چاپ برچسب هولوگرامی مانع جعل و تقلب

برچسب های هولوگرامی

چاپ برچسب های هولوگرامی 

محصولات تقلبی مشکلی است که طیف وسیعی از صنایع را تحت تاثیر خود قرار می دهد. صنایعی همچون داروسازی، مد و فشن، لباس، غذا و حوزه های دیگر با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. اما باید به خاطر داشته باشید که به عنوان صاحب یک کسب وکار گزینه هایی را برای مقابله با جعل و تقلب پیش روی خود خواهید داشت. یکی از این گزینه ها، استفاده از چاپ برچسب های هولوگرام جزییات برند بر روی آن است.

مطمئن شوید که نشان تجاری شما ثبت شده است

ثبت کردن نشان تجاری یکی از مهم ترین مراحلی است که صاحب کسب وکار برای محافظت از برند خود می تواند انجام دهد. مطمئن شوید که نشان تجاری خود را در همه کشورها ثبت می کنید. این کار در برگیرنده فروش و تولید است و شما را مطمئن می سازد که افراد متقلب نمی توانند از برندینگ شما سوء استفاده کنند و آن را جعل نمایند. همچنین باید نشان تجاری خود را در آژانس های مختلف نیز ثبت کنید. باز هم چنین کاری باید در همه کشورها انجام شود. این موضوع مانع از جعل و تقلب محصولات شما می شود.

برچسب هولوگرام

بهترین فناوری را انتخاب کنید

همانطور که می دانید فناوری های شگفت انگیزی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از محصولات خود مراقبت نمایید. به عنوان مثال تولید کنندگان حوزه مد و فشن و خرده فروشان می توانند از نخ هایی استفاده کنند که خواص نوری منحصر به فردی دارد. از اینگونه نخ ها می توان برای دوختن الگوهای نامرئی بر روی پارچه استفاده کرد. چنین الگوهایی تنها زیر نور پلاریزه شده قابل مشاهده هستند. اگر چنین تکنیکی برای شما گران قیمت است یا اصلا برای کسب وکارتان مناسب نیست، می توانید از چاپ برچسب های هولوگرام دار استفاده کنید. چاپ کاغذ هولوگرامی یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای جلوگیری از جعل و تقلب است زیرا تکرار و تکثیر چنین هولوگرام هایی بسیار دشوار است و اگر جعل و تقلبی صورت گیرد خیلی زود نشان داده می شود.

انواع برچسب هولوگرامی
مشتریان خود را آموزش دهید

به مشتریان خود آموزش های لازم را بدهید تا بتوانند جعل و تقلب ایجاد شده در محصول را به خوبی شناسایی کنند. شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود را در سایت قرار دهید یا به شکل بروشور در بیاورید و در اختیار مشتریان بگذارید. زمانی که اطلاعات کافی در مورد محصولات تقلبی به دست آوردند؛ می توانند از خرید چنین مواردی خودداری کنند. همچنین شما می توانید لیستی از خرده فروشان مطمئن و قابل اعتماد را منتشر کنید که محصولات شما را به فروش می رسانند.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1