برچسب هولوگرام

انواع برچسب هولوگرامی

ترکیب برچسپ های هولوگرام

انواع بارکد ترکیب برچسب های هولوگرام مجموعه ای شگفت انگیز با تاثیرات دیداری و مشخصه های امنیتی را خلق مینماید.گذشته از تصویر کلی تولیداتشان,که نه تنها تصویر اصلی را مجددا خلق میکند بلکه با رویت جهات مختلف جنبه های متفاوت اشکال اصلی را نشان میدهد.

ترکیب هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی

معمولا ترکیب هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی و ماتریس نقطه ای حرکات جنبشی سریعی دارند و پهنای هولوگرام های سه بعدی و دوبعدی دارای متنی پنهان است.طراحی خوب برچسپ ضد سرقت  هولوگرام با ماتریس نقطه ای و متون مخفی دو یا سه بعدی بعلاوه ی مشخصه ی امنیتی نور روشن ترکیب شده و میتواند بهترین برچسپ امنیتی هولوگرام را با افزودن مشخصه های امنیتی مازاد مانند شماره سریال و الگو بسازند.برای بهبود امنیت ما استفاده از الگو و افزودن شماره های متوالی در قالب انواع بارکد را پیشنهاد میکنیم.

انواع بارکد امنیتی

هولوگرام با قالب نیکل

مدیریت ساخت هولوگرام با قالب نیکل صورت میگیرد و یک نقش امنیتی کلیدی در تولید هولوگرام بازی میکند.ترکیب خصوصیات امنیتی مانند چهاربعدی,دو بعدی,سه بعدی,نقطه ی ماتریس سه بعدی,دو بعدی,رنگ صحیح,متن پنهان مایر,متن میکرون,لنزهای عینی,خطوط گیلوش چندکاناله,سیصد و شصت درجه,نقطه ای,انعکاسی و.. هولوگرام خوبی را علیه جعل دریافت خواهند کرد.

به انواع دلایل امنیتی,الگوی خروجی واضح,شماره های سریال,نصب مجدد,شکاف امنیتی و برش های مخصوص که امنیت برچسپ امنیتی هولوگرام را بهبود میبخشند,نشانه های مخرب و واضح و نشانه های بی اعتباری نیز وجود دارند.

برچسپ های امنیتی هولوگرام با قلم زنی عددی.لوگو.متن.چاپ رنگ سیاه بر روی لوگو.متن.عدد. انواع بارکد و QRکد.

انتخاب انواع بارکد مناسب

هنگامی که نوع مناسب بارکد را برای محصول انتخاب می کنید (کالا و یا سیاهه ی فهرست ) گزینه های بسیاری را پیش رو دارید .حال شما را در انتخاب صحیح انواع بارکد مورد نظرتان در میان انواع یک بعدی و دو بعدی کمک خواهیم کرد.کاربرد عمومی هر یک از این گزینه ها را به گونه ای که شما را در انتخاب صحیح یاری کند را بیان خواهیم کرد .ممکن است محصولتان کمتر از یک اینچ مربع فضای چاپ داشته باشد و یا اینکه لازم باشد انواع بارکد بر روی لبه های محکم مقوایی چاپ شود و یا اینکه بارکد موردنظرتان فوق سری باشد.بسته به نیازتان اطلاعاتی در زمینه ی بارکد به شرح زیر آمده است .

انتخاب انواع بارکد مناسب
کاربرد انواع بارکد

انواع برچسب های هولوگرامی

  • برچسب های هولوگرام با راه های عمودی
  • برچسب هولوگرام با تصاویر ثبت شده
  • برچسب های کاغذی هولوگرام

برچسب های هولوگرام طرحی پیچیده ای دارند و افکت خاص تصویری دارند که هرگونه دستکاری در آن را نشان می دهند. این برچسب ها از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند و به محصول اصالت می بخشند.

مزایای برچسب هولوگرامی

شرکت ها با داشتن برچسب هولوگرامی به مشتریانشان این امکان را می دهند که محصول شان را حتی اگر در بین محصولات مشابه سایر شرکت ها باشند, به سرعت شناسایی کنند. این روشی آسان و در عین حال جدید برای حفظ هویت برند شرکت هاست.اگر به دنبالبرچسب هولوگرامی کاغذی هستید , ما به شما به بهترین وجه ممکن کمک می کنیم.برای دانستن قیمت ها و سایر موارد با ما تماس بگیرید.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1