هولوگرام با فویل تخریب شونده

هولوگرام تخریب شونده برای برنامه های تبلیغاتی و شناسایی محصولات مناسب هستند. از مواد و چسب های با کیفیت پیشرفته در طراحی این هولوگرام ها استفاده می شود. این هولوگرام ها بسیار ایمن هستند و اگر شخصی سعی کند آن را از بین ببرد ، این امر به جدایی از بالاترین لایه فیلم منجر می شود. برای پاسخگویی به الزامات مختلف ایمنی و شناسایی صنعتی ، این هولوگرام ها را می توان در اندازه ، شکل ، طراحی و ترکیب رنگی متمایز کرد.
همچنین این نوع ازHologram Tamper Evidenceها یا به اصطلاح هولوگرام های تخریب شونده بعنوان ویژگی های امنیتی که به منظور احراز هویت امنیتی مورد استفاده قرار می گیرند ، خدمت می کنند. این برچسب ها با استفاده بر روی محصولات مختلف برای جلوگیری از تقلب ، اعتبار بخشی و تأیید اصالت، مورد استفاده قرار می گیرند.

این گروه از برچسب ها با استفاده از فن آوری های پیشرفته و مواد اولیه خاص برای جلوگیری از شبیه سازی و دستکاری برچسب ها طراحی شده است.

برچسب هولوگرام تخریب شونده

امکانات هولوگرام با فویل تخریب شونده:

  • جلوگیری از دسترسی غیرمجاز
  • محافظت در برابر جعل محصول و تقلب
  • ظاهر جذاب
  • ضد آب و رطوبت
  • چسبندگی شدید
  • و همچنین شکننده

اهداف تولید هولوگرام با فویل تخریب شونده

اما هدف از کاربرد این نوع از هولوگرام ها چیست؟ امروزه ، به دلیل تبلیغات گسترده ، هر فرد می داند که هولوگرام برای محافظت از محصولات و تولیدات تولید کنندگان در برابر محصولات تقلبی و یا بی کیفیت تولید کنندگان غیرمجاز تحت نام های تجاری معتبر و شناخته شده، استفاده می شود.
مزیت کاربرد روش هولوگرافی این است که فرآیند تولید علائم هولوگرافی به تجهیزات گران قیمت و همچنین متخصصان واجد شرایط در زمینه های مختلف علمی نیاز دارد. همه اینها باعث می شود روند جعل هولوگرام بسیار ناخوشایند و بی سود باشد.

علاوه بر این ، نه تنها یک هولوگرام می تواند حاوی درجات متنوع محافظت با توجه به نوع آن باشد، بلکه ممکن است المان های بصری محافظ اضافی دیگری مانند میکروتکست ، الگوهای گیلوش ، تصاویر نهفته ، شماره گذاری نیز داشته باشد. سرانجام، یک نوع جداگانه از حفاظت هولوگرافی توسط یک هولوگرام آشکار ارائه می شود.
هولوگرام دستکاری شده (خود تخریب کننده) شامل یک لایه آلومینیومی است که حاوی یک تصویر هولوگرافی است که خود بین 2 لایه چسب قرار گرفته و توسط یک فیلم شفاف پوشانده شده است. خود تخریب در نتیجه فرایند چسبندگی زمانی ظاهر می شود که قدرت لکه های یک لایه چسب بیشتر از لایه دیگر چسب باشد. به همین دلیل هولوگرام در صورت قرار گرفتن در معرض مکانیکی از بین می رود. هولوگرام تخریب شده قابل ترمیم نیست.

مزایای استفاده از هولوگرام تخریب شونده

اگر هولوگرام خود چسب یا هولوگرام اعمال شده بر روی سطح با روش گرم- مهر زنی مقایسه شود ، که برای محافظت از محصولات در برابر جعل است ، یک هولوگرام تخریب شونده عملکردهای اضافی دارد. اول از همه ، مانند تمبر (مهر) عمل می کند و به این ترتیب فرصتی برای ارائه كنترل بصری به محصول می دهد. علاوه بر این ، یک هولوگرام به طور آشکار و واضح دارای تمام خصوصیات یک محافظ هولوگرافی است که در درجه اول یک عنصر طراحی است و در وهله دوم توجه مشتری را به خود جلب می کند و در نهایت جلوگیری از دستکاری و تقلب می کند.

کاربردهای هولوگرام تخریب شونده

هولوگرام های تخریب شونده به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. آنها بطور گسترده در حوزه خدمات گارانتی پذیرفته شده اند. علامت هولوگرافی محصولات را از باز شدن غیرمجاز محافظت می کند ، زیرا فقدان یا آسیب هولوگرام نشانگر دسترسی غیرمجاز به محصول است.

بسیاری از تولید کنندگان با مشکل باز شدن بسته یا در پایانه های فروش و یا هنگام ارسال محصول از کارخانه روبرو شده اند. هولوگرام های تخریب شونده بر روی بسته ، حداکثر محافظت را از دسترسی غیرقانونی دارند. بنابراین ، فروشندگان یا کارگرانی که از کیفیت هولوگرام آگاه هستند ، امکان باز نمودن بسته را از دست می دهند. مشتری اطمینان می یابد که اولین کسی است که بسته را باز می کند. این نوع هولوگرام ها میزان اعتماد مصرف کنندگان به سازنده را بالا می برد.

هولوگرام های تخریب شونده نیز می توانند برای مقالات امنیتی اعمال شوند. در این حالت یک علامت هولوگرافیک در یک پاکت خاص در نقطه ای که از آن جدا شود اعمال می شود.

این برچسب هولوگرافی بر اساس تعداد زیادی لایه خاص طراحی شده است که ویژگی مقاومت در برابر جعل را تشکیل می دهد و محصول را تأیید می کند. بهره گیری از هولوگرام در مبارزه با دستکاری ، تقلب یا جعل بسیار سودمند است.

هر نوع برچسب هولوگرام چسب ارائه شده در این محدوده دارای “نقاط امنیتی” خاص خود می باشد که سطح امنیتی مطلوب و سطح کنترل مورد نظر را مطابق با احراز هویت شما در اسناد و املاک مورد نظر برای شما فراهم می کند.

همه برچسب های هولوگرام تولید مجموعه ما هولوگرام های سه بعدی (3D واقعی) هستند (نه برچسب های ساده). همچنین ما برچسب هایی تولید می کنیم که برخی از آیتم های آن برای برخی از اهداف امنیتی با چشم مسلح رویت می شود و امکان احراز هویت با ابزار خواندن مخصوص را دارا می باشد.

تکنیک ما در تولید هولوگرام ها استفاده از حکاکی لیزر بر روی بستر فویل فیلم متناسب هولوگرافی می باشد .