مزایای برچسب ضد سرقت برای شرکت ها

مزایای برچسب ضد سرقت برای شرکت ها

در اینجا مثال‌هایی از شرکت‌هایی آورده شده است که حضور سازندگان محصولات تقلّبی منجر به از دست دادن درآمد آنها شده است. این فساد تقریباً در هر بخشی، از جمله پوشاک، کالاهای تند مصرف، درمان پوستی، مراقبت‌های درمانی، الکترونیک و صنایع بسیار دیگر وجود دارد. خطر سرقت برند‌های بسیاری را در مخمصه گرفتار کرده است ما در این مطلب قصد داریم تا مزایای برچسب ضد سرقت را مورد بررسی قرار دهیم.

مزایای برچسب ضد سرقت

تولید‌کنندگان محصولات تقلّبی – مزایای برچسب ضد سرقت

بدشانسی ماجرا این است که تولید‌کنندگان چنین محصولات تقلّبی در طی زمان به‌وجود آمده‌اند و به اندازه کافی برای کپی کردن لوگو، شعار و گرافیک شرکت‌ها با دقّت زیادی توانمند شده‌اند. آنها اینگونه مشتریان را فریب می‌دهند و سود می‌برند، درحالیکه تولید‌کنندگان واقعیِ محصولات ضررهای سنگینی را گزارش می‌کنند.

شما نمی‌توانید روی بسته‌بندی و طرّاحی محصولات سنّتی حساب کنید و جاعلان را از نیت‌های شوم بازدارید. برای از بین بردن چنین احتمالاتی برای شرکت خود، وقت آن است که  از مزایای برچسب ضد سرقت آگاه شوید و به استفاده از آن متوسّل شوید.

مزایای برچسب ضد سرقت هولوگرامی

هنگامیکه محصولات عرضه شدۀ شرکت شما مجّهز به برچسب هولوگرام یا شود، شما میتوانید از چند جهت سود ببرید. ابتدا، شما لازم نیست که نگران انبوه محصولات جعلی و مشابه به اصل در بازار باشید. به‌علاوه، مشتریان به‌راحتی میتوانند محصولات اصل را از تقلبّی تشخیص دهند.

برای تشخیص برجستگی روی هولوگرام، نیازی به دانش زیاد خریداران از تکنولوزی نیست. برچسب‌های هولوگرام به‌راحتی قابل‌ تشخیص‌اند. این برچسب‌ها بسیار سخت می‌توانند دقیقاً کپی شوند و محصولات شما را از کپی محصول در امان نگه می‌دارد. جدا از تشخیص ظاهری، این برجسب‌ها می‌توانند توسط کامپیوتر شناسایی شوند. این امر محصولات شما را یک گام به امنیت نزدیکتر می‌کند.

پیشرفت‌هایی در حوزه از فنّاوری

با پیشرفت‌های قابل‌ملاحظه در این حوزه از فنّاوری، هزینۀ برچسب‌های هولوگرامی بسیار کاهش یافته است. شما می‌توانید از این موضوع بهره ببرید و یک سازمان برچسب‌زنی حرفه‌ای استخدام کنید تا بتوانید برای محصولات و شرکت خود به کیفیت برچسب‌های ضد سرقت دست یابید و تا حدّی که جلوی تباه شدن پول شما را می‌گیرد.

مزایای برچسب ضد سرقت در این است که می‌توانند بی دردسر با انواع مختلف محصولات بکار روند. شما می‌توانید چه پوشاک، چه غذا یا حتّی دارو بفروشید، برچسب‌های هولوگرامی می‌توانند با محصولات شما بدون هیچ دردسری استفاده شوند.

خدمات برچسب‌گذاری هولوگرامی

ارائه‌دهندگان قدیمی خدمات برچسب‌گذاری هولوگرامی، می‌توانند برچسب‌های هولوگرامی دلخواه را به مشتریان خود عرضه کنند. این مراکز، همچنین میتوانند از نماد، لوگو و نام مندرج بر روی برچسب‌های هلوگرامی شما استفاده کنند. این کار به محصول شما مُهر یکتا بودن میدهد.

نیازی نیست که دربارۀ افزایش هزینه به دلیل درج برچسب‌های هلوگرامی بر روی محصولات خود نگران باشید. تولیدکنندگان حرفه‌ای خدمات هولوگرام می‌توانند این برچسبها را در دوره‌ای محدود و با صرف هزینه‌ای کمتر از هزینه‌ای که شما برای برچسب می‌پردازید، به طور انبوهی تولید کنند.

استخدام یک سازمان منطقه‌ای – مزایای برچسب ضد سرقت

قبل از استخدام یک سازمان منطقه‌ای برای خدمات برچسب‌های هولوگرامی، با متخصّصان ارتباط بگیرید و سوابق آن‌ها را دنبال کنید. شما می‌توانید از او دربارۀ فنّاوری‌ای که برای نسل برچسب‌های هولوگرامی استفاده می‌کند، سوال کنید. این کار در صورتی می‌تواند مفید واقع شود که شما از گفته‌ها و محصولات بعضی از مدّعیان را باهم مقایسه کنید.

قیمت محصولات

در شرایط ایده‌آل، شما بهتر است که از آن‌ها نمونه‌های رایگان کار آن‌ها را طلب کنید. شما برای کمتر کردن قیمت محصولات آنها، می‌توانید جستجوی آنلاین انجام دهید و در بستر‌های رسانه‌های اجتماعی مشهور جستجو کنید. جستجوی قیمت عوامل مرتبط و شرایط خدمات آنها قبل از نهایی کردن قرارداد، امری محتاطانه است. شما می‌توانید برای اوّلین باری که یک شرکت را استخدام می‌کنید، محصولات کمی را تخصیص دهید.

 

دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1