تکنولوژی هولوگرام

پرينتر هاي سه بعدي

هولوگرام کارت شناسایی

برچسب های هولوگرامی که قابل انطباق با خواست و نیاز مشتری و التزام سند مورد نظر می باشد هم از لحاظ طراحی و هم از نحوه الصاق باید منطقی باشد. کارت های شناسایی از این قاعده مستثنی نیستند و نحوه ی اعمال آن متفاوت است.

جنس کارت های شناسایی عموما از PVC و یا PC (هولوگرام کارت پی وی سی) هستند که بهترین راه حل برای این سبک از اسناد هویتی و شناسایی، استفاده از لمینیت شفاف است. علاوه بر تمام این ها می توان از جلوه های امنیتی یو وی نیز استفاده کرد.

پرینتر های سه بعدی

ویژگی های لیبل هولوگرام ترکیبی

هولوگرام ها می توانند در قالب ها و برش های مختلف، با سایر لیبل ها ترکیب شوند تا علاوه بر حفظ امنیت و حراست از اصالت کالا، بتوانند اطلاعات دیگر لازم را درمراحل بعدی روی آن چاپ کنند.این گونه لیبل ها از چاپ سریال (لیزری یا ترمال ترنسفر) فراتر رفته و با فضای سفیدی که در نظر گرفته است، قابلیت چاپ های گوناگون و پیشرفته، با تکنیک های دیگر چاپی را فراهم می سازد.
در این فضا امکان قرار دادن هر چیزی وجود دارد. مثل اسکرچ، سریال، بارکد، تاریخ انقضا،لوگو و نام سازمان یا سازنده و یا هر اطلاعات دیگری که سفارش دهنده احتیاج دارد.

نمونه متعلق به شرکت بعدنگار ایرانیان(ایران هولوگرام )می باشد.

سفارش هولوگرام رول

برچسب های سرد هولوگرام را می توان به صورت تک و پشت سر هم روی کاغذ سیلیکونی، به صورت رول ارائه داد. تحویل رول به مشتری با توجه به سفارش مشتری با عرض و متراژ متفاوت و بوبین های استاندارد مربوط به دستگاه های چاپ و پس از چاپ تولید می شود.دلیل عمده سفارش هولوگرام به صورت رول، انجام عملیات تکمیلی پس از چاپ، مثل لیبل-پرینت برای چاپ اطلاعات متغیر روی هولوگرام می باشد.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1