آشنایی با برچسب های شماره متوالی

انواع بارکد

برچسب های شماره متوالی  یک راه عالی برای پیگیری تجهیزات، اموال یا آیتم­ های دیگر است که باعث می­شود کارهای عملیاتی شما روان­تر پیش رود. عددهای پشت سر هم در برچسب­ها (که برچسب­های سریال نامبر هم نامیده می­شوند) روی ماشین­های چاپ دیجیتال، چاپ می­شوند. بسته به این که پیچیدگی طرح سفارشی شما چقدر باشد، بخش تخصصی خدمات مشتری شما قادر خواهد بود به شما در تصمیم­ گیری شکل و اندازه­ ی برچسب  و این که کدام ترکیب مواد بیشترین کارآمدی را برای پروژه­ ی شما دارد، کمک کند.

برچسب های شماره متوالی

چگونگی عدد گذاری برچسب های شماره متوالی

عدد گذاری پشت سر هم برای بارکدها می­تواند در هر اندازه و یا هر عدد و رقمی باشد.تکنولوژی­های مختلف چاپ دیتا در ماشین­های چاپ دیجیتال به شما امکان شروع و پایان عددگذاری متوالی خود با هر رقمی را می­دهد.اگر برنامه ­ی شما این است که محصولات خود را در فروشگاه­های خرده فروشی بفروشید،در این صورت شما نیاز دارید که یک بارکد UPC کسب کنید که دارای محدودیت­هایی در اندازه و رنگ و ظاهر است.

عددهای متوالی در برچسب­ ها

ممکن است نیاز باشد که عددهای متوالی در برچسب­ ها در شرایط محیطی سخت قرار داده شوند که معمولاً در پزشکی، مکانیکی و صنایع اتومبیل شرایط این گونه است.برای این که بیشتر تضمین کنید که برچسب شما برای یک مدت زمان طولانی ­تری دوام خواهد آورد،شما باید به دنبال مواد اولیه­ ی مقاوم و با دوام برای برچسب خود باشید (مثلاً vynil و پلی استر)که با یک رنگ ورقه ورقه­ای و یا روکش UV همراه شده باشد.

کاربرد یک لمینیت یا ورقه

یک لمینیت یا ورقه به عددهای پشت سر هم شما در برچسب­ ها کمک می­کند که کیفیت خود را در شرایط محیطی مختلف حفظ کنند؛خواه دارای حرارت یا گرد و غبار یا در معرض لمس شدن مداوم و غیره باشد. به بخش تخصصی خدمات مشتری خود اجازه دهید که بداند برچسب­های ما کجا قرار است استفاده شوند تا او بتواند به شما مواد اولیه ­ی مناسبی ارائه دهد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.