معرفي انواع برچسب هاي هولوگرام

برچسب هاي هولوگرام

آشنایی با فویل های آلومنیوم هولوگرام دار

برچسب های هولوگرام ، تکنولوژی لیزر فویل های آلومنیوم هولوگرام دار را در ابعاد, اشکال , رنگ ها و ترکیب طراحی های متفاوتی عرضه می کند. اکثرا, این مدل از ورق آلومنیوم در صنایع داروسازی و برای بسته بندی های آلو آلو استفاده می شود. تصویر هولوگرام در فویل می ماند که در هنگام بسته بندی بسیار راحت و مقرون به صرفه است.

هولوگرافی روشی برای دریافت امواج ساطع شده از یک جسم می باشد که جمع آوری شده و بعد ها بازسازی می شود , تا بعدها در همان موقعیت و یا در مکان های دیگر و با توجه به ابزار ثبت کننده قابل شناسایی باشد.تغییر در نقطه کانونی و نیز نحوه ی سیستم بازبینی باعث می شود که تصویر تغییر کند. این مساله باعث می شود که اینگونه به نظر بیاید که جسم همچنان وجود داردظاهری سه بعدی داشته باشد .

برچسب های هولوگرام

انواع مختلفی از برچسب های ضدسرقت در بازار وجود دارد مانند برچسب های هولوگرام چسب دار, برچسب های سه بعدی هولوگرام, برچسب های لیزرو غیره…مناسب ترین بسته بندی استفاده شده در صنایع داروسازی برگه های آلومنیومی است چرا که تصویر هولوگرام مستقیما روی سطح ورق آلومنیومی قرار می گیرد. روشی مناسب برای حک تصویر هولوگرام روی سطح فویل آلومنیوم هولوگرام دار است که آن را برای بسته بندی کپسول های دارویی بسیار مناسب می سازد. حداکثر عرض که فویل هولوگرام می تواند روی آن قرار بگیرد ۱۶۰ میلی متر است. برجسته سازی هولوگرام توسط سطحی صیقلی انجام می شود که راه حل بسیار ساده ای است.

برچسب های هولوگرام ماتریکس

طراحی هولوگرام ماتریکس نقطه ای برای سنجش براق بودن هولوگرام برجسته به کار می رود. تصویر هولوگرام در ورقه های آلومنیومی نمی درخشید. امروزه , سازندگان فویل آلومنیوم هولوگرافیک کارهای امنیتی هولوگرام را نیز انجام می دهد. انواع مختلفی از فویل های آلومنیوم را ارائه می دهیم که با هر نوع نیاز و سلیقه ای هماهنگی دارد.

برچسب های هولوگرام

انتخاب فویل آلومنیوم هولوگرام دار مناسب

از آنجایی که برچسب بارکد با استفاده از فویل آلومنیوم هولوگرام دار کار بسیار پیچیده ای است, در تکنیک فویل آلومنیوم نمی تواند تقلب صورت پذیرد.بنابراین بهترین راه برای محافظت محصولاتان در مقابل تقلب است.

فویل های هولوگرامی را که ارائه می دهیم با تصویر شخصی سازی شده از فویل آلومنیوم می تواند با  استفاده از تکنیک های چاپ سنتی برای سازگاری با بسته بندی شما قابل چاپ است. این برگه های آلومنیومی که توسط تهیه کنندگان فویل های آلومنیومی تهیه می شوند در حیطه های مختلفی قابل استفاده است مانند:

 •  فویل برچسب زن
 •  فویل پوشش پلاستیکی
 • فویل درپوش
 •  فویل مهر داغ

ورقه های فویل آلومنیوم می توانند به صورت های مختلف مانند هولوگرام سه بعدی ساخته شوند و با نرم افزارهای مخصوصی به صورت مسطح طراحی و ساخته می شوند. این هولوگرام ها دارای چندین تصویر هولوگرام است که پشت هم قرار می گیرند و افکت سه بعدی به آن می دهند. این مساله به علت این است که هر لایه ایجاد عمق بصری در چشم ما می کند. اساسا, تقریبا هر طرح و یا لوگو می تواند به هولوگرام دوبعدی و یا سه بعدی با عمق و انطباق تبدیل شود. با استفاده از نرم افزارهای مختلف می توان تصاویر دو بعدی و سه بعدی متفاوتی ایجاد کرد. می توانیم کار موجود را شکسته و به رنگ ها و لایه های متفاوت تجزیه کنیم که دارای ۲-۴ لایه و ۶ رنگ باشد.

برچسب کاغذی هولوگرام

انواع مختلفی برچسب امنیتی توسط شرکت برای محصولات تولیدی ساخته می شود. برچسب کاغذی هولوگرام برای ایجاد آگاهی درباره ی محصولات شرکت ها استفاده می شود. براساس نیازهای شرکت مانند اندازه, رنگ و شکل و مواد مصرفی می توانیم آن ها را شخصی سازی کنیم.

تکنولوژی لیزرسک با برچسب های هولوگرام کاغذی باکیفیت بالا سر و کاردارد. ما برچسب هایی ماندگار, مقوام در برابر آب, جذاب و لطیف تولید می کنیم.

فواید برچسب کاغذی هولوگرام

برچسب کاغذی هولوگرامی فواید بسیاری دارند. به شما کمک می کنند تا در زمان, پول و دستمزد کارگران صرفه جویی کنید. این نوع برچسب های امنیتی در صنایع مختلفی استفاده می شوند. از انجاییکه طراحی آن ها بر اساس تکنولوژی های مدرن است, دارای کیفیت بالایی هستند.

برچسب های هولوگرافیک سنتی در یک طرف هولوگرام خطوط راه راه داشتند.هولوگرام ها به برندسازی شما کمک می کند.

تکنولوژی برچسب های کاغذی هولوگرام

تکنولوژی برچسب های هولوگرامی بسیار پیچیده است. این مساله تقلب و کپی برداری از محصول را دشوار می کند. به محصول امنیت بیشتر می دهد. از آنجاییکه بسیار مقرون به صرفه است می توان در تولید کنندگان کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.برچسب های هولوگرام طرحی پیچیده ای دارند و افکت خاص تصویری دارند که هرگونه دستکاری در آن را نشان می دهند. این برچسب ها از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند و به محصول اصالت می بخشند.

برچسب های هولوگرام

انواع برچسب های هولوگرام

 • برچسب های هولوگرام با راه های عمودی
 •  برچسب هولوگرام با تصاویر ثبت شده
 • برچسب های کاغذی هولوگرام

فواید برچسب های هولوگرام

 • محافظت از برند
 • کاهش نیروی کارگری
 • بسته بندی اتوماتیکی
 • دوام و ثبات

 چگونگی ثبت هولوگرام

در مورد چگونگی ثبت هولوگرام سازمان بین المللی استاندارد(ISO)  چندین استاندارد مربوط به تولیدات هولوگرام را در طول چند سال گذشته صادر کرده است. یک استاندارد خاص ۱۴۲۹۸ ISO  است برای فرآیندهای مدیریت چاپ امنیتی ( و تولید فویل امنیتی) می باشد که برای بررسی طرح و ثبت آن بر روی پایگاه داده ها نیاز به هولوگرام های امنیتی دارد.

استاندارد ISO  تولیدات برچسب های هولوگرام

این استاندارد، که با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر ریسک است، نیاز به گواهی فویل امنیتی ( یا هولوگرام) دارد که تولید کننده باید روشهایی را قرار دهد تا مشتریان سابق آنها اطمینان حاصل کنند و اقداماتی را برای جلوگیری از تولید اقلام کالای تقلبی انجام دهند. اینترگراف و NASPO ،از سازمانهای حسابرسی جهانی پیشرو برای ۱۴۲۹۸ ISO هستند، که نیاز به تولید فویل را برای بررسی طرح پیشنهادی در ثبت هولوگرام جهانی ، و سپس ثبت هولوگرام جدید را در ثبت کننده تفسیر کرده اند. بنابراین هر شرکت تولید هولوگرام امنیتی که تمایل به گواهی تحت ۱۴۲۹۸ ISO داشته باشد، نیاز به تطابق با این تجهیزات را دارد. در حال حاضر، فقط تصویر هولوگرام IHMA در جهان ثبت شده است که مطابق با این شرایط است.

اهداف اصلی استاندارد ISO تولیدات برچسب های هولوگرام

امنیت را برای صنعت در رابطه با چاپ امنیتی بهبود بخشد و برای مبارزه برعلیه تقلب و جعل کمک نماید.
موانع تجاری را با تشویق اقدامات یکنواخت در سراسر جهان کاهش دهد.
رضایت مشتریان را که نیاز به افزایش امنیت دارند برآورده کند.

۱۴۲۹۸ ISO به سرعت به علامت رسمی اعتبار و کیفیت در زمینه چاپ امنیتی و فویل امنیتی تبدیل شد، بنابراین صدور گواهینامه تحت این استاندارد برای سازمانهایی که در حال تولید و یا تمایل به صادرات هولوگرام امنیتی باشند، از جمله کسانی که در ارز، مالیات تمبر، گواهینامه ها، کوپن، برچسب امنیتی و دیگر اسناد امنیتی استفاده می شود.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1