برچسب هولوگرامی کاغذی

برچسب های هولوگرامی

برچسب هولوگرامی کاغذی

در پاسخ به این سوال که چرا از برچسب هولوگرامی کاغذی استفاده می کنیم باید بدانید که وجود این همه برند های مختلف از یک محصول مشتری را در مورد محصول گیج می کند. این امر نه تنها برای مردم دردساز شده است بلکه شرکت ها را نیز نگران کرده است. مساله ی حفظ هویت فردی و سندیت در بازار واقعا برای آن ها دشوار است. اجناس همسان در بازار برای شخص عامی شبیه هم هستند وشرکت ها برای اثبات تفاوت محصولشان با سایر رقبا با چالش بزرگی روبرو هستند.

آن ها آژانس های تبلیغاتی مختلفی را استخدام می کنند تا آن ها را متفاوت از دیگران نشان دهند.این تنها مشکل آن ها نیست, بزرگترین دردسر آن ها این است که نگذارند محصول شان کپی برداری شود.محصول تقلبی جذابیت و یا تصویر محصول و برند واقعی را خدشه دار می کنند .برای آسان تر شدن روش کار شرکت ها از برچسب هولوگرامی کاغذی برای محصولات و یا بسته بندی شان استفاده می کنند. این امر به آن ها کمک می کند که سندیت محصول و برند خود را حفظ کنند.

برچسب هولوگرامی کاغذی

مزایای برچسب هولوگرامی کاغذی 

برچسب کاغذی هولوگرام  برای تبلیغ محصول و یا برند به کار برده می شوند. روی این برچسب فضای کافی وجود دارد که شرکت عبارات خاص خودش و یا چیزهایی را که می خواهند مشتری بداند را بنویسد. این برچسب ها نه تنها برای شرکت بلکه برای مشتری هم مفید هستند, مشتری بخوبی از محصول آگاه می شود و می تواند بهترین استفاده را نیز از آن ببرد. افراد عادی هم می توانند ازآن استفاده کنند. تمام جزییات مرتبط با محصول محتویات آن بروی برچسب توضیح داده شده است, که در ذهن مشتری هیچ شک و شبهه ای ایجاد نمی کند. گاهی در وقت فردی که درباره ی محصول به روش های مختلفی پرس و جو می کند هم  صرفه جویی می شود.

برچسب هولوگرامی پاسخی مثبت به تمام سوالات موجود است. باعث افزایش آگاهی  برند شرکت شده و نیز جذابیت محصول را نیز بیشتر می کند. شرکت ها هزینه بسیاری برای رنگی کردن برچسب ها می پردازند. هرچه برچسب رنگارنگ تر باشد, افراد بیشتری را جذب می کند.

استفاده آژانس های طراحی ازین برچسب

شرکت ها با آژانس های طراحی و تبلیغاتی برای تزیین برچسب های هولوگرام خود مشورت می کنند. برچسب ها به آن ها کمک می کند که هویت خود را حفظ کنند و قابل اعتماد تر باشند. برای افزایش تقاضا و فروش محصول, باید جذاب و مفید باشد. عموما یک محصول بخاطر ظاهرش خریداری می شود و این مساله ثابت می کند که ظاهر همان برچسب محصول است که بخش بسیار مهمی از محصول به حساب می آید.

اگر محصولی به بازار خرید وارد شود و محصول مشابه آن هم همزمان باشد, در لحظه اول انتخاب بین دو محصول همسان برای افراد عامی دشوار خواهد بود. برای جذب مشتری, شرکت ها برای اغوای مشتری پیشنهاد های گوناگونی با محصول خود ارائه می دهند. این حرکتی بازاری برای افزایش تعداد مصرف کنندگان است. برچسب های هولوگرام جذاب ترین ویزگی است که امروزه شرکت ها دارند.

اغلب اوقات, محصول تقلبی موجود در بازار بیشتر از محصول واقعی مشتری به خود جذب می کند. محصول واقعی به آسانی توسط فردی برای به دست آوردن پول , کپی می شود. کار آن ها فریب دادن مردم است, برای متوقف کردن آن ها شرکت ها باید برچسب های هولوگرام مخصوص به خود را داشته باشند که روی محصول چسبیده است. هر برچسب هولوگرامی کاغذی روی محصول کد و شماره سریال خودش را دارد که امکان رسیدگی به تقلب را ایجاد می کند.

انواع برچسب های هولوگرامی

  • برچسب های هولوگرام با راه های عمودی
  • برچسب هولوگرام با تصاویر ثبت شده
  • برچسب های کاغذی هولوگرام

برچسب های هولوگرام طرحی پیچیده ای دارند و افکت خاص تصویری دارند که هرگونه دستکاری در آن را نشان می دهند. این برچسب ها از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند و به محصول اصالت می بخشند.

مزایای برچسب هولوگرامی

شرکت ها با داشتن برچسب هولوگرامی به مشتریانشان این امکان را می دهند که محصول شان را حتی اگر در بین محصولات مشابه سایر شرکت ها باشند, به سرعت شناسایی کنند. این روشی آسان و در عین حال جدید برای حفظ هویت برند شرکت هاست.اگر به دنبالبرچسب هولوگرامی کاغذی هستید , ما به شما به بهترین وجه ممکن کمک می کنیم.برای دانستن قیمت ها و سایر موارد با ما تماس بگیرید.

انواع برچسب های هولوگرامی

 فواید برچسب‌ کاغذی هولوگرامی

برچسب‌ کاغذی هولوگرامی مشتریان را فریفته میکند: وجود برند‌های مختلف برروی یک قطعه کالای خاص، مشتریان را بسیار گیج می‌کند. این امر نه تنها برای مردم دردسر‌آفرین، بلکه برای شرکتها نیز تا حدی نگران‌کننده است. آنها واقعاً برایشان دشوار است که هویّت واقعی و اصالت خود را در بازار حفظ کنند. کالاهای مشابه در بازار برای یک شخص عامی مشابه بنظر می‌رسد و برای شرکت سازندۀ آن در اثبات یا متفاوت نشان دادن محصولش با سایر محصولات چالش بزرگی را بوجود می‌آورد. این شرکت‌ها متخصّصان زیادی را استخدام می‌کنند، برای سازمان‌ها تبلیغ می‌کنند و خود را متفاوت‌تر از بقیه نشان دهند. این تنها مشکل آن‌ها نیست، بزرگترین تنش آنها حفظ مصولاتشان از کپی شدن است و محصولات تقلّبی به جذبۀ تصویر کالای اصیل و برند آن خدشه وارد می‌کند.

شرکت‌ها برای راحت‌تر کردن این فرآیند، از برچسب هولوگرامی کاغذی  برای محصولات خود و بسته‌بندی آنها استفاده می‌کنند. این کار به حفظ اصالت محصول و برند آن کمک می‌کند. برچسب‌های کاغذی هولوگرام برای تبلیغ کردن یک محصول یا برند متعلق به آن بکار می‌رود. بر روی برچسب، فضای زیادی بوجود آمده تا کمپانی بتواند واژه‌های محترمانه خود یا مطالبی که می‌خواهند مشتری بداند را روی آن ثبت می‌کنند. این کار نه تنها برای کمپانی، بلکه برای مشتری نیز مفید است. بنابراین آنها می‌توانند به‌خوبی از محصول اطلّلاعات کسب کنند و همچنین بهترین بهره را از آن ببرند. همچنین برای مردم عوام نیز می‌تواند مورد‌استفاده قرار بگیرد. تمام جزئیات و محتوای یک محصول روی آن درج و توصیه شده است. این کار هیج سوال یا ابهامی در ذهن مشتری باقی نمی‌گذارد و گاهی در زمان کسی که سوالی از محصول دارد، به طرق مختلف صرفه‌جویی می‌کند.

 برچسب کاغذی هولوگرامی و افزایش جذابیت برند

پاسخی به تمام سوالات است. برچسب هولوگرامی کاغذی آگاهی برند دربارۀ شرکت را بالا می‌برد و به میزان جذّابیت آن می‌افزاید. کمپانی میزان زیادی صرف کاغذِ برچسب برای رنگی‌تر کردن آن  می‌کند. هرچه یک برچسب رنگارنگ‌تر باشد، جذّابیت بیشتری نزد مردم دارد.

شرکت‌ها از مراکز تبلیغات و طرّاحی برای تزئین برچسب هولوگرامی کاغذی مشورت می‌خواهند. این کار، هویّت آنها را حفظ می‌کند و آنها را قابل‌اعتماد تر می‌سازد. برای افزایش تقاضا و فروش محصولات باید تا سقف حداکثر تولید شوند، جذّاب و مفید باشند. یک محصول، بیشتر به‌خاطر جلوه‌اش خریداری می‌شود. اثبات جلوۀ محصول به این معنی است که برچسب محصولات بخش مهمّی از آن‌ها است.

تشخیص محصول تقلبی با برچسب کاغذی هولوگرامی

اگر یک محصول یا گجتی که در بازار ارائه می‌شود، کپی آنها نیز همزمان در بازار عرضه می‌شود. در این صورت کار برای افراد عامی جامعه سخت می‌شود تا بتوانند میان این دو محصول که هر دو شبیه هم هستند، یکی را انتخاب کنند. شرکت‌ها برای جذب کردن مشتریان بیشتر، مشتریان را با پیشنهاد‌های بیشتر بر روی محصول فریب می‌دهند. این یک مهارت بازاریابی است که مصرف کنندگان زیادی بوجود می‌آورد. برچسب کاغذی هولوگرامی یکی از جذّاب‌ترین گزینه‌هایی است که شرکت‌ها امروزه به‌کار می‌گیرند.

اغلب اوقات، محصولات تقلّبی موجود در بازار، مشتریان بیشتری را نسبت به محصول اصل آن جذب می‌کنند. کالای اصیل به‌راحتی توسط فردی کپی می‌شود تا جبرانی به‌عنوان پول بیشتری باشد. آنها کار خود را با فریب دادن یک شخص عامی انجام می‌دهند. برای متوقف کردن آنها، شرکت‌ها برچسب‌های کاغذی هولوگرامی مخصوص به خود را دارند که روی محصول چسبیده است. هرکدام از این برجسب‌ها کد و شماره سریال محصول خود را دارد که برای بررسی هر‌گونه جعل کمک‌کننده است.

نتیجه: شرکتها بوسیله برچسب هولوگرامی کاغذی ،می‌توانند برای مشتریان خود، محصولاتشان را به‌راحتی قابل‌شناسایی کنند، حتی اگر میان انبوهی از کالاهای مشابه از شرکت‌های گوناگون باشد. این یک راه آسان و در عین حال راهی خلّاقانه برای حفظ هویّت یک برند است.

دیگر فواید برچسب های هولوگرامی

  • محافظت از برند
  • کاهش نیروی کارگری
  • بسته بندی اتوماتیکی
  • دوام و ثبات

برچسب های هولوگرامی ساخته شده در ابعاد, اندازه ها,  و اشکال مختلف هستند تا نیازهای سازنده ی کالا را برطرف کنند.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1