راه های مطمئن برای خرید هولوگرام HP

هولوگرام HP

شرکت hp در بسیاری از کشورهای جهان بر روی کارتریج های جوهر افشان و لیزری خود از هولوگرام HP و لیبل های امنیتی برای تشخیص کارتریج اورجینال اچ دی از محصولات تقلبی و بدون کیفیت استفاده می کنند.

این برچسب‌ها و لیبل ها شامل ویژگی های پیشرفته بوده که امکان تقلب را برای افراد ، سخت و پیچیده می‌کند و همچنین برای کاربران در تشخیص کارتریج اورجینال hp از نمونه‌های تقلبی و بدون کیفیت کمک بسیار بالایی می کند.


 1.هولوگرام HP و بررسی برچسب آن

برچسب را به چپ و راست و بالا و پایین تکان داده تا حالت بهتر خاصیت های هولوگرام HP را ببینید.

2.هولوگرام HP از طریق کد QR

با استفاده از موبایل های هوشمندی که کد QR را می شناسند ، این کد را ضبط می کند تا پاسخ را از HP بگیرد .

3.برچسب هولوگرامی آنلاین – هولوگرام HP

با استفاده از اینترنت شما می توانید وارد سایت www.hp.com/go/ok شوید و شماره سریال را وارد کنید تا از اعتبار آن آگاه شوید.

هولوگرام HP

انواع شماره‌ گذاری هولوگرام HP

هولوگرام HP – شماره‌ گذاری بصورت شفاف:

یک قسمت از هولوگرام اعداد موردنظر تا ۹ رقم بصورت شفاف و بدون رنگ ایجاد می‌شود و هر هولوگرام رقم خاص خود را دارد که می‌توان از یک شروع و به ۹۹۹۹۹۹۹۹۹ خاتمه یابد اثری از این اعداد پس از کنده ‌شدن هولوگرام بصورت قرمز رنگ بر روی محل نصب ‌شده باقی می‌ماند.

هولوگرام HP – شماره‌گذاری به ‌صورت جوهرافشان:

  • می‌توان با استفاده از دستگاه ink jet اعداد و ارقام مورد نظر برروی هولوگرام چاپ کرد.
  • می‌توان اعداد و ارقامی را روی هولوگرام HP بصورت برجسته ایجاد کرد.
  •  می‌توان اعداد مورد نظر را با لایه‌ای از مواد قابل خراشیدن پوشانید که پس از رسیدن هولوگرام HP به دست مصرف‌کننده، او می‌تواند با کشیدن شی‌ء زبری بر روی لایه اعداد پنهان شده در زیر آن را نمایان سازد مانندID pan کارت‌های اینترنتی.

فیلم یک هولوگرام برای پادشاه

قصه کتاب پرخواننده «یک هولوگرام برای پادشاه» تبدیل به فیلم سینمایی می‌شود. تام هنکس بازیگر اصلی نسخه سینمایی این کتاب پرفروش و موفق است. کتاب «یک هولوگرام برای پادشاه» اوایل سال جاری میلادی روی پیش‌خوان کتاب‌فروشی‌ها قرار گرفت و بلافاصله تبدیل به یکی از کارهای مطرح ادبی روز شد. فیلم‌نامه اقتباسی «یک هولوگرام برای پادشاه» را خود تام تیکور می‌نویسد.

نویسنده کتاب دیوید اگرز در کار نوشتن فیلم‌نامه فیلم، همکاری نخواهد داشت. قصه کتاب اگرز در کشور عربستان سعودی اتفاق می‌افتد و کاراکتر اصلی آن آلن کلای است که نقش او را تام هنکس در فیلم بازی خواهد کرد. تام تیکور که تام هنکس را سال قبل در فیلم کم‌فروش «اطلس ابری» کارگردانی کرد، امر کارگردانی این فیلم تازه را به عهده داشت.

آلن کلای یک تاجر است که سخت در تلاش است تا بتواند کسب و کار خوبی را در عربستان سعودی به راه بیندازد. او پس از شکست‌های سخت اقتصادی در آمریکا، راهی این کشور عربی شده است. ولی این مرد میانسال در کشور عربستان سعودی با یک سری مشکلات روبرو می‌شود. او که قصد فراهم کردن هزینه‌های بالای دانشگاهی دخترش را دارد، به زودی تصمیم به انجام یک کار بزرگ می‌گیرد.

شرکت فیلم‌سازی تام هنکس

شرکت فیلم‌سازی تام هنکس یکی از تهیه کنندگان اصلی «یک هولوگرام HP برای پادشاه» است. این شرکت فیلم را با همکاری شرکت مستقل فیلم‌سازی ایکس فیلمز تهیه خواهد کرد. قرار است کلید فیلم‌برداری این درام پرتنش اجتماعی اوایل فصل پاییز در یکی از کشورهای عربی زده شود.

احتمال بسیار کمی وجود دارد که لوکیشن‌های عربستان سعودی به عنوان مکان‌های اصلی فیلم‌برداری انتخاب شوند.

«اطلس ابری» تام هنکس سال قبل نتوانست تماشاگران زیادی را جذب خود کند و با وجود هزینه‌های بالای تولید خود (حدود ۱۰۲ میلیون دلار) فقط ۲۷ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.

تام هنکس

تام هنکس که تا به حال دوبار موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد سال شده است، هم اکنون فیلم «نجات آقای پنکز» را آماده اکران عمومی دارد. او در این درام شرح حال‌گونه در نقش والت دیزنی مدیر و مؤسس کمپانی والت دیزنی بازی کرده است.
قصه این فیلم در دهه پنجاه میلادی اتفاق می‌افتد و مسائل مربوط به تولید فیلم معروف «مری پاپینز» ،خط اصلی قصه آن را تشکیل می دهد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.