یک چاپگر هولوگرامی چگونه کار می کند؟

چاپگر هولوگرامی

تکنیک چاپ هولوگرام توهمی از ژرفا را خلق میکند.یک تصویر دو بعدی ممکن است بر اساس اینکه چگونه نور در آن تابانده شود سه بعدی به نظر آید.از آنجا که هنوز هم خلق یک تصویر سه بعدی بر روی یک سطح مسطح امکان پذیر نمیباشد، صنعت چاپ هولوگرام بر ورقه های هولوگرافیکی با مجاورت حرارت بر روی سطح کارت متکی است.یک چاپگر هولوگرامی میتواند از هولوگرام های پیش ساخته ی استاندارد مانند نوار های امنیتی  استفاده کند،همانند هولوگرام های متداول که منحصرا ساخته میشوند تا با خصایص مورد نظر شما متناسب باشند.

چاپگر هولوگرامی

چاپگر هولوگرامی برای حفاظت از جعل

بدون شک هولوگرام های مرسوم به شکل گسترده در مدارک حساس بکار میروند.مانند یک عضو یا نشان امنیتی به همراه حساب یا کارت اعتباری-مشابه مدارک دولتی-برای مثال گواهی نامه ی رانندگی،آیدی های ملی و گذرنامه ها. برای حفاظت،این اسناد در مقابل تکثیر غیر قانونی بر چاپ هولوگرافیکی متکی میباشند.

بعنوان یک معیار امنیتی، تکثیر هولوگرام بدون نمونه ی اصلی بسیار دشوار میباشد.بعلاوه سبک های چاپ دیگر مانند فتوکپی یا چاپگرهای ساده نمیتوانند با چاپگر هولوگرامی همگام باشند بنابراین هولوگرام های تکثیر شده اغلب بصورت عینی قابل دید بوده و معمولا یک فرد حرفه ای میتواند میتواند یک کارت جعلی را با چشم غیر مسلح تشخیص دهد.در مجموع چاپ هولوگرافیک توسط چاپگر هولوگرامی یک معیار ضد جعل قابل اتکا میباشد.بعنوان یک مزیت دیگر ورقه های هولوگرافیکی بصورت عینی گیرا میباشند و میتوانند در ارزش دریافتی کالا سهیم باشند و همینطور سطح امنیتی بالاتری را برای مشتریان فراهم آورند.

هزینه بهینه سازی و طول عمر کارت با چاپگر هولوگرافیک

از جمله تاثیرات جانبی چاپ هولوگرافیک با استفاده از نمونه های ورقه ای با دوام بودن فزاینده ی کارت شماست. خواه شفاف و یا مات و یا هولوگرافیکی-یک ورقه مقاومت کارت شما را در برابر آب،خطرات و یا دما افزایش میدهد.بنابراین اغلب اوقات میتوانید از چاپ کارت مجدد خودداری کنید.

نمونه های ورقه ای امنیتی ای-دی-آی میتوانند به طور یکپارچه با چاپگرهای کارت ترکیب شوند.برای مثال صفحه ی پیوست تمام چیزیست که شما به آن نیاز دارید تا به صفحه ی انتقالی چاپگر متصل شوید.اندازه ی فشرده ی نمونه و دسترسی به نمونه های یک طرفه و یا دو طرفه قابلیت ها ی مازادی را ارایه میدارد تا با بودجه و امکانات شما جور باشد.بنابراین میتوانید کارت های ضد جعل را با سطح بالایی از حفاظت در مقابل جعل و دستبرد بسازید.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.