هولوگرام زیبای هنری از یک رقاص

بازدیدکنندگان با هولوگرام زیبای هنری از رقاص دیتا ون تیز شگفت زده شدند:

مرور اجمالی هولوگرام زیبای هنری

هولوگرام زیبای هنری از رقص های زیبای دیتا ون تیز، رقاص معروف، یک شاهکار هنری در نمایشگاه موزه ی طراحی ایجاد کرد و همین امر نیز موجب جلب ۳۸۰۰۰ بازدید کننده در طول هفته گردید. زمانی که موزه ی طراحی لندن تصمیم گرفت کارهای کریستین لوبوتین طراح معروف کفش را به نمایش در آورد ، هرگز فکرش را هم نمی کرد که بتواند در طول یک هفته ۳۸۰۰۰ بازدید کننده را به خود جلب کند.

این موضوع سبب شد رکورد حضور بازدید کننده در نمایشگاه شکسته شود. این نمایشگاه صدها جفت کفش از طراح کفش معروف یعنی کریستین لوبوتین را به نمایش گذاشته بود . در مرکز آن نیز هولوگرام زیبایی از الهه شعر و موسیقی لوبوتین یعنی دیتا ون تیز به نمایش درآمده بود که توانست افراد زیادی را به خود جلب کند.

هولوگرام زیبای هنری از یک رقاص

در مورد هولوگرام زیبای هنری دیتا ون تیز:

دیتا ون تیز یکی از رقاص های معروفی است که خود یکی از مشتری های وفادار کفش های لوبوتین بود . او طرفدار کفش هایی بود که توسط لوبوتین طراحی می شد.این طراح به خاطر طراحی کفش های پاشنه بلندش مشهور شده است . بنابراین نمایش هولوگرام این رقاص معروف به همراه کفش های زیبایی که توسط یک طراحی کفش مشهور طراحی شده بود، به نظر تناسب کاملی است. این بهترین و ایده آل ترین روش برای نمایش ارزش یک برند جهانی کفش است که جادویی ، الهام بخش و فراتر از مرزهاست.

فناوری که در نمایش لوبوتین مورد استفاده قرار گرفت:

همه ی افرادی که درگیر ساخت این پروژه بودند ، معتقد بودند که باید برای این نمایش بتوان یک کار خاص تولید کرد . همه چیز در مورد آن کفش ها باید گفته می شد. ابتدا فیلمبرداری از خواننده مشهور در استودیو انجام شد و سپس جلوه های متحرک به آن اضافه گردید. در این نمایش ، تصاویر دیتا ون ، از کفش های پاشنه بلند شروع شده و در نهایت نیز به همان کفش های زیبا ختم می شد . وسایل و دستگاههای مورد نیاز هولوگرافی در مرکز نمایشگاه نصب شد و از سیستمی به نام Eyeliner برای ایجاد هولوگرام استفاده شد.

واکنش های مختلف به هولوگرام:

تعداد بسیار زیادی از افراد به این نمایشگاه آمده بودند. همانطور که قبلا نیز گفتیم اینکار باعث شکستن رکورد بازدید از نمایشگاه گردید. تعداد ۳۸۰۰۰ بازدید کننده یعنی به طور متوسط ۹۱۰ نفر در روز آمار قابل توجهی است . مخاطبان عاشق هولوگرام ون تیز شده بودند که به سادگی توانسته بود ترکیبی از کارهای لوبوتین و دیتا را ایجاد نماید .


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1