هولوگرام و لمینت کارت

موارد استفاده از هولوگرام
هولوگرام آماده

لمینت کارت PVC

در این مطلب راجع به هولوگرام آماده و ضرورت استفاده از هولوگرام و لمینت کارتpvc میخونید.لمینت شفاف نوعی پوشش شفاف و بی‌رنگ است که روی کارت PVC چاپ می‌شود و باعث شفافیت رنگ‌ها، افزایش مقاومت کارت و کاهش امکان جعل کارت پی وی سی می‌گردد. این لایه‌، از کارت محافظت می‌کند تا تحت سایش یا حتی امواج یو وی آسیب نبیند.

چاپ لمینیت روی کارت پی وی سی به دمای بسیار زیادی نیاز دارد که پرینت هد های معمولی قادر به تامین آن نیستند، به همین دلیل برای چاپ لمینیت روی کارت پی وی سی با کارت پرینتر باید از ماژول مجزا استفاده کرد.برای چاپ لمینت ابتدا کارت چاپ می‌شود و در مرحله‌ی بعدی عملیات لمینت روی آن انجام می‌شود. دمای بسیار بالای لمینیتور ( ۱۴۰-۱۹۰ درجه) سبب می‌شود تا لمینت کاملا روی کارت پی وی سی بچسبد.

هولوگرام لمینت ها انواع بسیار متنوعی دارند، جنس های گوناگون لمینیت عمر و دوام کارت را به ۲ تا ۱۰ سال افزایش می‌دهند. کارت شناسایی و کارت پرسنلی سازمان ها و ادارات معمولا به لمینت نیازمندند تا استفاده از آن ها در طولانی مدت ممکن باشد.با اضافه کردن ماژول لمینت به دستگاه کارت پرینتر می‌توانید خودتان روی کارت پی وی سی لمینت چاپ کنید. لمینیت نوعی ریبون بی رنگ و شفاف است که می‌تواند هولوگرام دار یا شفاف باشد.

هولوگرام آماده چیست ؟

هولوگرام سه بعدی تصاویری هستند که به کمک نور لیزر ساخته می شوند . برای این کار نور لیزر را به دو پرتو مجزا تبدیل می کنند یکی از پرتو ها پس از برخورد به یک آیینه منعکس شده و به صفحه ی عکاسی برخورد می کند ، پرتوی بعدی بدون اصابت به شی و پس از بازتاب از آینه به صفحه ی عکاسی برخورد می کند . این صفحه ی عکاسی در محل برخورد تو پرتو قرار داده می شود و اگر شیوه ی تابش نور بدان درست باشد در آن محل هولوگرام شکل میگیرد .

یکی از علل فروش هولوگرام آماده ، قیمت های مناسب و مقرون به صرفه ی آنها می باشد . معمولا این نوع هولوگرام را هنگامی خریداری می کنند که به امنیت بالا نیاز نباشد . این هولوگرام را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرد .

قیمت و فروش هولوگرام آماده

ضرورت استفاده از هولوگرام

امروزه در جاهای مختلف دنیا راه های تولید اجناس جعلی و کپی شده بسیار افزایش یافته و افراد نسبت به خرید برخی از محصولات اطمینان کافی از اصل بودنشان ندارند معمولا شرکت های تولید کننده و وارد کننده با استفاده از فروش هولوگرام آماده و اختصاصی و انواع دیگری از هولوگرام ها تا حدودی به مشتریان این اطمینان را می دهند که محصولشان جعلی نیست . از موارد دیگر استفاده ی هولوگرام برای مهر و موم کردن پاکت نامه های مهم و اسناد و مدارک ،پلمپ کردن بسته بندی ها و برای زیبایی است .

هولوگرام ها برچسب های بسیار مطمئنی هستند که به هیچ وجه قابل جعل و کپی برداری نیستند . وجود این برچسب ها باعث می شود مشتری با اطمینان بیشتری خرید انجام دهد . کسانی که به تعداد کم هولوگرام نیاز دارند میتوانند از تولید کنندگان هولوگرامی که فروش هولوگرام آماده انجام میدهند ، هولوگرام آماده خریداری کنند .

هولوگرام آماده

فروش و تولید هولوگرام آماده

تولید و ساخت هولوگرام در تعداد و تیراژ پایین صرفه ی اقتصادی ندارد . به همین دلیل تولید کنندگان هولوگرام همواره طرح های آماده هولوگرام دارند . هولوگرام های آماده با هولوگرام های اختصاصی تفاوت چندانی ندارند ، اما به این دلیل که به صورت اختصاصی تهیه نشده از امنیت پایینی برخوردار هستند .
هولوگرام های آماده در مقایسه با هولوگرام های اختصاصی هزینه های کمتری دارند ، چرا که هزینه های تولید و مستر هولوگرام در آن وجود ندارد . به همین دلیل در مواردی که نیاز به امنیت بالا نیست میتوان از تولید کنندگانی که فروش هولوگرام آماده انجام میدهند هولوگرام های عمومی تهیه کرد .


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1