بسته بندی محصولات با هولوگرافی

بسته بندي محصولات با هولوگرافي

به گفته ی مانوج کوچا درخصوص بسته بندی محصولات با هولوگرافی، رئیس انجمن بین المللی ساخت هولوگرام ها پیشرفت های تکنولوژی، هولوگرام ها را به سمت برنامه های بسته بندی سوق می دهد. پایان تقاضای مصرف کننده و جستجوی بسته بندی هایی با مفهوم و طرحی جالبتر، نشان می دهد که هولوگرافی برای اثبات خود تلاش می کند تا تکنولوژی ای بسیار متنوع و انعطاف پذیر باشد. او خود را با فناوری های فرعی متفاوت، پرینت و مکالمه تطبیق می دهد و منجر به ایجاد محصولات و برنامه های جدید میشود.

کاربرد هولوگرافی در بسته بندی محصولات

هم اکنون نسل جدیدی از ساختارهای بصری با جلوه های بصری خاص در حال پیشرفت هستند که تشخیص را آسان و تقلید از آن را دشوار می کند. در حالی که تکنیک های جدید تکنولوژی، در پوشش و ساخت فیلم برای استفاده از ابزار های هولوگرافی با محدودیت هایی روبرو هستند همچنان به سمت جلو سوق داده می شوند. تکنیک های ابتکاری ویژه، تنوعی نامحدود از جلوه های بصری رنگارنگ سه بعدی که محدوده آن از روشن و جذاب تاویژگی ها و رنگ های گرافیک ظریف می باشد، پیشنهاد می دهند.

شفافیت، نشاط و درخشندگی هولوگرام آن را تبدیل به ابزار بسته بندی شده چشم نوازی می کند. فی الواقع مطالعات مختلفی در این زمینه که تکنولوژی نظر مصرف کننده ای را که در قفسه های مغازه یا سوپر مارکت به دنبال چیزیست راجذب میکند، انجام شده است. این تنها ویژگی است که صاحبان تمام برند ها برای داشتن تقاضای بیشتر برند در بسته بندی های خودبه دنبال آن هستند.

بسته بندي محصولات با هولوگرافي

بسته بندی جوايز با هولوگرام

هولوگرام ها همچنین برای بسته بندی ها جایزه ای در نظر می گیرند و علت آنکه شرکت های بیشتری از فیلم و فویل های هولوگرافی در بسته بندی های خود استفاده می کنند نیز همین می باشد. خمیر دندان، محصولات آرایشی و مراقبتی مصرف کنندگانی هستند که از عناصر هولوگرافی در بسته های خود استفاده می کنند. در این برنامه، امنیتی که بطور طبیعی توسط هولوگرام فراهم شده از مزایای ثانویه الگوی هولوگرافیست که بصورت سفارشی طراحی شده است و شامل گزینه ی ویژگی های امنیتی است تا بسته را در مقابل قاچاق حفاظت کند.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

نوآوری در فیلم های هولوگرافی بدلیل انعطاف پذیری بالا و چشم نواز بودن کاربرد های آن ایده آل هستند در نتیجه، افزایش فرصت های بصری خلاقانه برای بسته بندی و چاپ بمنظور مستحکم کردن هویت برند ها نگاه مصرف کننده را به خود جلب می کند و طرح های پیشین و قدیمی را تجدید می کند. بنابراین ظرفیت پایدار هولوگرافی که برای تجدید و تقوت برند ها ادامه دارد راهکارهایی هستند که نقش مهم تکنولوژی را قوت می بخشند.

بخصوص درمورد مسائل مربوط به مقابله با عدم قاچاق و تصدیق هویت کالا، که این ظرفیت اخیرا توسط صنعت هولوگرافی مورد توجه قرار گرفته است که دریافت جایزه برتر هولوگرافی درسال۲۰۱۷ یکی از نمونه های آن است.

بسته بندی محصولات با هولوگرافی

بسته بندی محصولات با هولوگرافی

زمانی که هولوگرافی طرح های چشم نواز خود را به بسته بندی ها انتقال می دهد به بسته های خود ارزشی با عنوان حفاظت محرمانه و موثررااضافه می کند. برای مثال عناصر بصری پیشرفته امنیتی موج گرافیکی از سوریز که با چشم غیرمسلح به راحتی قابل شناسایی می باشد به دلیل نقش خود به نمایش در آمده است.

بعنوان نسل بعد طرح بصری امنیتی توسط هولوگرام های سنتی مختل شده است. فناوری، طرحی با دو رنگ پراکنده ارائه میکند که در زاویه بازتاب مستقیم میتوان آن را مشاهده کرد. زمانی که تصویر برروی سطح عمودی بازاویه ۹۰ درجه می چرخد دو رنگ جایگزین یکدیگر می شوندکه تشخیص آن بسیار آسان و ارگونومیک می باشد.

مگنوم از هولستیک یک هولوگرام ایمن چشم نواز میباشد که جلوه های بصری مانند: نیروی محرکه، برجستگی که عمق را ایجاد می کند، نیروی جنبشی، فرزنل، تصاویر دوبعدی و سه بعدی، متن سه بعدی ،سطح شیب دار، گل و متن متحرک، خواندن حرکت پنهان لیزررا با یکدیگر و دیگر ویژگی ها ترکیب می کند.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

تکنیک جدید بسته بندی محصولات با هولوگرام

تکنیک های جدید تصویربرداری و ترکیب فناوری های معتبر با هولوگرام، در حال تولید دستگاه های پیشرفته امنیتی هستند که سهولت تصدیق منافع را با افزایش مقاومت دربرابر قاچاق ترکیب کرده و این امکان را می دهد که محصولات از طریق سیستم فراگیری که شامل ویژگی های حفاظت اعتبار، مکانیزم های ردیابی و دستگاه های سرمایه گذاری هستند، کنترل شوند.

واردات هولوگرام

پس به نظر درست می آید که بیش از هفتاد سال از زمان اختراع هولوگرام ها می گذرد، طبق معمول تکنولوژی همچنان مورد بحث باقی میماند و به پیشرفت خود بعنوان دستگاه بسته بندی با بالاترین درجه استاندارد جذابیت بصری،کیفیت،خلاقیت و انگیزه ادامه می دهد.

مجمع بین المللی ساخت هولوگرام ها متشکل از ۱۰۰ شرکت مهم جهانی در عرصه هولوگرام می باشد. اعضای آن شامل تولیدکنندگان وتبدیل کنندگان هولوگرام ها برای حفاظت از اسکناس، حامیان ضد قاچاق برند، بسته بندی، برنامه های گرافیکی و تجاری در سراسر جهان، شراکت فعال برای حرفه ای شدن، استانداردهای امنیتی و برچسب امنیتی کیفیتی می باشد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.