کاربرد کاغذ ضد کپی برای چاپ گواهینامه ها

چاپ یر روی کاغذ ضد کپی

استفاده از کاغذ ضد کپی در چاپ گواهینامه

کاغذهای چاپ گواهینامه به کاغذهای مخصوصی اطلاق می شود که برای اسناد رسمی همچون سند ازدواج یا گواهینامه ها و مدارک دانشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید گواهینامه شما ظاهر رسمی تری داشته باشد باید از کاغذ مناسبی استفاده کنید و جلوی جعل و تقلب را بگیرید. کاغذ ضد کپی برای چاپ گواهینامه ها بسیار مناسب است زیرا که امنیت بالایی دارد.

قابلیت های امنیتی کاغذ ضد کپی برای چاپ گواهینامه ها

برای محافظت از موسسات، کسب وکارها و افراد در برابر جعل و تقلب انواع مختلفی از  کاغذهای خاص وجود دارد که می تواند قابلیت های امنیتی متعددی را فراهم آورد. مواردی همچون  انواع هولوگرام ها، جوهرهای امنیتی برچسب های امنیتی و  و داده های امن و برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در برخی از موارد، تصاویر مخفی در گواهینامه گنجانده می شود که تنها تحت شرایط خاصی دیده خواهد شد. این قابلیت های امنیتی  کار را برای جاعلان بسیار دشوار می کند.

کاغذ ضد کپی

بنابراین استفاده از این قابلیت ها باید اولویت اصلی افراد در چاپ و توزیع گواهینامه های معتبر باشد. کاغذهای چاپ برای گواهینامه ها ممکن است در برگیرنده قابلیت های امنیتی منحصر به فرد خود باشند. این موارد را می توان از بافت ها و طرح های خاص تهیه کرد تا تغییر آن غیر ممکن باشد. این موضوع بدین معنی است که اگر فردی بخواهد تغییری در آن ایجاد کند این تغییرات بسیار ملموس و قابل ملاحظه خواهد بود.

حاشیه های پیچیده گواهینامه

قرار دادن حاشیه های رنگی و متنوع پیچیده بر روی گواهینامه می تواند جلوی جعل و تقلب را بگیرد. از آنجایی که تولید و تکثیر دوباره این حاشیه ها بسیار دشوار است، نمی توان گواهینامه را جعل کرد. حاشیه ها یک راه حل امنیتی موثر هستند  و می‌توانند ظاهر زیبایی به گواهینامه شما ببخشند. حاشیه های طلایی بسیار مرسوم اند اما شما می توانید هر رنگی را که دوست داشتید انتخاب کنید.

چگونه جعل و تقلب در گواهینامه را کشف کنیم؟

امنیت یکی از جنبه های مهم در طراحی گواهینامه هاست. اگر در مورد این موضوع مطمئن نیستید، فاکتورهای متعددی وجود دارد که نشان می دهد گواهینامه شما دچار جعل شده است یا خیر. به دنبال موارد زیر باشید:

  • عدم هماهنگی بین رنگ پس زمینه و حاشیه
  • نشانه هایی از کاربرد مواد شیمیایی
  • نواحی از رنگ پریدگی
  • الگوی ستاره ای بر روی کاغذ

از آنجایی که هیچ کاغذی نمی تواند به طور ۱۰۰ درصد جلوی جعل و تقلب را بگیرد، انتخاب یک راه حل تخصصی  به شما کمک می کند  اطمینان بیشتری داشته باشید. اگر در این زمینه نیاز به کمک داشتید با شرکت ما تماس بگیرید.


دیدگاه‌ها
  1. علی شریفی گفت :

    عالی بود توضیحات شما..من اگه بخوام میتونم ازاین نوع کاغذ پیدا کنم

    9 شهریور 1397 - 6:32 ب.ظ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.