تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

اگرچه رنگ و تصویر می تواند به متمایز بودن برچسب شما کمک کند اما تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی نیز مسئله بسیار مهمی است. نوع تایپوگرافی که مورد استفاده قرار می دهید می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی تقویت کلمات و تصاویر به کار برده شده داشته باشد. به طور خلاصه، اگر بتوانید تایپوگرافی مناسبی برای برچسب های خود انتخاب کنید قادر خواهید برچسب ضد سرقت خود را قوی تری سازید و افراد زیادی را به آن جذب کنید. عکس این موضوع نیز صادق است.

اگر نوع تایپوگرافی که انتخاب می کنید درست نباشد، با وجود تصاویر و محتوای قوی باز هم جذابیتی برای مخاطبان هدف در بازار نخواهید داشت. نوع فونتی که مورد استفاده قرار می دهید تاثیر بسیار زیادی بر روی خوانش آن توسط مشتریان احتمالی خواهد داشت و می تواند پیامی که قصد انتقال آن را دارید تقویت نماید. انتخاب های ساده همچون فونت serif یا sans serif می تواند بر روی درک افراد از برند شما تاثیر بگذارد.


تاثیر فونت در تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

اگر در مورد نوع فونتی که در هولوگرام خود باید استفاده کنید مطمئن نیستید یکی از اصلی ترین اهدافی که دوست دارید از فونت های خود دریافت کنید، ایجاد کلماتی بر روی برچسب هولوگرامی است که خواندن آن آسان باشد. افزایش خوانش، تاثیر کلمات شما را افزایش خواهد داد. این کار از حجم کاری که مشتریان احتمالی باید برای خواندن برچسب انجام دهند نیز می کاهد. معمولا فونت sans serif نسبت به سایر فونت ها خوانایی بهتری فراهم می کند. مواردی همچون اندازه و فاصله بین حروف باید مد نظر قرار گیرد.

 تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی

انتخاب فونت کنتراست برای برچسب های هولوگرامی

استفاده از یک فونت مشابه برای برچسب هولوگرامی  به نظر اغواکننده می رسد زیرا می توانید مطمئن باشید که همه آنها به خوبی با یکدیگر کار می کنند. اگر از فونت های کنتراست استفاده می کنید، قادر خواهید بود تاثیر بیشتری بر روی خواننده داشته باشید. فونت های مشابه زمانی که در فضای کوچکی همچون برچسب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرد می تواند برای جذب مخاطب به خوبی مبارزه کند. فونت های کنتراست را به سختی می توان در جای مناسب قرار داد اما می تواند توجه افراد را به خود جلب کند. استفاده از یک فونت san sarif برای متن اصلی با فونت sarif اضافی می تواند برچسب شما را متمایز سازد.

در تایپوگرافی برچسب های هولوگرامی، فونت را می توان به گونه ای به کار برد که باعث تقویت برند شما شود. به همین خاطر صرف زمان برای ازمودن فونت های مختلف و انتخاب بهترین گزینه بسیار ارزشمند است. به عنوان مثال اگر برند شما سنتی است و دوست دارید به صورت کلاسیک نشان داده شوید بهتر است از فونت script استفاده کنید. از سوی دیگر اگر دوست دارید پروژه ای تمیز، مدرن و شیک داشته باشید بهتر است از فونت هایی همچون Century Gothic استفاده کنید.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.