آشنایی با استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

نوآوری و تکنولوژی زندگی ما را آسان‌تر ساخته‌اند. مشابه آن، آغاز فناوری هولوگرامی زندگی بسیاری از مردم را راحت‌تر کرده است. بهترین کاربرد فناوری، تولید استیکرهای هولوگرامی سه بعدی توسط سازندگان آن ها است که به دلایل مختلف امنیتی استفاده می‌شوند، چه در اطلاعات بلیط ، آی دی، محصول یا بسته ‌بندی محصول باشد. فرآیند ساختن این استیکرها بسیار پیچیده، خصوصی و ایمن است و ساخت کپی دقیقی از یک هولوگرام ممکن نیست.

دلایل استفاده از استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

استفاده از هولوگرام سه‌ بعدی نه تنها به دلایل امنیتی و مخفی ‌سازی مشهور شده، بلکه اکنون به این دلیل مشهور شده که به عنوان راهی برای بالابردن و حفظ تصویر یک برند در بازار دیده می‌شود. با استفاده از فناوری هولوگرام، شرکت‌ها می‌توانند برند و تصویر خود را ارتقا دهند. آنها میتوانند به مشتریان خود اجازه دهند تا درباره ی هولوگرام منحصر‌به‌ فرد خود اطلاعات کسب کنند تا مشتریان وفادار محصولات خود را از میان انبوه برند‌های رقابتی دیگر شناسایی کنند.

استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

فناوری طرح استیکرهای هولوگرامی سه بعدی

فناوری پرتو لیزری:

تصویر سه بعدی پرتو لیزری با استفاده از اکسیژن و هیدروژن هنگامی که در ماده ی سوزان شربت ‌مانندی به صورت گاز و در هوا پراکنده می‌شوند تا تصویر سه بعدی بسازند. اساساً این کار با انفجار کوچک و مداوم در هوا صورت می‌گیرد.

فناوری تقابلی:

این کار میتواند در تصویر منعکس شده بر روی دیوار جریان گاز همراه با خصوصیات متقابل صورت پذیرد.

خطوط کامل نشانگر ۳۶۰ درجه است:

این فناوری، عکسی است که تا عکس سه ‌بعدی منعکس ‌شده روی آینه‌ای که با سرعت زیاد در حال چرخش است را بایگانی کند.


روشی هایی که تکنولوژی استیکرهای هولوگرامی سه بعدی به‌ وسیله ی آنها بکار می‌آیند

فیلم‌های هولوگرامی:

که در بسته‌بندی انعطاف‌پذیر ایده‌آل هستند و همچنین در صنعت بسته‌بندی ایده‌آل هستند. به‌طور معمول، فیلم‌های هولوگرام سه بعدی بسیاری برای بسته‌بندی، بسته‌بندی لمینیشن، چاپ و استیکرهای هولوگرامی سه بعدی وغیره استفاده می‌شوند.

نوار هولوگرامی:

نوار امنیتی هولوگرام برای پاکت‌ نامه‌ها، کارتون‌ها، جعبه‌ها و غیره محافظت بسیار زیادی را فراهم می‌کند.

کاغذهای هولوگرافی:

اساساً دو نوع کاغذ هولوگرامی وجود دارد. اولین نوع، هولوگرام آلومینیومی با مقوای کاغذی و غیره یک لایۀ پوششی است که بر روی کاغذ منتقل شده است. این کاغذ‌ها اساساً برای بسته‌بندی سیگار، دارو و غیره استفاده می‌شود.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.