دومین همایش کنفرانس لیبل ایران

دومین همایش کنفرانس لیبل ایران

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران برای ایجاد زیرساخت های مناسب آموزشی و تخصصی دومین همایش کنفرانس لیبل ایران را برگزار می کند.

علاقه مندان جهت حضور در همایش کنفرانس لیبل ایران

علاقه مندان جهت حضور در این همایش می توانند ار طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.
کد پیگیری برای ورود به سالن همایش نیاز است.
لطفا اطلاعات درخواستی را دقیق و صحیح وارد فرمایید، از این اطلاعات جهت صدور گواهینامه
پایان دوره استفاده خواهد شد.
به نکات مطرح شده در صفحه ثبت نام دقت فرمایید.
ثبت نام دومین همایش کنفرانس لیبل ایران

دومین همایش کنفرانس لیبل ایران

ویژگی های تولید کنندگان هولوگرام

تولید کنندگان هولوگرام می‌بایستی عضو اتحادیه بین‌المللی سازندگان هولوگرام IHMA ) International Hologram Manufacturers Association ) در لندن باشند . لذا هولوگرام های تولید شده توسط شرکت‌هایی که عضو این اتحادیه باشند در این اتحادیه ثبت می‌شوند که به این ترتیب جلوی هرگونه تقلب و تکثیر مجدد بدون مجوز صاحب امتیاز هولوگرام گرفته خواهد شد.

برای تهیه فیلم لیزری ( تهیه MASTER ) ادوات اپتیکی در محل‌های خاص چیده می‌شوند که با کوچکترین جابجایی ادوات اپتیکی برای ثبت لیزری , تصویر نهایی هولوگرام دچار تغییرات ظاهری می‌شود

 لذا خلق مجدد یک تصویر بدون هیچگونه تغییر نسبت به تصویر اول حتی برای تولیدکننده اصلی هولوگرام نیز غیرممکن می‌باشد و در نتیجه تهیه تصویر مجدد که بر روی ورقه‌های نیکلی تهیه می‌شود بسیار مشکل می‌باشد و قابل کپی‌کردن نمی‌باشد.

ویژگی های هولوگرام

تولید کنندگان هولوگرام ، هولوگرام ها را کاملا در برابر کپی برداری مصون بوده و در مقابل روشهای رایج کپی برداری با استفاده از پیچیده ترین اسکنرها و یا فتوکپی ها مقاوم است . هولوگرام غیر قابل انتقال از روی کالایی به کالای دیگر است حتی با استفاده از روشهایی همچون حرارت، بخار و …
هولوگرام دارای حساسیت بالایی است و غیر قابل مخدوش شدن با دستکاری می باشد.

فروش نرم افزار هولوگرام دار در همایش کنفرانس لیبل ایران

رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی بزرگترین مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال  خبر داد و گفت: این مرکز با نام IT مال در مجتمع تجاری مگامال شهرک اکباتان تهران  آغاز بکار کرده است.

حسن علیزاده، با اشاره به بکارگیری توان بخش خصوصی در راه اندازی مراکز فرهنگی دیجیتال اظهار داشت: در این راستا بزرگنرین مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در پایتخت با حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است.

به گزارش مهر، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: نمونه این مرکز فرهنگی تجاری دیجیتال در یزد نیز راه اندازی شده و در مشهد نیز در حال راه اندازی است.

وی با بیان اینکه IT مال در فضایی بالغ بر ۳۵۰۰ مترمربع راه اندازی شده است افزود: علاوه بر فضایی که با حضور برند های مطرح در زمینه فناوری اطلاعات، موبایل، کامپیوتر، تلفن، بازی های کامپیوتری و لوازم جانبی درنظر گرفته شده است بالغ بر ۳۰۰ متر مربع از این فضا به رسانه های دیجیتال و محصولات فرهنگی این بخش اختصاص یافته است تا مخاطبان بتوانند تمامی محصولات نرم افزاری و دیجیتالی خود را از این مرکز خرید تهیه کنند.

علیزاده در با اشاره به حمایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از تولید کنندگان هولوگرام تصریح کرد: در IT مال اجازه فروش نرم افزارهای تولید داخل و نیز نرم افزارهای هولوگرام دار داده شده است؛ همچنین بخشی از این فضا نیز آموزش های مرتبط با رسانه های دیجیتال اختصاص یافته است.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1