بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی

خوانایی برچسب های هولوگرامی

اینکه  بخواهید ظروف مرتبط با حلال ها یا مواد شیمیایی را برچسب گذاری کنید یا به دنبال بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی و سایر موارد باشید زیاد مهم است. خواندن دست خط سایر افراد می تواند یک موضوع چالش برانگیز باشد. ماهیت تکراری برچسب های دست نوشته اغلب بدین معنی است که با افزایش تعداد، از خوانایی آن کاسته می شود. 

همچنین این دست نوشته ها را میتوان بهبود خوانایی برچسب ها توسط یک فرد نوشته نمی شود. اگر برچسب هولوگرامی مناسبی استفاده نشود یا برچسبی که مورد استفاده قرار می گیرد از بین رفته باشد شرایط بدتر می شود. شاید بتوان گفت یکی از نکات کلیدی برای مواجهه با چنین مشکلاتی این است که مطمئن شوید برچسب مناسبی دارید و  داده های دست نوشته را کمتر می کنید.

بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی

ایده های بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی

برچسب های صنعتی یا آزمایشگاهی

  • برای بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی سعی کنید از برچسب های صنعتی یا آزمایشگاهی استفاده کنید که برای چنین محیط هایی طراحی شده است. مواد مقاوم برای چنین برچسب هایی معمولا از پلی استر ساخته می شود و می توان آن را با لیزر انتقال حرارتی چاپ کرد. همچنین شما می توانید از پرینتر ماتریس نقطه ای استفاده کنید.

چاپ برچسب با لیزر

  • جهت بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی به طور کامل برچسب خود را با لیزر چاپ کنید. اگر دوست ندارید یک چاپگر مخصوص خریداری کنید ،چاپ کردن برچسب با  پرینترهای لیزری A4  راه حل بسیار عالی است. مقاومت برچسب ها می تواند حلال ها، مواد شیمیایی، عوامل پاک کننده، IPA، سوخت  و سایر مواد را تحمل کند.  شما می توانید از برچسب های خالی یا برچسب هایی استفاده کنید که  توسط تولید کننده برچسب از قبل چاپ شده است. به خاطر داشته باشید که برچسب های ورقه ای را تنها یکبار می توان چاپ کرد.
  • بالاترین دمای پلی استر حدود ۱۵۰ درجه سانتیگراد است و فرایند چاپ لیزری  تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد به مدت ۲۳ تا ۱۰۰۰ ثانیه گرم می شود. این موضوع بر روی عملکرد برچسب تاثیری ندارد اما  عاقلانه نیست که از  ورقه های برچسب بیشتر از یکبار استفاده شود. اگر شما نمی توانید به طور کامل از ورقه های A4 استفاده کنید سعی کنید از ورقه های A5 یا ورقه های کوچکتر بهره مند شوید.  قانونی وجود دارد که بیان می کند برچسب های مقاوم باید با کمک ورقه های A4 تولید شود

با شرایط خوانایی برچسب های هولوگرامی سازش کنید

  • شما می توانید بخشی از برچسب خود را با پرینتر لیزری چاپ کنید. شما می توانید برچسب های قابل چاپ و مقاومی را خریداری کنید و بیشتر داده های متغیر یا استاتیک خود را به صورت بسته ای چاپ کنید. نرم افزارهای طراحی و خوانایی برچسب های هولوگرامی به شما اجازه می دهد راه حل برچسب گذاری خود را ایجاد کنید.

برچسب ها را در یک زمان چاپ کنید

  • راه حل ایده آل بهبود خوانایی برچسب های هولوگرامی این است که برچسب های خود را با پرینتر انتقال حرارتی چاپ کنید. اگر بودجه شما برای پرینترهای سطح ورودی است، استفاده از  پرینترهای انتقال حرارتی می تواند انتخاب خوبی باشد. در چنین شرایطی می توانید برچسب های خود را در یک زمان مخصوص و بر اساس تقاضا چاپ کنید. می توان پرینتر را با مواد برچسب  پر کرد. این مواد قادرند همه شرایط همچون استون و تینر در محیط های صنعتی و زایلن در محیط های آزمایشگاهی را تحمل کنند.
خوانایی برچسب های هولوگرامی

برچسب های چاپی

  • برچسب هایی داشته باشید که برای شما چاپ شده است. اگر بتوانید داده ها را به صورت انبوه و از قبل در اختیار داشته باشید، قادر خواهید بود برچسب ها را از قبل چاپ کنید و به دست افراد برسانید. در چنین شرایطی کار اضافی و خسته کننده نخواهید داشت و بهبود خوانایی برچسب ها تامین است.

برچسب هایی همچون امضا و مهر و موم

  • برچسب هایی همچون امضا و مهر و موم را به عنوان یک راه حل برای بهبود خوانایی برچسب ها در نظر بگیرید. اگر مجبور هستید از برچسب های دست نوشته استفاده کنید و به دنبال مقاومت بالا در این برچسب ها هستید، بهتر است از این راه حل استفاده نمایید. در این شرایط برچسب به طور حرفه ای بر روی طراحی شما چاپ می شود و در آن نواحی مخصوصی برای نوشتن داده ها وجود دارد. همچنین یک ورقه تمیز بر روی متصل شده است. بعد از اینکه روی برچسب خود اطلاعات مورد نیاز را نوشتید، می توانید ورقه را روی آن بکشید . بابت مقاومت آن خیالتان راحت باشد.
بیشتر بدانید: برچسب امنیتی

ضخامت و رنگ برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرام اصولا به رنگ نقره‌ای تولید می‌شود و در صورت نیاز و طبق نیاز مشتری، امکان تولید در رنگ های مختلف از جمله طلایی، مسی، سبز، آبی، قرمز، نارنجی، بنفش، فیروزه‌ای و بی‌رنگ (شفاف) وجود دارد.
ضخامت برچسب های هولوگرامی نیز معمولاً در اندازه‌ های ۲۰، ۲۴ و ۳۶ میکرون می‌باشد. البته در صورت نیاز امکان تولید در ضخامت های کمتر و بیشتر نیز وجود دارد.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.