پیشرفت هولوگرام ها در سال های اخیر

پیشرفت هولوگرام های موجود در بازار

به گفته ی انجمن سازندگان در مورد پیشرفت هولوگرام ها، هولوگرام های بین المللی خطرات جهانی درخواست یکپارچه سازی هولوگرام را در کنار سایر تکنولوژی ها روز جهان، افزایش داده است.

در طی یک سال آینده نقش هولوگرافی هولوگرام در نشان گذاری برنامه های مالیاتی و جلوگیری از هرگونه جعل و کلاهبرداری محصولات مستحکم تر گردیده است. اروپا و آمریکای شمالی درصدد به وجود آوردن فرصت هایی برای محافظت از هولوگرام اند.

آنچه در مقاله “پیشرفت پیشرفت هولوگرام ها” خواهید خواند:

پیشرفت هولوگرام ها در سیستم های جعل

در نقاطی از آسیا سیستم های جعل بسیاری وجود دارد که قابلیت های تبلیغاتی بسیار دارند. مانوج کوچار مدیر ihma گفت:”کشورهای آسیایی مخصوصا هند و چین در صدد ارتقای قابلیت های هولوگرامی اند تا از کلاهبرداری های به وجود آمده در صنایع بازرگانی جلوگیری کنند. در تلاش هستیم تا هولوگرام را در سراسر نقاط جهان به عنوان یک برند محافظتی پذیرقته شده در سازمان های دولتی گسترده سازیم. Ihma در حال سازماندهی جلساتی با مقامات چینی در ارتباط با حل مسائل هولوگرامی اند.

این جنبش های سازمان یافته باعث محافظت برند های شناخته شده محصولات صادراتی در برابر هر گونه جرم و جعل می شود. مانوج کوچار اضافه کرد:”کلاهبرداری وجعل به تنهایی حل نمی شود بلکه همکاری های گسترده تری در این زمینه لازم است .” استفاده از هولوگرام های ثبت شده در محصولات تنها راه جلوگیری از جعل است. ارتباطات بین المللی، تفکرات روشمندانه و همکاری های پیوسته راه غلبه بر جعل و حل مسائل است.

پیشرفت هولوگرام ها و قابلیت های آن

صاحبان صنایع از طریق گواهینامه های بین المللی ایزو ۱۲۹۳۱ هولوگرام به سندیت محصولات پی خواهند برد. با استفاده از این گواهینامه ی بین المللی محصولات جعل از غیر جعل تمایز داده می شوند.

پیشرفت هولوگرام ها در کارت های هوشمند

هولوگرام های مختص به کارت های شناسایی، ابزارهای دیجیتال، بسته بندی ها و مهرهای مالیاتی در روند رو به رشد قرار دارند. مانوج گفت: “مشخصه های هولوگرافی اسناد امنیتی در طی سال های اخیر رو به افزایش بوده اند .” هولوگرام های چشم نواز جایگاه خود را در بسته بندی برندهای شناخته شده به دست آورده اند و در سال ۲۰۱۸ شاهد کسب موفقیت های متوالی در این بخش و در محصولاتی هستیم که در پی برطرف سازی نیازهای مشتریان هستند.

Ihma زمینه ی رشد گسترده تری را برای فعالیت های اجزای هولوگرافی پیش بینی کرده است. وی افزود: شاهد سازمان هایی هستیم که در صدد کاوش تکنولوژی هولوگرافی برای محصولات هوشمند تازه ابداع شده برای ارتقای زندگی افراد هستند.

 پیشرفت هولوگرام ها و قابلیت مانوج  و هولوگرافی -

کاربردهای خارق العاده هولوگرام

در بخش های صنعتی نیز با کاربردهای خارق العاده تری از استفاده ی هولوگرام ها به سبب قیمت های مطلوب روبه رو هستیم. با استفاده از لامپ های ال ای دی در قسمت های متفاوت وسایل نقلیه مانند ترمز و دنده نور ارسال شده از این قسمت ها تقویت می شود. بنابراین ال ای دی ها نقشی حیاتی در قسمت های متفاوت وسایل نقلیه دارند.

کاربرد هولوگرام ها درانرژی هسته ای

کاربرد هولوگرافی درانرژی هسته ای موضوعی است که در سال های آینده مورد بحث قرار گرفت. در پایان کوچار چنین نتیجه گیری کرد که گرچه هولوگرام های نمایشی در بازار هولوگرافی اغلب نادیده گرفته می شوند و تنها قسمت کوچکی از این بخش را تشکیل می دهند اما رشد فزاینده ی را در سال ۲۰۱۷ داشته اند.


دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.