انواع برچسب های امنیتی

انواع برچسب های امنیتی

همانطور که می دانید در برخی از کشورها بیشتر برچسب های هولوگرام موجود بر روی بسته بندی را می توان برداشت و دوباره مورد استفاده قرار داد.  برخی  از افراد برچسب های امنیتی و هولوگرام برچسب های شکننده و برخی دیگر قابل جدا شدن است.

برچسب های شکننده

برچسب های قابل جدا شدن را  دوباره بر روی محصولات خود  استفاده می کنند. خرید محصولات تقلبی برای مشتریان اصلا خوب نیست و اگر آنها محصولات تقلبی  بخرند ممکن است به سلامتشان نیز آسیب وارد کند. به همین خاطر برخی از افراد به این موضوع فکر می کنند که چگونه برچسب های خود را حفظ کنند و از حقوق خود محافظت نمایند.

برچسب های شکننده

برچسب های شکننده نوعی برچسب خود چسبی است که باید خراشیده شود و قابل استفاده مجدد نیست.برچسب شکننده را می توان در بسته بندی غذاها، لوازم آرایشی، تلفن، دارو و سایر موارد مورد استفاده قرار داد. این نوع برچسب ها نه تها به شما کمک می کند  صحت و اعتبار محصولات را تشخیص دهید بلکه  از حقوق افراد در مورد محصولات نیز محافظت  می کند.


برچسب های امنیتی بارکد دار

برچسب های امنیتی بارکددار در مقیاس کوچک و در کسب وکارهای کوچک مورد نیاز نخواهد بود اما شرکت های بزرگ معمولا  به بارکدهای قابل اسکن یا نیاز خواهند داشت. دلیل این امر را در ادامه مشاهده می کنید:

  • بررسی نزدیک اعداد متوالی همیشه برای تشخیص تجهیزات و بدون اسکن بارکد توصیه نمی شود.
  • در حالیکه برچسب های امنیتی بارکد دار را می توان به سرعت با استفاده از رنگ تشخیص داد و از برداشته شدن آن از روی اجناس جلوگیری نمود، بارکد ها به شما اجازه می دهد با استفاده از اسکن، هویت اجناس را تشخیص دهید.

برچسب های امنیتی بارکد دار بر روی اجناس ممکن است به راحتی با استفاده از دستگاه های موجود و قابل حمل اسکن شوند.

برچسب امنیتی بارکددار

سه عنصر شناسایی برچسب امنیتی بارکددار

  1. برچسب های امنیتی بارکددار با کدهای رنگی به شما اجازه می دهد شناسایی بصری سریعی داشته باشید.
  2. اعداد متوالی تشخیص بصری منحصر به فرد را تسهیل می کند.
  3. بارکدها شناسایی سریع و کامل اجناس و هویت آنها را ممکن می سازند.

داده های به دست آمده از اسکنرهای قابل حمل بارکد را می توان به آسانی در سیستم رایانه مرکزی آپلود کرد و با استفاده از آن هویت اجناس را تشخیص داد. همچنین اینکار نیاز به جمع آوری اطلاعات سالانه را کمتر می کند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.