موی هولوگرافیک
موی هولوگرافیک چیست؟
۱۳۹۶-۰۴-۱۱
هولوگرام و جهان هستی
آیا کل گیتی میتواند یک هولوگرام باشد؟
۱۳۹۶-۰۴-۲۷
راهکارهای هولوگرافیک

راهکارهای هولوگرافیک در ارتباط با کسب و کار

 

تکنولوژی در حال تغییر با یک شتاب سریع است.اگر می­خواهید خود را در اوج نگه دارید،شما مجبورید که هر ساله کسب و کار خود و دانشتان را محور کار قرار دهید. ما از راهکارهای هولوگرافیک برای انتقال و گذار پروسه­ های کسب و کار و بهبود ROI برای جهان و کمپانی­ های Fortune 50 استفاده می­کنیم.

فضای توسعه و  طراحی  هولوگرافیک که در اختیار ماست برای هدف ساخت و ایجاد واقعیت تلفیقی با مقیاس بزرگ، کاربردهای واقعیت تکمیلی  و مجازی،ساخته شده است.ما مسائل پیچیده در ارتباط با کسب و کار را با استفاده از تکنولوژی پیشتاز(bleeding-edge)حل خواهیم کرد.

خلق راهکارهای هولوگرافیک برای صنایع مختلف

ما اولین محصول راهکار واقعیت تکمیلی در دنیا را برای صنایع خلق کرده و تحویل داده ­ایم.برای سازندگان کامیون،ما روند کار طراحی کامیون را با استفاده از طراحی هولوگرافیک تغییر دادیم.نه این که از زمان اختراع AutoCAD در دهه­ ی ۱۹۸۰ در پروسه ­ی طراحی چنین تحول ریشه ­ای صورت نگرفته.ما یک قطار از موفقیت را با خود داریم،خلق راهکارهای هولوگرافیک در سرتاسر صنعت از تولید کامیون گرفته تا خرده‌فروشی(retail)و صنعت بهداشت،معماری و غیره.کار ما به طور ریشه ­ای در حال بیرون دادن پردازش­ های صنعتی است و در حال دستیابی به بازگشت سرمایه از مشتریان خود هستیم.

 

بهبود کسب و کار با واقعیت تلفیقی و هولوگرافیک

 

 • دیتای کلیدی خود را آشکار کنید و اطلاعات و طراحی­ های خود را با همکاری و تشریک مساعی(collaboratively)و به صورت real time آزمایش کنید.
 • زمان تولید را کاهش دهید و به شکلی باورنکردنی روند کار را با نمونه ­های اولیه­ ی هولوگرافیک-دیجیتال تعاملی،بهبود بخشید.
 • محصولات خود را سریع­تر وارد بازار کنید.
 • از نوآوری­های ترکیبی(compound)بهره ببرید.
 • ROI را ارتقا دهید و سرعت روند کار را بالا ببرید.راهکارهای هولوگرافیک

  هولوگرام

  برچسب امنیتی

  هولوگرافی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *