برچسب های هولوگرامی محصولات

برچسب هولوگرامی محصولات

آشنایی با برچسب های هولوگرامی محصولات

ما در دنیایی زندگی می کنیم که پر از موارد تقلبی است. در چنین دنیایی نمی توان به سادگی به افراد یا اشیای اطراف اعتماد کرد. معمولا در زندگی روزمره خود به هویت و اعتبار محصولاتی که با آن ها سروکار داریم شک می کنیم. زمانی که محصول یا گجتی برای اولین بار روانه بازار می شود، با سرعت بسیار زیادی  کپی هایی از آن ایجاد می گردد. به همین خاطر شرکت ها تلاش می کنند با استفاده از برچسب های هولوگرامی محصولات و برچسب ضد سرقت جلوی چنین مواردی را بگیرند.

در این شرایط تصمیم گیری در مورد انتخاب محصول بسیار دشوار خواهد بود. نه تنها افراد عادی با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند بلکه شرکت ها و دولت نیز چنین مواردی را پیش روی خود دارند و باید بتوانند از محصولات موجود در برابر جعل و تقلب مراقبت کنند. در بیشتر موارد، محصولات جعلی و تقلبی در بازار وجود دارد و بیشتر از محصولات واقعی افراد را به خود جذب می کند.

راههای جلوگیری از گسترش محصولات تقلبی

امروزه، محصولات تقلبی زیادی در بازار وجود دارد. برای جلوگیری از گسترش و توسعه چنین محصولاتی باید از برچسب های هولوگرامی بر روی محصولات استفاده شود.برچسب هولوگرام و فناوری های موجود را نمی توان به سادگی مورد جعل و تقلب قرار داد. در تولید چنین تصاویری از فناوری های پیشرفته و خاص استفاده می شود. بعد از ایجاد پول های تقلبی بسیار، استفاده از برچسب هولوگرام دار در بانک ها نیز رواج یافته است. پول رایجی که در کشورها وجود دارد معمولا متفاوت است و هر کدام از آن ها هولوگرام هایی را بر روی خود دارند.  ورود تروریست ها به کشور نیز باعث شده است  دولت ها بیشتر از قبل به فکر مسائل امنیتی بیفتند. این افراد معمولا با کمک پاسپورت های تقلبی به کشور وارد می شوند.

برچسب هولوگرامی

انواع کاربرد برچسب های هولوگرامی

به همین خاطر هولوگرام ها بر روی پاسپورت ها، کارت های بانکی و نیز محصولات با کیفیت نیز مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر محصولات چینی تقلبی در بازار وجود دارد . این محصولات قیمت کمتری نسبت به سایرین دارند اما وجود چنین مواردی باعث نگرانی تولید کنندگان شده است.  هیچ کس دوست ندارد پول و هزینه خود را به هدر بدهد. اگر افراد در مورد محصولی که خریداری می کنند مطمئن  نباشند آن را برای همیشه کنار خواهند گذاشت. محصولات تقلبی رقابت موجود در بازار را افزایش می دهد.  تنها راه حل مناسبی که برای تمامی این مشکلات وجود دارد قرار دادن برچسب هولوگرامی بر روی محصولات است. امروزه هر محصولی از خودکار گرفته تا خودرو برچسب هولوگرامی خودش را دارد و امنیت محصولات و هویت شرکت را تایید می کند. این نوع برچسب ها می تواند از خلاقیت و نوآوری های شما محافظت نماید.

انواع برچسب هولوگرامی محصولات

انواع برچسب های هولوگرامی محصولات

انواع مختلفی از برچسب هولوگرامی به شکل ماتریس نقطه ای، دو بعدی و سه بعدی وجود دارد. بیشتر شرکت ها برچسب های هولوگرامی خود را بر روی محصولات قرار می دهند و روانه بازار می سازند. بهتر است بدانید که هولوگرام ممکن است هر چیزی باشد. به عنوان مثال یک هولوگرام ممکن است تصویر، نام، نام شرکت، تصویر، لوگو یا هر مورد دیگری باشد.

استفاده از آن باعث می شود محصولات شرکت منحصر به فرد باشد . علاوه بر این موارد، قوانین بسیار سخت و شدیدی در مورد افرادی که محصولات را جعل می کنند وجود دارد. همه افراد باید در مورد برچسب های هولوگرامی آگاه باشند و  برچسب شرکتی که قصد خرید از آن دارند را مورد بررسی قرار دهند.  هرگز نباید محصولات تقلبی خریداری شوند زیرا این محصولات هیچ گونه خدمات خوبی ارائه نمی کنند.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1