ماشین های لیبل عرض کم

هولوگرام امنیتی دیمتالایز

با پیشرفت تکنولوژی، سرعت گرفتن فرایند تولید و پیدایش ماشین های لیبل و از طرفی رقابت برندهای بزرگ در بسته بندی های متنوع و متفاوت، با بسته بندی های خاص و یونیک  و به خصوص لیبل ها و برچسب های امنیتی برای هر دسته محصول، تمایل به تیراژ پایین در تولید بسته بندی شکل گرفت. با افزایش تنوع محصولات، و استفاده از بسته بندی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی، کیفیت بالای بسته بندی، بسیار حائز اهمیت شد.

رسیدن به کیفیت بالا، با تیراژ پایین، و حتی در مواردی، سفارشات on demand ، بسیار هزینه بردار می باشد. اینجاست که ماشین های چاپ عرض کم، قدرت خود را به نمایش گذاشتند.


کاربرد ماشین های لیبل عرض کم

ماشین های عرض کم (Narrow Web) برای انواع چاپ و عملیات تکمیلی و تبدیلی (converting) آن ، مخصوصا چاپ برچسب امنیتی و بسته بندی، ماشینی ایده آل محسوب می شود. چرا که به شدت هزینه ها را کاهش می دهد.

کاربرد ماشین های لیبل عرض کم

کاهش هزینه ها به دلیل عرض کم تغذیه (Feeder) ماشین است که چیزی بین ۱۰تا۳۵ اینچ می باشد. طبیعتا این عرض کم باعث می شود که کار، باطله کم تری داشته باشد. کاهش پرت و باطله، به شدت روی هزینه های کلی چاپ تاثیر خواهد گذاشت. از طرفی دیگر، هزینه پلیت نیز به علت کوچک بودن آن، کم تر خواهد بود.

از مزایای دیگر تکنولوژی Narrow web ، اپراتور-دوست (operator friendly) بودن آن است. راه اندازی اولیه و تغییرات روی این ماشین ها بسیار سهل الوصول می باشد. هم چنین دارای انعطاف پذیری بیشتری برای چاپ محصولات متنوع می باشد که خود باعث می شود که دست طراحان در گرافیک های خاص تر در بسته بندی، ازاد باشد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.