کاربرد برچسب هولوگرام در جلوگیری از جعل و تقلب

شرکت ایران هولوگرام

کاربرد برچسب هولوگرام در حفظ اصالت محصول بسیار زیاد است . همانطور که همۀ ما به دنیای بزرگسالان که در آن همه چیز جز انسان‌ها ارزشمند هستند، مشکوک هستیم، ما در این محیط بسیار مبهوت شده‌ایم، محیطی که به همه‌کس یا هر چیزی به سادگی ایمان نداریم. امروزه ما به اصالت هر‌ چیز موجود در هر روز از عمرمان شک می‌کنیم. از زمانیکه که یک شیء یا گجت روانۀ بازار می‌شود، کپی آن نیز در بازار موجود می‌شود.

و با این شرایط، برای یک انسان معمولی تشخیص این دو نوع جنس از هم دشوار می‌شود. نه تنها یک انسان معمولی که با این موضوع دست به گریبان میشود، بلکه شرکت‌ها و دولت نیز به دنبال معیار‌هایی می‌گردند تا مردم را از سردرگمی دربارۀ همۀ محصولات تقلّبی نجات دهند.

جلوگیری از تقلب و جعل محصولات

اغلب اوقات، محصولات تقلّبی موجود در بازار بیشتر از محصولات اصل، مشتریان را به خود جذب می‌کند. سازندگان محصولات تقلّبی با فریب دادن انسان‌های معمولی و بازار کار خود را انجام می‏‌دهند. برای پایان دادن به کار تقلّبی آنها، شرکت‌ها برچسب هولوگرامی بر روی محصولات خود میزنند.

کاربرد برچسب هولوگرام

امروزه، گزارش جریان تقلّب نیز رو به افزایش است که این امر نه تنها انسان‌های عادّی را بلکه دولت را نیز نگران می‌کند. برای جلوگیری از این تداخل قیمت‌ها، نصب هولوگرام‌ های جدیدی روی نوشته‌ها پیشنهاد شده که به‌راحتی توسّط هر انسان عادی قابل‌تشخیص است. حتی روز به روز کمپ‌هایی را برای آگاهی بیشتر مردم از هولوگرام‌های جدید خود بر روی نوشته‌ها تشکیل می‌دهند.

کاربرد برچسب هولوگرام در حفظ امنیت محصولات

برچسب‌ ضد سرقت و هولوگرام‎ها بسیار سخت جعل می‌شوند، زیرا نیازمند تجهیزات گران، تخصصی و پیشرفته از نظر تکنولوژی هستند تا بتوانند چنین تصویر‌هایی را خلق کنند. پس از جریان جعل بیشتر، این محصولان جعلی در نوشته‌های بانکی بسیار بکار می‌روند. پول‌های رایج در کشور‌های مختلف، هولوگرام‌های مختص خود را دارند. بسیاری از حملات تروریستی به کشور‌ها امنیّت را تهدید می‌کنند. در این گزارشات، گفته می‌شود که افراد تروریست با پاسبورت‌های تقلّبی و مدارک دیگر وارد کشور می‌شوند. به دنبال این ماجرا، هولوگرام‌ها در پاسپورت‌ها، کارتهای بانکی و اعتباری هم به‌عنوان کِیفیّت محصول بکار می‌روند.

بیشتر بدانید: هولوگرام دو بعدی

کاربرد برچسب هولوگرام در محصولات خارجی

 بسیاری از محصولات چینی موجود در بازار، در حدّ مارک اصل نیستند. آنها به‌دنبال درخواست قیمت ارزان‌تر تولید شدند، امّا برای تولیدات دیگر تولید‌کنندگان نگرانی بزرگی هستند. این محصولات، خدمات حقیقی و کیفیّت محصولات را ندارند و در جذب مشتریان بیشتر نا‌موفّق هستند. هیچکس نمی‌خواهد که پولش هدر رود. محصولات تقلّبی رقابت در بازار را زیاد می‌کنند. تنها راه حلّ برای همۀ این مشکلات، نصب برچسب‌های هولوگرامی بر روی همۀ محصولات است.

انواع برچسب هولوگرام

از یک خودکار داخل ماشین گرفته تا همۀ محصولات موجود در بازار همگی برچسب‌های هولوگرامی خودشان را دارند که اعتبار محصول و شرکت سازندۀ آن را نشان می‌دهند. این کار از خلّاقبت شما محافظت می‌کند. بسیاری از برچسب‌های هلوگرامی بیشتر به شکل دات ماتریسکس دو و سه بعدی و غیره موجود هستند. بسیاری از شرکت‌ها برای همۀ محصولات خود که در بازار موجود هستند، و یکسانی دارند. هولوگرام می‌تواند هرچیزی باشد، از جمله: عکس، نام، تصویر، لوگو یا هر‌چیز دیگر. هولوگرام همچنین به شرکت و محصولاتش یگانگی هدیه می‌کند و نیز آن را از هر‌گونه جعلی مصون می‌دارد.

جدا از این اقدامات، قوانین سختی علیه کسی که مبادرت به هر‌گونه جعلی می‌کند، اعمال می‌شود. همه باید به‌خوبی از همۀ نوع برچسب‌های هولوگرامی اطلاع داشته باشند و برچسب‌ها را قبل از خرید جنس کارخانجات از بازار بررسی کنند. هرگز کالایی را که خدمات خوبی ندارند نخرید.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.