیه ما این است که با استفاده از طراحانی که در این زمینه فعالیت دارند، بهترین طرح ها را بر روی هولوگرام شما ایجاد نمایند. گفتنی ا‌ست چاپخانه های مختلف طراحان متفاوتی را به افراد معرفی می کنند که می‌ توان با استفاده از آنها بهترین طرح را مورد استفاده قرار داد.

شما می توانید با استفاده از طراحان شخصی خودتان نسبت به طراحی این هولوگرام اقدام نمایید. توصیه ما این است که در زمان استفاده از طراحان به کارهای پیشینی که این افراد در زمینه طراحی انجام داده اند توجه نمایید و بهترین خدمات را از آنها دریافت نمایید.

طراحی هولوگرام

بهترین طراحی چه ویژگی هایی دارد

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که بهترین طراحی بر هولوگرام، چه طراحی می باشد. در این مورد می توان گفت طرح ‌های مختلف و متفاوتی بر روی هولوگرام ‌ها زده می ‌شود. اما اینکه بهترین طرح چه طرحی است، می ‌توان گفت که با استفاده از این نوع کالا و خدماتی که افراد ارائه می‌ دهند، می‌ توان بهترین طرح را بر روی آن زد.

گفتنی است بهترین طرح، طرحی است که نوع کارایی که از این هولوگرام انتظار دارید را برای افراد نشان دهد. لذا طرح باید به گونه‌ ای باشد که اطلاعات محصول و یا چیزی که از آن انتظار دارید را به خوبی برای افراد نشان بدهد. به طور مثال بعضی و از هولوگرام ‌ها برای پلمپ کردن یک محصول مورد استفاده قرار می گیرند و بعضی از آنها برای انجام گارانتی های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توصیه ما به افرادی که قصد استفاده از این هولوگرام‌ ها را دارند این است که با توجه به نوع کارایی آنها، آن را طراحی نمایید. به طور مثال شما می توانید در هولوگرام گارانتی محصولات، علائم گارانتی و نشانه های آن را استفاده کنید و برای پلمپ از علامت های مختلف دیگری استفاده نمایید. توصیه ما این است که با استفاده از بهترین طراحی به جذب مشتریان بپردازید.


هزینه های لازم طراحی هولوگرام

این طراحی دارای یک سری از هزینه ها می باشد. اما اینکه این هزینه ها برای طراحی یک هولوگرام به چه میزان است، می تواند متفاوت باشد. لذا شما می توانید با استفاده از طراحان خبره هزینه ‌های خود را تا میزان زیادی پایین بیاورید. بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که همکاری با طراحان خبره برای انجام این کار باعث هزینه ‌های بالایی می شود؛ اما چیزی که وجود دارد این است که طراحان خبره طرحی را برای شما می زنند که شما تا بتوانید تا چندین سال از آن استفاده کنید و هر بار یک طراحی مختلف را انجام ندهید.

پس می توان گفت یک بار طراحی هزینه بسیار کمتری نسبت به چند بار طراحی دارد.لذا هزینه ‌های این طراحی در بخش‌ های مختلف وجود دارد. به طور مثال اگر افراد بخواهند طراحی یک هولوگرام پلمپ محصول را انجام دهد، مطمئنا قیمت آن با هولوگرام گارانتی بسیار متفاوت می باشد. افراد باید با توجه به طرح‌ های مختلفی که وجود دارد، نسبت به طراحی هولوگرام های خود اقدام نمایند.

در کل می توان گفت هزینه این کار آنچنان بالا نمی باشد و به راحتی می توان آن را طراحی کرد. لذا این طراحی در مقابل هزینه چاپ آن بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد. امیدواریم که توانسته باشیم نکات مهم برای طراحی و چگونگی استفاده از آن را برای افراد توضیح داده باشیم.

یک همکاری جدید بین هدست هولوگرام مایکروسافت HoloLens و نرم­ افزار طراحی Autodesk Fusion 360 به این معناست که طراحان محصول قادر خواهند بود که از طراحی روی صفحه نمایش به دنیای واقعی نقل مکان کنند.
یک پیشرفت جدید در طراحی هولوگرام محصولات به وجود آمده است، طراحان محصول در واقعیت مجازی می­تواند طرز کار طراحان محصول را به وسیله­ ی قادر ساختن آنها در خلق اشیاء فیزیکی در خارج از هولوگرام و در فضا، تغییر دهد.


طراحی هولوگرام محصول

نظر طراحان دیجیتال در مورد طراحی هولوگرام محصولات

نظرها در مورد پتانسیل طراحی هولوگرام سه ­بعدی با هم تلفیق شده ­اند در حالی که طراحان دیجیتال با این که برنامه باعث بالا رفتن سرعت پردازش می­شود موافقند، ولی تعدادی دیگر فکر می­کنند که این می­تواند واکنشی(repercussions)باشد و این که انجمن طراحی نباید خود را در مسیر این تکنولوژی قرار دهند.

Amelia Kallman مدیر بخش نوآوری در Consultancy Engage Works که میزبان سالن نوآوری تکنولوژی با نام Flux بود می­گوید:نوآوری­های جدید در واقعیت مجازی و واقعیت اضافه ­شده (augmented) نه تنها پتانسیل بالا بردن سرعت پردازش، همکاری و نمونه سازی اولیه(prototyping) را دارد، بلکه می­تواند کاملاً الهام­ بخش اشکال جدیدی از هنر باشد، چیزهایی که تا کنون متصور هم نشده ­اند.

او اضافه کرد،شراکت هولولنز با فیوژن ۳۶۰ نشان می­دهد که این یک واقعیت مجازی است یا واقعیت اضافه ­شده،یا این که هنوز بعضی از قطع­ کننده وجود دارند که باید پدیدار شوند و ما به دنبال آینده­ ای هستیم که دیگر به وسیله­ ی موانع دنیای فیزیکی،مقید و محدود نشود.


پیشرفت تکنولوژی طراحی هولوگرام محصولات

Nicolas Roope،مؤسس consultancy Poke، که تجربه­ های دارای تأثیر متقابل(interactive)مانند نمایش “بازی و تاج و تخت”را خلق کرده می­گوید:در حالی که پیشرفت تکنولوژی به معنی این است که VR و AR به طور گسترده­تری مورد استفاده قرار خواهد گرفت،ولی این همچنین می­تواند باعث از بین رفتن مهارت و فقدان مهارت­های هنری سنتی شود.

همان طور که از بسیاری از تکنولوژی­ های فراگیر دیگر مشاهده کرده­ایم،هر چقدر که ارائه ها واقعی­تر و قابل لمس ­تر شوند،استفاده­ ی آنها هم مطمئن تر می­شود.هفته­ ها طول می­کشید که به استفاده از فتوشاپ به عنوان یک مهارت دست یافت ولی آلان کودک دو ساله­ی من می­تواند آی­پد خود را بردارد و سریعاً از آن استفاده کند.

هم­زمان که ابزارها و تکنولوژی پروسه­ ی طراحی را واقعی­ تر و قابل لمس­ تر می­کنند،ما عواقب مشبه ی را مشاهده خواهیم کرد،همراه با بسیاری از واکنش­ها برای برندها و صنایع طراحی حرفه­ ای.”

پیشرفت تکنولوژی هولوگرام

تمرین طراحی هولوگرام محصولات

در حالی که انتقال از کار کردن روی صفحه نمایش به سمت دنیای فیزیکی می­تواند انقلابی در بخش طراحی محصول در بلند مدت باشد، بقیه­ ی طراحان دیجیتال در مورد پرش به این استنباط در کوتاه مدت نگران هستند.Scott Fletcher مدیر Play Nicely که اخیراً کار واقعیت مجازی را برای National Theatre’s Wonder.land exhibition تکمیل کرد می­گوید:

برای هر طراحی هولوگرام سه بعدی، قادر بودن به پیش‌بینی(preview)و سپس ویرایش کار در محیط واقعی خود یک مزیت عمده است که خلق یک محصول نهایی که فریبنده و در ارتباط با مخاطب خاص خود باشد را آسان­تر می­کند.

“ولی چنان تاریخی در تمرین طراحی در ارتباط با صفحه نمایش وجود دارد که وقت زیادی برای هولولنز می­برد که به چیزی بیش از یک سیستم پیش‌بینی اولیه برای مضامین خلق شده از طریق ابزار دیگر تبدیل شود.””این امر با زمان تغییر می­یابد ولی فقط اگر سخت ­افزار پیشرفت کند اخیراً یک ناحیه ­ی نظارت محدودشده برای مضمون سه بعدی درون viewfinder HoloLens وجود دارد و اگر ارتباط نرم ­افزار با آن دچار رشد شود”


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.