راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

کاربردهای متداول هولوگرام

برچسب های هولوگرامی ما نقطه هایی دارند که الگوها را رها میکنند تا حالت آن ها را نشان دهند. دیگر برچسب های امنیتی و مهرها ممکن است دیگر کلمات و نشانه ها را دارا باشند اما بصورت مشابه استفاده میشوند. در اینجا اصول راهنمای نصب برچسب های هولوگرام وجود دارد.

۱/ کوچک کردن ارتباط و فشار با قسمت چسب دار برچسب

برای نصب برچسب های هولوگرام ، از فشار نور استفاده کنید تا به صورت دستی برچسب را ازبین برده و آن را به انگشتتان منتقل کنید. سپس فورا برچسب را در سطح مورد نظر به کار ببرید بیشتر به نظر میرسد که طرح شفاف آن اگر قسمت چسب دار آن با فشار خیلی زیاد به کار رود یا برچسب ها برای مدت طولانی بر روی انگشت شما قرار گیرد فعال شود.

۲/ استفاده از مرطوب کننده ی پوست

زمانی که برچسب های هولوگرام  را بکار میبرید برای نوک انگشتان از مرطوب کننده استفاده کنید که با قسمت چسپدار برچسب تماس پیدا کند.رطوبت افزوده شده به دستتان احتمال فعال شدن طرح های شفاف را در طول کار به حداقل میرساند.اگر پوست انگشتتان خشک است بدیهی است که طرح شفاف آن فعال خواهد شد.

راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

۳/ استفاده از یک سرانگشت لاستیکی

یک سر انگشت لاستیکی را روی نوک انگشتتان بپوشانید تا برای لمس قسمت چسب دار برچسب استفاده شود. سرانگشت لاستیکی یک قسمت برامده و یک قسمت مسطح دارد. قسمت مسطح آن بهتر کار میکند. در صورت نیاز نوک آن را به داخل برگردانید تا قسمت مسطح نمایان شود. سرانگشت لاستیکی در اکثر فروشگاه های محصولات اداری در دسترس هستند. آن ها معمولا برای بهبود بایگانی دستی و بخش بندی صفحات استفاده میشوند.

۴/ برچسب را به شکل پرچم کنید

در مرحله آخر نصب برچسب های هولوگرام یک بخش از خط ان را به عقب برگردانید تا بخشی از قسمت چسب دار نمایان شود. بخش نمایان شده ی چسب دار را به سطح مورد نظر بچسپانید، سپس میان قسمتی که برچسب ضمیمه ی آن شده است تعادل کافی را ایجاد کنید. از وسایل فلزی یا پلاستیکی استفاده نکنید.استفاده از تیغه ی چاقو یا قیچی و یا دیگر وسایل سخت و محکم برای چسپاندن یک برچسب توصیه نمیشود. خطوط خشک و سخت موجب فعال سازی طرح ها میشود.

راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

کاربردهای متداول هولوگرام

  • برچسب های تایید شناسایی (آی دی شرکتی-کارت های اعضا و کارکنان)
  • برچسب های تایید برای (کارهای هنری-سکه ها-امضا و مجوز محصولات) قابل وصول
  • برچسب های تایید برای اسناد (کارت هدیه های اعتباری-چک های بانکی و غیره)
  • بسته بندی محصولات برای افزایش محافظت از نشانه ی امنیتی کالا
  • گواهی نامه ی رانندگان یا آی.دی کارت،ظهر نویسی یا تجدید
  • برچسب های دارایی و تجهیز
  • کارت پارک

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.