برچسب های Peel and Reveal و بررسی مزیت های آن ها

برچسب های Peel and Reveal

یکی از نمونه های اصلی برچسب های Peel and Reveal و هولوگرام ها مواردی است که برای تبلیغ و ترویج موضوعی به کار می رود. اول از هر چیزی باید ببینیم که این برچسب ها دقیقا چه چیزی هستند ؟ خوب پاسخ به این سوال بسیار ساده است.

این موارد، برچسب هایی هستند که باعث ذخیره فضای موجود می شوند و از صفحات متعددی تشکیل یافته اند. لایه بالایی آن را می توان به راحتی برداشت. بعد از کنده شدن لایه بالایی، اطلاعات موجود در لایه پایینی نشان داده می شود. در این مقاله قصد داریم سه مورد از مزایای برچسب های Peel and Reveal را با هم مرور کنیم.

اطلاعات موجود در برچسب های Peel and Reveal

برچسب های Peel and Reveal می توانند اطلاعات زیادی را در یک فضای کوچک نشان دهند. یکی از مزایای اصلی این برچسب ها و یا هولوگرام ها، ذخیره کردن فضای موجود است. به عنوان مثال، یک بطری کوچک را در نظر بگیرید که برای نگهداری دارو از آن استفاده می شود. اطلاعات زیادی باید روی این بطری ها گنجانده شود بنابراین از چنین برچسب هایی بر روی آن استفاده خواهد شد. اگر از یک برچسب با اندازه معمولی استفاده شود باید برای خواندن موارد و اطلاعات موجود در آن از ذره بین استفاده کنید.

 برچسب های Peel and Reveal

با استفاده از برچسب های peel and reveal، شما می توانید یک صفحه متفاوت به هر کدام از عناصر اطلاعاتی اختصاص دهید. هضم چنین اطلاعاتی برای کاربران ساده تر و راحت تر خواهد بود. بطری هایی که برای نگهداری دارو مورد استفاده قرار می گیرد تنها یک نمونه کوچک است. اگر اطلاعات زیادی برای نمایش در یک فضای کوچک دارید، شما می توانید اصل یکسانی را بر روی همه محصولات اعمال کنید. با وجود مقررات مختلف، غذاها نیز در این طبقه بندی قرار می گیرند. یکی از موارد دیگر برای استفاده از برچسب های این چنینی، در حوزه تبلیغ و ترویج محصولات است.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

برچسب های Peel and Reveal چند صفحه ای

شما می توانید با برچسب های چند صفحه ای توجه کاربر را به خود جلب کنید. شما به عنوان یک تولید کننده ماده غذایی مجبور هستید اطلاعات غذایی را بر روی آن بنویسید حتی اگر مشتری نگاهی به آن نکند. در چنین شرایطی می توانید از برچسب های peel and reveal استفاده کنید تا بتوانید توجه مشتری را به اطلاعات مورد نظر جلب کنید. به عنوان مثال شما می توانید از لایه بالایی برای نشان دادن تصاویر جذاب و چشم نواز استفاده کنید. اطلاعات مهم و ضروری را می توان در لایه پایینی نمایش داد. ضرورتا، استفاده از چنین برچسب هایی می تواند یک ابزار فروش عالی در بازار رقابتی امروز باشد.

 برچسب های Peel and Reveal چند صفحه ای

نشان دادن آثار هنری مختلف و اجرای تبلیغات

علاوه بر اضافه کردن اطلاعات متعدد به یک فضای کوچک، چاپ دیجیتال به شما کمک می کند آثار هنری مختلفی را بر روی هر کدام از لایه ها نمایش دهید. زمانی که به این گزینه فکر می کنید، چنین برچسب هایی می تواند انتخاب خوبی برای کارهای تبلیغاتی یا حتی محصولات فصلی باشد. بازاریابی محصولات به یک روش شایع برای رقابت در عصر دیجیتال امروز تبدیل شده است و شما می توانید از این برچسب ها برای ارائه چنین محصولاتی استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید برنامه ریزی تبلیغات بعدی است.

بیشتر بدانید: برچسب ضد سرقت

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.