هولوگرام و گوش انسان

هولوگرام و گوش انسان

در سال ۱۹۵۷، یک پزشک و متخصص طب سوزنی به نام پل نوژیه فرانسوی اکتشاف کاربرد هولوگرام و گوش انسان دست یافت که اگر نقاط مستعد طب سوزنی(نقاطی که با فرو کردن سوزن در آنجا عمل درمان انجام می گیرد) در گوش را به هم وصل کنیم، طرح یک انسان کوچک به دست می آید.

دکتر تری اولسون، روان زیست شناس دانشگاه UCLA، به این کشف نایل آمد که این میکروسیستم داخل گوش را می توان جهت تشخیص دقیق آنچه در بدن در جریان است به کار برد. در یکی از آزمایشات، او چهل بیمار را فرا خواند و کل بدن آنها به جز گوششان را با ملحفه ای پوشاند و از یک متخصص طب سوزنی خواست تا تنها با مشاهده گوش آنها، دردهای مزمن قسمتهای مختلف بدن آنها را تشخیص دهد. بیماری های تشخیص داده شده توسط متخصص طب سوزنی، به میزان ۲/۷۵ درصد با آزمایشات پزشکی مطابقت داشت.

کاربرد هولوگرام و گوش انسان

محرکهای الکتریکی نقاط مستعد طب سوزنی

اولسون با بررسی هولوگرام و گوش انسان و استفاده از محرکهای الکتریکی نقاط مستعد طب سوزنی در داخل گوش، به درمان دردهای مزمن، مشکلات ناشی از اضافه وزن، از دست دادن قوه شنوایی و تقریبا هرگونه اعتیادی پرداخت. موفقیت او در درمان اعتیاد به حدی بود که مورد استفاده کلینیکهای لس آنجلس و نیویورک قرار گرفت.چرا نقاط مستعد طب سوزنی باید به شکل آدم مینیاتوری پشت سر هم ردیف باشند؟ اولسون گمان می کند که همه ی اینها به خاطر ماهیت هولوگرافیک ذهن و بدن است. درست همان طور که هر بخش هولوگرام حاوی تصویر کل است، هر بخش از بدن نیز ممکن است حاوی تصویر کل باشد.


درباره هولوگرام و گوش انسان

گوش حتی می تواند مشکلات مربوط به استخوانها و اعضای داخلی بدن را نیز آشکار کند. یکبار وقتی اولسون با یکی از دوستانش به ماهیگیری رفته بود، متوجه پوسته ای غیر عادی در داخل یکی از گوشهای دوستش شد و چون می دانست این نقطه مربوط به قلب است، پیشنهاد کرد که هر چه زودتر به متخصص قلب رجوع کند. تشخیص متخصص قلب این بود که او دارای مشکل قلبی حادی است که نیاز فوری به جراحی قلب باز دارد.

کاربرد هولوگرام در شناسایی بیماری

دکتر رالف الن دیل، رییس بخش مرکز مطالعات طب سوزنی فلوریدا، شواهدی بدست آورده که حداقل ۱۸ مورد از این هولوگرام های کوچک، در سرتاسر بدن وجود دارد(مثل دستها، پاها، بازوها، گردن، زبان و حتی لثه) و بقیه این هولوگرامها هنوز کشف نشده اند. به عقیده دیل، هر انگشت و حتی هر سلول بدن ممکن است حاوی میکروسیستم مستعد طب سوزنی(هولوگرام کوچک) خاص خود باشد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.