رویکرد جدید هولوگرام کارت pc

برچسب هولوگرام کارت اینترنتی

هولوگرام کارت pc تکنولوژی جدید هولوگرام که در حال حاضر چند کشور در سطح جهان قادر به تولید آن هستند، روی صفحات پلی کربناتی تولید می شود که دو ویژگی شفافیت و متالایز بودن را به طور هم زمان دارد. نحوه اعمال هولوگرام های کارت pc روی سند امنیتی مورد نظر به گونه ای است که امکان جعل را تقریبا ناممکن می سازد.

ویژگی های هولوگرام کارت pc

در روش های مرسوم، الصاق هولوگرام حتی هنگامی که هولوگرام به صورت هات استمپ اعمال می شود و روی آن یک لایه محافظ  قرار می گیرد، بازهم امکان جعل و دستکاری و تحریف، هرچند محدود، وجود دارد. ولی در این تکنولوژی، پس از اینکه چاپ روی متریال خام پایه، صورت می گیرد، هولوگرام به صورت سرتاسری روی سطح سند، الصاق می شود.

این پروسه باید در تمیز ترین حالت ممکن و به دور از هر گونه گرد و غباری صورت گیرد. برخلاف هولوگرام های هات استمپ، این هولوگرام، در ماشین لمینیتور بسیار مقاوم است و ویژگی های اپتیکی و امنیتی خود را از دست نمی دهد. در نهایت روی آن یک لایه محافظ  لمینیت می شود.

ویژگی های هولوگرام های کارت pc

فرایند لمینیت لایه ها در هولوگرام کارت pc

فرایند لمینیت لایه ها، به خصوص لایه آخر و از طرف دیگر مواد مصرفی، به گونه ای است که این لایه ها با بدنه کارت ادغام می شوند و یک کارت یک پارچه را تشکیل می دهند که هیچ گونه چسبی در این بین دخیل نبوده است. و بدیهی است وقتی چسبی در کار نباشد، امکان جدا سازی یک شیء یکپارچه، بدون تخریب آن، امری بسیار بعید و ناممکن می باشد. این نوع هولوگرام ها به صورت ورق (Sheet) در عرض نسبتا بالا تولید می شوند و پس از اتمام کار، به قطع استاندارد یا مورد نظر، برش می خورند.

فرایند لمینیت لایه ها در هولوگرام های کارت pc

نمونه ها متعلق به شرکت OPTAGLIO می باشد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.