آشنایی با برچسب های شناسایی هولوگرام

برچسب های شناسایی هولوگرام

زندگی گاهی بسیار گیج کننده میشود و گاهی در بین این سردرگمی ها، چیزهایی گم میشود. گم شدن برخی چیزها بسیار اذیت کننده است. چه در محیط کار چه مدرسه و چه مکان شغلی، اشیای گم شده میتواند موجب یک سردرد بد شود.با استفاده از برچسب های ID می توانید اطمینان خاطر حاصل کنید که هر اشیای گم شده به شما باز می گردد.

برچسب های شناسایی هولوگرام میتوانند به صورت مجزا به هر چیزی ضمیمه شوند و به شما اطمینان میدهند که اگر چیزی را گم کردید، خیالتان راحت باشد که هر فردی که آن را بیابد، به شما پس خواهد داد .

کاربردهای برچسب های شناسایی هولوگرام

برچسب های شناسایی هولوگرام برای چیزهایی از قبیل دوربین های عکاسی، طرح عینک های افتابی، و حتی گوشی موبایل و لپ تاپ به کار میروند. چه در سر کار و چه در محیط مدرسه، نشان دار کردن اشیا تا حد قابل ملاحظه ای سردردتان را کم میکند. گم کردن اشیا در محل کار بسیار متداول است. معمولا در هر محیطی، مکانی به اشیای گم شده تعلق دارد و اشیا به راحتی ممکن است با هم قاطی شوند. اشیایی مانند فنجان قهوه یا ظرف غذا اغلب گم میشوند. و معمولا دیگر پیدا نمی شوند. و خرید مجدد انها در کنار گران بودن، ازاردهنده نیز می باشد.

برچسب های شناسایی هولوگرام

محیط کاری امن تر با برچسب های شناسایی

بسیاری از کارگران ساختمانی از وسایل خودشان استفاده میکنند. این وسایل اغلب توسط خود کارگران خریداری میشود و جایگزین کردن مجدد انها بسیار هزینه بر است. و متاسفانه احتمال گم شدن این وسایل بسیار زیاد است که سبب اتلاف هزینه و زمان برای مالک آنها می شود. اما با استفاده از برچسب های شناسایی این احتمالات کاهش میابد. زمانی که اسم شما روی وسایلتان باشد هیچکس آنها را به اشتباه بر نمیدارد. و حتی اگر زمانی هم انها را گم کنید، شخص یابنده شما را پیدا خواهد کرد.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

امنیت وسایل فرزندتان در مدرسه

در مورد بچه ها، این برچسب ها واقعا میتواند نجات دهنده زندگی باشد. بسیاری از والدین این تجربه را داشته اند که بچه ها را با همه وسایل راهی مدرسه کرده اند اما انها دست خالی به خانه بازگشته اند. و اتفاق افتادن مکرر این امر بسیار ازاردهنده است.

با استفاده از این برچسب ها، نام و ادرس شما روی وسیله نوشته میشود و سبب می شود اشیای گم شده به شما بازگردند و خانواده ها نیز نیاز به خریدن مجدد و مجدد انها نداشته باشند. این برچسب ها برای تمامی وسایل بچه ها از کتاب گرفته تا کیف و مداد ضروری است. حتی زمانی که بچه به اردو فرستاده می شود، این برچسب ها میتواند برای لباس نیز به کار رود.

کاربرد برچسب شناسایی

برچسب شناسایی و شخصی سازی اشیا در بیمارستان

اگر شما یا یکی از عزیزانتان در بیمارستان بستری باشد، برچسب های شناسایی کمک بزرگی است. اغلب بیمارستان ها رویه ای دارند که در برابر اشیای گم شده شما مسئول نمیباشند. لذا اشیا به اسانی گم میشوند. اما با استفاده از این برچسب ها، اشیای گم شده به سادگی توسط کارکنان بیمارستان پیدا شده و به شما باز می گردند.این برچسب ها حتی برای افراد مسنی که در خانه سالمندان هستند و جستجو برای یافتن اشیای گم شده برایشان دشوار است نیز راه حل مناسبی است. استرس بستری بودن در بیمارستان با ترس گم کردن وسایل، صد برابر می شود.

برچسب شناسایی

محافظت از وسایل گران قیمت با برچسب های شناسایی هولوگرام

طبق امار، گزارش گم شدن گوشی موبایل بسیار بالا است. امنیت برخی از گوشی های هوشمند بسیار بالا است به گونه ای که امکان برقراری تماس فرد یابنده با مالک گوشی وجود ندارد. این امر نیز بسیار ازار دهنده است که یا منجر به صرف نظر کردن از آن گوشی و یا پاک شدن اطلاعات میگردد. لذا استفاده از این برچسب های شناسایی برای گوشی نیز مفید است. هزینه این گوشی ها اغلب بالاست و مردم برای امور مختلفی از آنها بهره می گیرند.

با استفاده از برچسب های شناسایی هولوگرام میتوانید مطمئن شوید که در صورت گم شدن به شما باز میگردند. دوربین و لپ تاپ نیز میتواند از این برچسب ها بهره گیرد. شخصی سازی وسایل در زندگی روزانه اهمیت بالایی دارد. با استفاده از برچسب های ID هولوگرام بر روی وسایل گران قیمت می توانید اطمینان داشته باشید که اشیای گم شده در اسرع وقت به شما باز می گردند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.