فروش هولوگرام آماده

مقایسه هزینه آیتم های امنیتی

هولوگرام سه بعدی تصاویری هستند که به کمک نور لیزر ساخته می شوند . برای این کار نور لیزر را به دو پرتو مجزا تبدیل می کنند یکی از پرتو ها پس از برخورد به یک آیینه منعکس شده و به صفحه ی عکاسی برخورد می کند ، پرتوی بعدی بدون اصابت به شی و پس از بازتاب از آینه به صفحه ی عکاسی برخورد می کند . این صفحه ی عکاسی در محل برخورد دو پرتو قرار داده می شود و اگر شیوه ی تابش نور بدان درست باشد در آن محل هولوگرام شکل میگیرد. یکی از علل فروش هولوگرام آماده (هولوگرام عمومی )، قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ی آنها می باشد . معمولا این نوع هولوگرام را هنگامی خریداری می کنند که به امنیت بالا نیاز نباشد . این هولوگرام را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرد .


ضرورت استفاده از هولوگرام آماده

امروزه در جاهای مختلف دنیا راه های تولید اجناس جعلی و کپی شده بسیار افزایش یافته و افراد نسبت به خرید برخی از محصولات اطمینان کافی از اصل بودنشان ندارند معمولا شرکت های تولید کننده و وارد کننده با استفاده از فروش هولوگرامهای آماده و اختصاصی و انواع دیگری از هولوگرام ها تا حدودی به مشتریان این اطمینان را می دهند که محصولشان جعلی نیست . از موارد دیگر استفاده ی هولوگرام برای مهر و موم کردن پاکت نامه های مهم و اسناد و مدارک، پلمپ کردن بسته بندی ها و برای زیبایی است .

هولوگرام ها برچسب های بسیار مطمئنی هستند که به هیچ وجه قابل جعل و کپی برداری نیستند. وجود این برچسب ها باعث می شود مشتری با اطمینان بیشتری خرید انجام دهد. کسانی که به تعداد کم هولوگرام نیاز دارند میتوانند از تولید کنندگان هولوگرامی که فروش هولوگرام آماده انجام میدهند، خریداری کنند .

موارد استفاده از هولوگرام

فروش و تولید

تولید و ساخت هولوگرام در تعداد و تیراژ پایین صرفه ی اقتصادی ندارد . به همین دلیل تولید کنندگان هولوگرام همواره طرح های آماده هولوگرام دارند . هولوگرام های آماده با هولوگرام های اختصاصی تفاوت چندانی ندارند ، اما به این دلیل که به صورت اختصاصی تهیه نشده از امنیت پایینی برخوردار هستند .
هولوگرام های آماده در مقایسه با هولوگرام های اختصاصی هزینه های کمتری دارند ، چرا که هزینه های تولید و مستر هولوگرام در آن وجود ندارد . به همین دلیل در مواردی که نیاز به امنیت بالا نیست میتوان از تولید کنندگانی که فروش هولوگرام آماده انجام میدهند هولوگرام های عمومی تهیه کرد .


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.