آشنایی با واردکنندگان هولوگرام

وارد کنندگان هولوگرام

آنچه در مقاله “آشنایی با واردکنندگان هولوگرام” می خوانید:

در ایران واردکنندگان هولوگرام حدود ۱۵ الی ۲۰ شرکت هستند که به فعالیت در زمینه هولوگرام اشتغال دارند که در این میان بخش عمده‌ای به شکل واسطه فعالیت می‌کنند. شرکت‌های فعال نیز به طور عمده خاور دور را به عنوان منبع اصلی تهیه هولوگرام انتخاب می‌کنند. برخی از این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های مختلف، جهت بازاریابی حضور پیدا کرده‌اند.

هولوگرام

واردکنندگان هولوگرام

شرکت طرح برجسته نماینده انحصاریDUFEX انگلستان در خاورمیانه به عنوان یکی از واردکنندگان هولوگرام در کشور شناخته شده است. با دکتر مهدی نصیری مدیر فروش شرکت طرح برجسته به مرور مسایل موجود و چگونگی واردات هولوگرام پرداختیم.در ارتباط با نحوه سفارش و روند تولید ، شرکت‌های فعال در زمینه هولوگرام روش‌های مختلفی را به جهت واردات آن اتخاذ می‌کنند که این خود اختصاصا به روش‌های خاص آن شرکت بستگی داشته و در سایه روند محرمانه کاری شرکت‌هاست که تمایلی به بازگویی آن ندارند.

نحوه تولید توسط مجری خارجی بدین شکل است که فایل دیجیتال طراحی شده هولوگرام براساس نیاز مشتری و سلایق خاص او در سایز ، مدل و رنگ بندی مورد نظر طراحی شده و از طرق مختلف (از جمله اینترنت) به نماینده خارجی ارسال می‌شود.در ارتباط با نوع طراحی ، در حال حاضر هولوگرام‌های هفت رنگ (رنگین کمانی) طیف وسیعی از انواع را به خود اختصاص داده و شرکت‌های محدودی هستند که توانایی عرضه هولوگرام را در مدل‌های مختلف مانند سه بعدی و…دارند.

واردکنندگان هولوگرام

افزایش استفاده از هولوگرام

امروزه با افزایش سطح آگاهی در مصرف کنندگان، استفاده از هولوگرام رو به افزایش بوده و از این‌رو بهای هولوگرام با اندیشه‌های رقابتی رو به کاهش است.بیشتر محصولاتی که امروزه از هولوگرام استفاده می‌کنند، عناوینی هستند که در سطح بالایی از مصرف قرارداشته و در حوزه سلامت و بهداشت اجتماعی است.

در مواردی هم که از هات استمپ یا چسب گرم استفاده می‌شود کار به خارج از کشور ارسال می‌شود.در پایان از آنجا که هولوگرام یک برچسب امنیتی است، انجام پروژه سفارش در قبال دریافت اسناد و مدارک خاص که گویای تعلق و مالکیت حقیقی و حقوقی باشد انجام پذیر خواهد بود و به نوعی ارایه روش‌های ضد جعل مانند استفاده از عکس در متن هولوگرام ضرب شماره سریال و… از ابزارهای مقاوم سازی در مقابل جعل و تقلب است.بهای تمام شده هولوگرام وارداتی نیز براساس تیراژ، ابعاد و شکل ظاهری هولوگرام محاسبه می‌شود. و بسته به زمان سفارش و استفاده از سرویس‌های حمل و نقلی چون TNT و… اعداد و ارقام آن تغییر می‌کند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.