راهکارهای هولوگرافیک در ارتباط با کسب و کار

کاربرد هولوگرام هوشمند

تکنولوژی در حال تغییر با یک شتاب سریع است. اگر می­خواهید خود را در اوج نگه دارید، شما مجبورید که هر ساله کسب و کار خود و دانشتان را محور کار قرار دهید. ما از راهکارهای هولوگرافیک برای انتقال و گذار پروسه­ های کسب و کار و بهبود ROI برای جهان و کمپانی­ های Fortune 50 استفاده می­کنیم.

فضای توسعه و طراحی و راهکارهای هولوگرافیک که در اختیار ماست برای هدف ساخت و ایجاد واقعیت تلفیقی با مقیاس بزرگ، کاربردهای واقعیت تکمیلی و مجازی، ساخته شده است. ما مسائل پیچیده در ارتباط با کسب و کار را با استفاده از تکنولوژی پیشتاز (bleeding-edge) حل خواهیم کرد.

راهکارهای هولوگرافیک

خلق راهکارهای هولوگرافیک برای صنایع مختلف

ما اولین محصول راهکارهای هولوگرافیک و واقعیت تکمیلی در دنیا را برای صنایع خلق کرده و تحویل داده ­ایم. برای سازندگان کامیون، ما روند کار طراحی کامیون را با استفاده از طراحی هولوگرافیک تغییر دادیم. نه این که از زمان اختراع AutoCAD در دهه­ ی ۱۹۸۰ در پروسه ­ی طراحی چنین تحول ریشه ­ای صورت نگرفته است.

ما یک قطار از موفقیت را با خود داریم، خلق راهکارهای هولوگرافیک در سرتاسر صنعت از تولید کامیون گرفته تا خرده‌فروشی (retail) و صنعت بهداشت،معماری و غیره.کار ما به طور ریشه ­ای در حال بیرون دادن پردازش­ های صنعتی است و در حال دستیابی به بازگشت سرمایه از مشتریان خود هستیم.

بیشتر بدانید: سفارش چاپ هولوگرام

بهبود کسب و کار با واقعیت تلفیقی و راهکارهای هولوگرافیک

  • دیتای کلیدی خود را آشکار کنید و اطلاعات و طراحی­ های خود را با همکاری و تشریک مساعی(collaboratively)و به صورت real time آزمایش کنید.
  • زمان تولید را کاهش دهید و به شکلی باورنکردنی روند کار را با نمونه ­های اولیه­ ی هولوگرام – هولوگرافیک، دیجیتال تعاملی،بهبود بخشید.
  • محصولات خود را سریع­تر وارد بازار کنید.
  • از نوآوری­های ترکیبی(compound)بهره ببرید.
  • ROI را ارتقا دهید و سرعت روند کار را بالا ببرید.

با مراجعه به سایت بعد نگار میتوانید با نمونه کار های این مجموعه ( مانند: هولوگرام، هولوگرافیک و… ) آشنا شده و در صورت نیاز به مشاوره با کارشنان خبره آن مشاوره داشته باشید.

زیبایی افسانه­ ای(unicorn) اخیرا به یک اهمیت عمده تبدیل شده است و شما به این زودی­ ها شاهد نخواهید بود که این گرایش فروکش کند و فقط شما نیستید که این کار را می­کنید.همین حالا در زمان فصل جشنواره­ و فستیوال،یک شور و احساس ویروسی و فراگیر،قلب اینترنت را دزدیده است. راهکارهای هولوگرافیک جدیدترین گرایش در ارتباط با مو است و من به شما قول می­دهم که وقتی شما یک نگاه اجمالی به این موهای هولوگرافیک رنگی زیبا (dye jobs) بیندازید، دیگر چشمتان را از آن برنخواهید داشت.

رنگ موی هولوگرامی

ویژگی های موهای هولوگرافیک

برای خود وقت خالی تنظیم کنید، چون قرار است شما همه روزه در این عکس ­ها بدرخشید. موهای هولوگرافیک مانند  یک یال رنگین کمانی(rainbow mane) به نظر می رسد ، این نوع مو ها  دارای افکت چندبعدی است یعنی اینکه که رنگ­ها بسته به این که شما از کدام زاویه نگاه می­کنید می­توانند تغییر کنند. مانند اینکه شما از  طریق یه منشور به یک شخص نگاه کنید،شبیه این خواهد بود.جالب است،نه؟

نحوه به وجود آمدن موهای هولوگرافیک

موهای هولوگرافیک با تکنیکی به نام رنگ­زنی دست فشرده (hand-pressed coloring) به دست می آید. به گفته­ ی رنگشناسان این پروسه این گونه انجام میشود  که طراح (stylist) الگوهای مختلفی روی یک تکه از Plexiglas با رنگ(dye) نقاشی می­کند و سپس یک قسمت از مو را درون شیشه قرار می­دهد که رنگ را به پهلوی(strand) شما انتقال می­دهد. نتیجه­ ی نهایی به وجود آمدن موهای رنگی زیبا می باشد که چیزی شبیه جادو خواهد بود.خودتان نگاه کنید ولی آماده باشید که به ورطه­ ی موهای هولوگرافیک پرتاب شوید،عکس­هایی که با این موها گرفته می شود خیره کننده و زیبا هستند.

راهکارهای هولوگرافیک

فرچه آرایشی با دسته هولوگرام دار

گرچه آرایشی هولوگرام دار و نوک گود یا فرچه های تخم مرغی شکلی هستند و تا زمانی که این فرچه ها را نبینید باور نخواهید کرد. در تمام طول زندگی در جستجوی فرچه هایی با چنین ساختاری بوده ایم و اکنون آن را به دست آوردیم . بسته ی زیبایی خارق العاده ی پوست همانند آینه ای است که در آن می نگریم ،برتر از سایر محصولاتی ست که قبلا به عنوان زیبا سازی از آن استفاده می شد .

کاربرد فرچه آرایشی هولوگرام دار

این فرچه های آرایشی با دسته ی هولوگرام دار مناسب برای ترکیب کرم ها و مواد آرایشی می باشند . این نوع از محصولات آرایشی در واقع باعث می شود که پوستتان را به شکلی زیبا بیارایید. میتوان با استفاده از این محصول چین و چروک های ایجاد شده در پوست را محو کرد.این فرچه های هولوگرامی هر چهار فرچه بیضی شکل و متراکم هستند اشکال منحصر به فرد بیضی برای پر کردن تمام قسمت ها و روزنه های صورت مناسب می باشند . اگر این فرچه ها متناسب با کارتان نبود ،می توانید از فرچه های گردان متالیک استفاده کنید.

فرچه های هولوگرام دار بیضی شکل در سایزهای مختلفی موجود می باشند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند به طوری که که میتوان با استفاده از آن طرح دلخواه و متناسب را روی پوستتان ایجاد کنید.این فرچه های بیضی شکل کارایی زیادی دارند و به دلیل کارایی بالایشان در ایجاد طرح بسیار شناخته شده هستند.

فرچه آرایشی با دسته هولوگرام دار

طراحی دقیق و مناسب فرچه ها

طراحی دقیق و مناسب این فرچه ها طوری است که میتوان از قسمت های مختلف آن با توجه به هدفی که دارید استفاده نمایید به عنوان مثال قسمت های نرم فرچه برای از بین بردن چین و چروک و برجسته کردن استخوان گونه متناسب هستند .این مدل فرچه بسیار زیباتر از طرح های سابق که مشاهده کرده ایم ،می باشد .


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.