ثبت تصاویر هولوگرام(HIR) جدید

ثبت هولوگرام های HIR

انجمن بین­ المللی تولیدکنندگان هولوگرام (IHMA) بخش HIR را به یک پروسه­ ی کاملاً آنلاین تبدیل و آپدیت کرده  و آن را به یک بخش کارآمد برای اعضا در ثبت تصاویر هولوگرام هایشان تبدیل کرده است. توسعه­ ی HIR جدید هم ­اکنون در دست اقدام است و به دنبال یک پروژه­ ی طولانی مدت برای ارتقای (upgrade) سیستم می­ باشد.آزمون بتا با موقعیت روی سیستم اجرا شده و آماده­ ی گسترش است.

مزایای سیستم ثبت هولوگرام HIR  برای اعضا

  • ثبت کارهای هنری به صورت الکترونیک است و در نتیجه بررسی طرح­ها سریع­تر انجام می­شود.
  • دیگر به کپی هارد برای ثبت طرح­ها نیاز نیست و در نتیجه پروسه­ ی ثبت سریع­تر انجام می­شود.
  • سهولت در استفاده از این جهت  که اینترنت از روش­های ارتباطی ایمن استفاده می­کند.
ثبت تصاویر هولوگرام

اداره­ ی جاسوسی

در همکاری با اداره­ ی جاسوسی جعل(CIB)،که HIR را اداره می­کند،یک مجموعه از بخش­های آموزشی آنلاین شروع خواهد شد.اعضایی که کاربرهای اصلی(high users)از HIR فعلی باشند،در ابتدا مورد آموزش قرار می­گیرند و بعد از آن­ها کاربران پایین­ تر HIR.

سیستم جدید نه تنها مناسب­ تر،کارآمدتر و استفاده از آن آسان­تر است،بلکه آپدیت و طراحی جدید برای تقاضاهای HIR ارائه می­دهد تا راه­های مفیدتری که امروز هولوگرام­ ها طراحی و استفاده می­شوند را منعکس کند. IHMA امیدوار است که این پیشرفت­های جدید در HIR،اعضا را تشویق خواهد کرد که به استفاده از HIR ادامه دهند،که هم آن­ها و هم مشتریانشان را از جعل کردن غیر عمدی و سهوی تخلف کپی­ رایت محافظت می­کند.

ثبت تصاویر هولوگرام ( HIR)

HIR ،ثبت هولوگرام­ های مورد استفاده در تمام دنیا است،به صورت منظم توسط اعضای IHMA آپدیت می­شود و تحت شرایط اطمینان و امنیت محض اجرا می­شود.با استفاده از HIR،تولیدکنندگان می­توانند بررسی کنند که یک هولوگرام که آن­ها قصد دارند بسازند یک کپی ممنوع  از یک هولوگرام موجود نباشد و هیچ قانون کپی رایتی را نقض نخواهد کرد.

مدیریت پروسه­ های امنیت در ثبت تصاویر هولوگرام

به علاوه،با بیشتر شدن تعداد سازمان­هایی که در حال معتبر شدن با ISO 14298 هستند-مدیریت پروسه­ های امنیت چاپ یا امنیت برگه(foil)-برای تولیدکنندگان اوراق بهادار مانند اسکناس،سندهای ID یا برگه­ های امنیت،IHMA اعضای خود را تشویق خواهد کرد که هولوگرام­ های خود را ثبت کنند.انجام یک پیش ­بررسی ثبت یک هولوگرام و ثبت هولوگرام­ ها در حال حاضر توسط Integraf و NASPO مورد نیاز است،دو سازمان پیشروی جهانی برای تصدیق ۱۴۲۹۸٫

ISO 14298 مخصوص الزامات مربوط به مدیریت پروسه­ های امنیت چاپ است و یک سازمان انتقالی از CWA 14641 سابق است.

اهداف ISO 14298 در ثبت تصاویر هولوگرام

  • ارتقای امنیت صنایع مربوط به چاپ و کمک به نبرد در مقابل تقلب و جعل اسناد
  • کاهش موانع تجارتی با تشویق اقدامات متحدالشکل در سراسر دنیا
  • ارضا کردن نیاز روبه رشد مشتریان به امنیت

دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.