آشنایی با استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

نوآوری و تکنولوژی زندگی ما را آسان‌تر ساخته‌اند. مشابه آن، آغاز فناوری هولوگرامی زندگی بسیاری از مردم را راحت‌ تر کرده است. بهترین کاربرد فناوری، تولید استیکرهای هولوگرامی سه بعدی توسط سازندگان آن ها است که به دلایل مختلف امنیتی استفاده می‌شوند، چه در اطلاعات بلیط ، آی دی، محصول یا بسته ‌بندی محصول باشد. فرآیند ساختن این استیکرها بسیار پیچیده، خصوصی و ایمن است و ساخت کپی دقیقی از یک هولوگرام ممکن نیست.

دلایل استفاده از استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

استفاده از هولوگرام سه‌ بعدی نه تنها به دلایل امنیتی و مخفی ‌سازی مشهور شده، بلکه اکنون به این دلیل مشهور شده که به عنوان راهی برای بالا بردن و حفظ تصویر یک برند در بازار دیده می‌ شود. با استفاده از فناوری هولوگرام، شرکت‌ ها می‌ توانند برند و تصویر خود را ارتقا دهند. آن ها می توانند به مشتریان خود اجازه دهند تا درباره ی هولوگرام منحصر‌ به‌ فرد خود اطلاعات کسب کنند تا مشتریان وفادار محصولات خود را از میان انبوه برند‌های رقابتی دیگر شناسایی کنند.

استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

فناوری طرح استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

فناوری پرتو لیزری:

تصویر سه بعدی پرتو لیزری با استفاده از اکسیژن و هیدروژن هنگامی که در ماده سوزان شربت ‌مانندی به صورت گاز و در هوا پراکنده می‌ شوند تا تصویر سه بعدی بسازند. اساساً این کار با انفجار کوچک و مداوم در هوا صورت می‌ گیرد.

فناوری تقابلی:

این کار می تواند در تصویر منعکس شده بر روی دیوار جریان گاز همراه با خصوصیات متقابل صورت پذیرد.

فناوری طرح استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

خطوط کامل نشانگر ۳۶۰ درجه است:

این فناوری، عکسی است که تا عکس سه ‌بعدی منعکس ‌شده روی آینه‌ای که با سرعت زیاد در حال چرخش است را بایگانی کند.

بیشتر بدانید: برچسب امنیتی

کاربرد تکنولوژی استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

فیلم‌های هولوگرامی:

که در بسته‌ بندی انعطاف‌ پذیر ایده‌آل هستند و همچنین در صنعت بسته‌بندی ایده‌آل هستند. به‌ طور معمول، فیلم‌ های هولوگرام سه بعدی بسیاری برای بسته‌ بندی، بسته‌ بندی لمینیشن، چاپ و استیکرهای هولوگرامی سه بعدی و غیره استفاده می‌ شوند.

کاغذهای هولوگرافی:

اساساً دو نوع کاغذ هولوگرامی وجود دارد. اولین نوع، هولوگرام آلومینیومی با مقوای کاغذی و غیره یک لایۀ پوششی است که بر روی کاغذ منتقل شده است. این کاغذ‌ ها اساساً برای بسته‌ بندی سیگار، دارو و غیره استفاده می‌ شود.

کاغذهای هولوگرافی

نوار هولوگرامی:

نوار امنیتی هولوگرام برای پاکت‌ نامه‌ ها، کارتون‌ ها، جعبه‌ها و غیره محافظت بسیار زیادی را فراهم می‌ کند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.