راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

برچسب های هولوگرامی ما نقطه هایی دارند که الگوها را رها میکنند تا حالت آن ها را نشان دهند. دیگر برچسب های امنیتی و مهرها ممکن است دیگر کلمات و نشانه ها را دارا باشند اما بصورت مشابه استفاده میشوند. راهنمای نصب برچسب های هولوگرام تحت مراحل عادی و بعد از اینکه برچسب ها بکار برده شدند الگوی آن در زمانی که برچسب کنده شد به چشم میخورد.

اگرچه تحت شرایط خاص این خواص میتوانند بصورت غیر عمد فعال شوند. آن هم زمانی که برچسب در فرآیند چسپیده شدن است. در اینجا اصولی مبنی بر کوچک کردن طرح شفاف وجود دارد.

کوچک کردن ارتباط و فشار با قسمت چسپ دار برچسب

از فشار نور استفاده کنید تا به صورت دستی برچسب را ازبین برده و آن را به انگشتتان منتقل کنید. سپس فورا برچسب را در سطح مورد نظر به کار ببرید بیشتر به نظر میرسد که طرح شفاف آن اگر قسمت چسپدار ان با فشار خیلی زیاد به کار رود یا برچسب ها برای مدت طولانی بر روی انگشت شما قرار گیرد فعال شود.

از مرطوب کننده ی پوست استفاده کنید – راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

زمانی که برچسب های هولوگرام  را بکار میبرید برای نوک انگشتان از مرطوب کننده استفاده کنید که با قسمت چسپدار برچسب تماس پیدا کند.رطوبت افزوده شده به دستتان احتمال فعال شدن طرح های شفاف را در طول کار به حداقل میرساند.اگر پوست انگشتتان خشک است بدیهی است که طرح شفاف آن فعال خواهد شد.

راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

از یک سرانگشت لاستیکی استفاده کنید – راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

یک سر انگشت لاستیکی را روی نوک انگشتتان بپوشانیدتا برای لمس قسمت چسپ دار برچسب استفاده شود.سرانگشت لاستیکی یک قسمت برامده و یک قسمت مسطح دارد.قسمت مسطح آن بهتر کار میکند.در صورت نیاز نوک آن را به داخل برگردانید تا قسمت مسطح نمایان شود. سرانگشت لاستیکی در اکثر فروشگاه های محصولات اداری در دسترس هستند.آن ها معمولا برای بهبود بایگانی دستی و بخش بندی صفحات استفاده میشوند.

برچسب را به شکل پرچم کنید – راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

یک بخش از خط ان را به عقب برگردانید تا بخشی از قسمت چسپ دار نمایان شود. بخش نمایان شده ی چسپ دار را به سطح مورد نظر بچسپانید، سپس میان قسمتی که برچسب ضمیمه ی آن شده است تعادل کافی را ایجاد کنید. از وسایل فلزی یا پلاستیکی استفاده نکنید.استفاده از تیغه ی چاقو یا قیچی و یا دیگر وسایل سخت و محکم برای چسپاندن یک برچسب توصیه نمیشود. خطوط خشک و سخت موجب فعال سازی طرح ها میشود.

راهنمای نصب برچسب های هولوگرام

کاربردهای متداول هولوگرام

  • برچسب های تایید شناسایی (آی دی شرکتی-کارت های اعضا و کارکنان)
  • برچسب های تایید برای (کارهای هنری-سکه ها-امضا و مجوز محصولات) قابل وصول
  • برچسب های تایید برای اسناد (کارت هدیه های اعتباری-چک های بانکی و غیره)
  • بسته بندی محصولات برای افزایش محافظت از نشانه ی امنیتی کالا
  • گواهی نامه ی رانندگان یا آی.دی کارت،ظهر نویسی یا تجدید
  • برچسب های دارایی و تجهیز
  • کارت پارک

بعد از بیان کاربرد های هولوگرام یکی از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار گرفت ثبت تصاویر هولوگرام می باشد.

ثبت تصاویر هولوگرام

برچسب های هولوگرامی طراحی شده میبایست نقشی متداول با یک متن و یا لوگوی منحصربفرد باشند. برای افزایش امنیت،ما بر ثبت همه ی نقش های متداول بر روی برچسب های موجود برای جلوگیری استفاده ی بیش از یک مشتری تاکید میکنیم.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1