هولوگرام و برچسب های ضد تقلب

برچسب ضد تقلب

برچسب ضد تقلب و هولوگرام 

امروزه بسیاری از کالاهای تقلبی در بازارهای داخلی و خارجی سرازیر شده اند و هر ساله با جعل مارک کالاهای معتبر (Brand Name) میلیاردها دلار زیان به کارخانه ها و تولیدکنندگان وارد می شود. امروزه مصرف کنندگان هنگام خرید کالای مورد نیاز خود دچار شبهه و تردید نسبت به اصل و واقعی بودن کالا می شوند و به همین دلیل مصمم به استفاده از کالاهایی هستند که دارای برچسب ضد تقلب بر روی بسته بندی آنها می باشد.

هولوگرام ضد سرقت

کاربرد برچسب ضد تقلب

در چند سال اخیر تکنولوژی های ضد تقلب گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته است مانند چاپ با استفاده از جوهر فلورسنت، چاپ با استفاده از جوهر تروموکالر، کدهای مخفی و غیره.
اما بعد از اختراع لیزر و کامپیوتر، برچسب ضد تقلب یا هولوگرام متداولترین روش برای جلوگیری از تقلب می باشد.اخیرا در صورت خرید کالایی به دنبال نشانی هستیم که دلیل بر اصل بودن آن کالا باشد و این نشان چیزی نیست جز برچسب ضد تقلب

برچسب ضد تقلب که بر در جعبه کالا نصب شده که در صورت کنده شدن آن کالا مخدوش شده و حتی اگر دوباره چسبانده شود مخدوش بودن آن کاملا واضح است.

مهم ترین ویژگی هولوگرام

مهم ترین ویژگی هولوگرام که باعث شده است به مطمئن ترین برچسب روی کالاها تبدیل شود آن است که این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی باشد.شرکت ایران هولوگرام در ایران تنها تولیدکننده اختصاصی این برچسب ها بوده و بر اساس سفارش مشتریان می تواند برچسبهایی را تولید نماید که در صورت کنده شدن، جمله و یا عبارت مورد درخواست آنها را بر روی کالا ظاهر شود.

هولوگرام و برچسب ضد تقلب تی ای تی

در برچسب ضد تقلب تی ای تی می توان قسمتی از هولوگرام را به صورت ترانسپارنت طراحی نمود. شبیه سازی از این مدل بسیار دشوار و ناممکن است.نکته مورد توجه دراین هولوگرام اینست که با بر داشتن روکش آن نوشته مورد نظری در اطراف هولوگرام بر جای می ماند.

هولوگرام ضد تقلب

هولوگرام چیست؟

هولوگرام برچسبی ضدتقلب و سه بعدی است که برخلاف تصاویر معمولی دارای طیف رنگ بوده و می توان تمامی رنگهای طیف مرئی را با جلوه های بصری فوق العاده در آن مشاهده نمودو همین مشخصه بارز است که هولوگرام را از تصاویر معمولی تک بعدی که دارای رنگهای ثابت می باشند متمایز می سازد.

هولوگرام با جلوگیری از ورود کالاهای غیرواقعی و تقلبی به بازار و کوتاه کردن دست متقلبین، منافع و حقوق صاحبان اصلی صنایع و تولیدکنندگان را تضمین نموده و در عین حال از بی اعتمادی و اتلاف وقت مصرف کنندگان نیز جلوگیری می نماید.هولوگرام به عنوان نشانه ای غیرقابل تردید از اصالت کالا موجب اطمینان مصرف کننده از کیفیت و اصلی بودن کالا می گردد.

در ایران حدود ۱۵ الی ۲۰ شرکت به فعالیت در زمینه هولوگرام اشتغال دارند که در این میان بخش عمده‌ای به شکل واسطه فعالیت می‌کنند. شرکت‌های فعال نیز به طور عمده خاور دور را به عنوان منبع اصلی تهیه هولوگرام انتخاب می‌کنند. برخی از این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های مختلف، جهت بازاریابی حضور پیدا کرده‌اند.

برچسب هولوگرام

تولید انواع برچسب ضد سرقت

شرکت بعد نگار ایرانیان ( ایران هولوگرام ) با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب های هولوگرام در داخل کشور می نماید.اولین تولید کننده بخش خصوصی برچسب هولوگرام (چاپ هولوگرام) در داخل کشور تمامی توان خود را در ارائه خدمات گوناگون در خصوص تولید انواع برچسب ضدسرقت هولوگرام بکار بسته است .

شرکت ایران هولوگرام عضو اتحادیه بین المللی تولید کنندگان IHMA ، گواهینامه ISO9001/2008 ، عضو اتحادیه صادر کنندگان صنعت چاپ ایران، عضو اتحادیه چاپخانه داران، منتخب یازدهمین دوره مسابقات تخصصی جشنواره چاپ ایران در رشته چاپ امنیتی


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1