برچسب هولوگرافی

برچسب های هولوگرام

در جستجوی راهکاری اقتصادی ومنحصربه فرد برای محافظت از محصولات وبرند موردنظرتان باشید. تکنولوژی لیزرسک هر گونه برچسب هولوگرافی ، لوگوی مرتبط با شرکت را به هنرمندانه ترین شکل طراحی و تولید می کند.با استفاده از تکنولوژی پیشرفته برچسب های هولوگرافی با ویژگی امنیتی چند جانبه همانند پاکت های نامه ،میکرویا نانومتن ها واستریوگرام ها چند لایه تولید می شوند.

در این فرآیند برای بهبود کیفی و امنیتی محصول بارکد و یا سری شماره هایی به محصول افزوده می شود.هم چنین با افزودن ساختارهای غیرقابل تخریب به برچسب ها می توان از برداشت آن ها جلوگیری کرد.

 برچسب های هولوگرافی

انواع برچسبهای هولوگرافی

  • برچسب های غیرقابل نفوذ
  • برچسب های بارکد خوان دار
  • برچسب های ضمانتی
  • برچسب های سفارشی

 برچسب های هولوگرافی غیرقابل نفوذ

در ساخت برچسب های غیرقابل نفوذ از تکنیک های پیشرفته استفاده می شود.اثبات برچسب های غیرقابل نفوذ در یک لحظه تنها با حرکت آرام برچسب مطابق با زاویه ی مشخص ، مشخص می شود.تصویرخاکستری نیمه شفاف برچسب سفارشی با یک ابزار نوری دیده می شود. هر گونه اطلاعات بر روی برچسب ها بسته به حجم و سایز آن ثبت می شود.تصویر شناور نیز بر امنیت این برچسب ها می افزاید.سفارشات متعدد مشتریان در این راستا پذیرفته می شود.

این نوع هولوگرافی در لباس ها ،اتوماسیون ،دریا نوردی ،لوله کشی ،آموزش ،الکترونیک ،دولت و داروسازی نیز کاربرد دارد.


برچسبهای هولوگرافی بارکد خوان

تکنولوژی لیزرسک مهارت خاصی در ابداع برچسب های بارکد خوان دار جدید با جلوه های هولوگرافی ویژه دارد.تصویرهای هولوگرافی با با برچسب های چاپی چسبنده همراه اند .نوعی درخشندگی هولوگرافی با بارکدهای ترتیبی که با جوهرهای غیرمرءی حک شده اند ،به منظور ایجاد امنیت بیشتر همراه است. از این برچسب ها برای بسته بندی اطلاعات حیاتی تجزیه ناپذیر همانند اطلاعات دارنده ی محصول ،جزئیات تولید ،بارکد و سری اطلاعات استفاده می شود.

در این روند تکنیک های هولوگرافی و کیفیت مواد خام مرغوب نیز به کار گرفته می شوند.به سبب فرآیند پیچیده ی تولید این برچسب ها امکان رونوشت از آن ها وجود ندارد.بعد از تولید محصول یک تیم تخصص یافته تمامی پارامترهای محصول را ارزیابی می کنند.این برچسب ها در انواع(مسطح و از پیش چاپ شده ) و طرح های متفاوت با ویژگی های متمایز تولید می شوند. از این برچسب ها در قسمت اتومبیل سازی ،ابزارآلات کشتی ،الکترونیک ، دریا نوردی ،لوله کشی و تاسیسات استفاده می شود.

برچسب هولوگرافی بارکد خوان

برچسب های هولوگرافی برش داده شده

تکنولوژی لیزرسک متخصص تولید برچسب های سفارشی برش داده شده و طراحی برچسب های برش داده شده ی لبه دار از سایزهای ده میلی متر تا پنجاه میلی متردر هشت رنگ متفاوت است.برچسب های برش دار هولوگرافی با یک صفحه ی محافظ برای جلوگیری از تا خوردگی وهرگونه آسیبی طراحی شده اند.سطح برگه ی محافظ با یک چسب برای چسبیدن به هر گونه سطحی پوشانده شده است.

هم چنین امکانات گسترده ای برای تولید برچسب ها ی سفارشی در یک مدت زمان کوتاه فراهم است.برچسب های سفارشی هولوگرافی برش داده شده از محصول محافظت و از هر گونه کلاهبرداری جلوگیری به عمل می آورند. این برچسب در قسمت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.


برچسب هولوگرافی داروسازی

تکنولوژی لیزرسک به گونه ای خاص برچسب های هولوگرافی دارویی را به منظور چسباندن به محصولات دارویی تولید کرده است.این برچسب ها با استفاده از تکنیک های چاپی تخصصی تولید شده اند.درطراحی وساخت این برچسب ها مقیاس ها و معیارهای خاصی مورد استفاده قرار گرفته شده است.ازآن جا که فرآیند تولید این برچسب ها اتوماتیک بوده است ارسال این محصولات نیز در مدت زمان اندک خواهد بود.

در تمامی قسمت های تولید از استانداردهای خاصی برای جلوگیری از هرگونه خطا استفاده می شود.یک تیم بررسی صحت و کیفیت محصولات را پس از تولید ضمانت می کنند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.