تولید تصاویر سه بعدی

تولید تصاویر سه بعدی

دانشمندان به تازگی توانستند موادی جدید از تولید تصاویر سه بعدی را کشف کنند که سبب می شود یک شی دو بعدی در زیر اشعه های خاصی به صورت تصاویر سه بعدی به نظر برسند .
برخلاف تولید تصاویر سه بعدی  هولوگرام ها با منبع نور خاص ،این ماده ی تازه اکتشاف یافته سبب چرخش سایر ابزار به کار برده شده بدون توجه به زوایا می شود و باعث می شود تصاویر واقعی تر و بهتر به نظر برسند

تولید تصاویر سه بعدی

کاربرد تولید تصاویر سه بعدی

دانشمندان سطوح دو بعدی که با اشیای کوچک پوشیده شده است را ایجاد کرده اند که در آن اجزای کوچک به صورت اشکال سه بعدی نمایش داده می شوند برخلاف هولوگرام ها که به منبع نور خاصی نیاز دارند ،این سطوح به نور متعادلی برای ایجاد تصویر نیاز دارند .

این سطوح سه بعدی نقش مهمی در تکنولوژی دارند ،برای مثال به کار گیری این فناوری در تلویزیون و گوشی های هوشمند رایج بدون نیاز به پرداخت قیمت های کمر شکن اهمیت والایی دارد .پروژکتورها بدون در نظر گرفتن زوایا می توانند به سطوح صفحات نمایشگر به حرکت در آیند .

 هولوگرام سه بعدی

شرکت بعد نگار ایرانیان( ایران هولوگرام )  تلاش بسیاری در راستای پاسخ به نیاز های مشتریان در راستای تولید انواع هولوگرام مانند هولوگرام سه بعدی  و انواع برچسب ها نظیر  برچسب ضد سرقت … دارند. محصولات هولوگرامی تولید شده توسط  این شرکت اعتبار و سرمایه شما را حفظ می کند و با استفاده از روش های پیش رفته هولوگرام هایی تولید می کنند که نیاز و امنیت شما را برآورده کند .

شرکت بعد نگار ایرانیان

با شرکت بعد نگار ایرانیان در ارتباط باشید و با مشاوره های آنها اطلاعات کافی در باب محصولات و برچسب های هولوگرامی و برچسب امنیتی به دست آورید .این شرکت مفتخر به تولید محصولات چشم نوازی است که سبب شگفت زدگی مشتریان خود بیش از گذشته شده است .


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1