فناوری آموزشی هولوگرام سه بعدی

 فناوری آموزشی هولوگرام سه بعدی

در این زمینه میتوانیم از فناوری آموزشی هولوگرام سه بعدی در اشکال مختلف استفاده کنیم. به عنوان مثال هولوگرام ها میتوانند به دانش آموزان این اجازه را بدهند که توسط معلمی که کیلومتر ها از دانش آموز دور است درس داده بشوند.این فرایند یک قدم فراتر از کنفرانس ویدئویی است که در آن معلم هولوگرافیکی در کلاس درس قرار دارد و میتواند دانش آموزان را ببیند و با آن ها صحبت کند جوری که انگار همه در یک اتاق هستند.
سیستم مورد استفاده توسط ایدکس (Edex) بزرگترین تامین کننده اتصال اینترنت به بازار تحصیل در بریتانیا، در فناوری آموزشی BETT2000 در لندن است.

علاوه بر این ۳DHT میتواند فرایند آموزشی را با آوردن شخصیت های معروف به زندگی دوباره از گذشته افزایش دهد، و آن ها درباره ی خودشان صحبت میکنند یا چیزی را به عنوان دستیار معلم توضیح میدهند.به عنوان مثال، مطمئنا فیلسوف های ارزشمند زیادی وجود داشته اند و مردان را در طول تاریخ جهان آموزش داده اند و شاید هیچ کدام از آن ها فلسفه یونانی افلاطون را جشن نگرفته باشند.متاسفانه ما نمیتوانیم با افلاطون صحبت کنیم چون او مطعلق به دوره ای از گذشته است، درحالی که ما در دوره کنونی هستیم و با هولوگرام به آینده میرویم.

فناوری آموزشی هولوگرام سه بعدی

هولوگرام و فناوری انیمیشن سه بعدی

در پروژه گالری زنده سئول، هولوگرام و فناوری انیمیشن سه بعدی ۶۲ شاهکار مشهور از هنر جهان غرب را دوباره به زندگی بازگرداندند.

در این پروژه می توانیم ببینیم که مونا لیزا به سوالات دانش آموزان پاسخ میدهد مثل: چرا شما هیچ ابرویی نداری؟ او پاسخ میدهد: وقتی من زنده بودم، یک زنی که پیشانی بزرگی داشت زیبا در نظر گرفته میشد،بنابراین بیشتر زنان ابروهای خود را برای زیبایی برداشتند.یا مایکل آنجلو توضیح میدهد که روش نقاشی او روشی است که او از آن برای نقاشی ” آخرین قضاوت” استفاده کرده است. او درباره ی دیگر شاهکار خود که آن را در قبلا در سقف کلیسای سیستینی انجام داده است توضیح میدهد.یک صفحه پاپ آپ یک تصویر نزدیکی از ” خلقت آدم” را نشان میدهد

جائین کرافت

جائین کرافت، مدیر عامل XpertLearning ارائه دهنده راه حل های پیشرو در یادگیری الکترونیکی در خاورمیانه،استودیوهای musion systems limited را در طول سفر خود به لندن بازدید کرد.او توسط تکنولوژی طلسم شده بود. “معلم ها توسط هولوگرام جایگزین شدند” به نظر میرسد که این کار شبیه چیزی از یک فیلم علمی تخیلی یا سریال تلویزیونی باشد.

جانیان گفت:”چقدر عالی می تواند باشد که مربیان یا معلمان هولوگرافی بتوانند به پیش شما بیایند بدون اینکه مجبور به حرکت یا سفر شوند؟”
او افزود: ما در xpertlearning از ارائه تکنولوژی های یادگیری جدید حمایت میکنیم.

آینده هولوگرام سه بعدی در زمینه ی آموزش

هولوگرام سه بعدی  به عنوان یک سازمان که به عنوان یکی از چشم اندازه ها برای آینده در زمینه یادگیری و فناوری در خاورمیانه دیده میشود، به عنوان یک کلید تکنولوژی و ویژه حرکت به سمت جلو برای آینده است. این کار راه ارتباط یا مواجه شدن مردم با یکدیگر را تغییر خواهد داد.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1